CIRKS “Fantastiskā planēta”

Notiek: 5. novembris 12:00 - 13:40
ĒRGĻI; Saieta nams

Skandināvijas valstīs populārais cirks – teātris “Finlandis – Soliaris” uzstāsies ar pirmizrādi “Fantastiskā planēta”.

Programma paredzēta visu vecumu skatītājiem – smieties šajā dienā ne tikai var, bet arī vajag. Teātrī spēlē augstas klases mākslinieki no Somijas, Dānijas un Lietuvas.

Desmit gadu laikā teātris ir kļuvis populārs ar savu meistarību, kā arī skatītāju iesaistīšanu darbībā. Praktiski visi, kas vēlēsies, pabūs uz skatuves, tiks apbalvoti ar saldām balvām. Skatītāji redzēs arī mūsu jaunos māksliniekus, piemēram, 14 gadus vecu skolēnu no Lietuvas, kurš ar aizsietām acīm graciozi žonglē ar Dienvidamerikas nažiem (mačetēm). Starptautiskajā cirka festivālā MONAKO šis numurs tika atzīts par labāko. 

Programmā piedalās mājdzīvnieki, bet savvaļas dzīvnieki tiek aizstāti ar maketiem, jo saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu savvaļas dzīvniekiem nav atļauts darboties cirkā. Programma jau ir demonstrēta Portugālē, Spānijā, Itālijā. Tagad ir pienācis laiks savu mākslu parādīt Latvijas skatītājiem. 

Jāpiezīmē, ka mazpilsētu un lauku teritoriju skatītajiem cena ir būtiski samazināta līdz 8 eiro. Bērniem līdz trīs gadu vecumam izrāde ir bez maksas. Biļetes varēs iegādāties stundu pirms mūsu izrādes. Protams vietas var rezervēt iepriekš. Piedāvājam arī popkornu, fotografēšanos ar māksliniekiem, rotaļlietas.

Gaidām ciemos!
‌Andreas Spirs
‌Teātra mākslinieciskais vadītājs, Somija

Ieeja: EUR 8.00, bērniem līdz 3 gadu vecumam bez maksas.


‌Informāciju iesūtīja: Ērgļu Saieta nama vadītāja Sandra Avotiņa 
‌Mob. tālr.: +371 26 528132

 
 
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums