PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Raimond Pauls un Paula Saija koncertprogramma “Pauls un Paula”

Notiek: 11. novembris 16:00 - 17:40
MADONA; Madonas pilsētas kultūras nams

Maestro Raimonds Pauls un dziedātāja Paula Saija ar koncertprogrammu “Pauls un Paula” apceļos Latviju, lai prezentētu dziedātājas debijas albumu ar tādu pašu nosaukumu.

Dziedātājas Paulas Saijas debijas albumā “Pauls un Paula” iekļautas pavisam 10 pilnīgi jaunas Raimonda Paula dziesmas ar dzejnieku Jāņa Petera un Guntara Rača vārdiem. Papildus albumā iekļauta arī dziesma “Dzīvīte, dzīvīte, šūpojos tevī”, kas līdz šim lielāko ievērību guvusi, vairākas nedēļas pēc kārtas ierindojoties „Latvijas Radio 2“ spēlētāko dziesmu saraksta pirmajā vietā. Koncertos papildus debijas albuma dziesmām skanēs arī citas, jau pazīstamas, maestro Raimonda Paula dziesmas. Koncertprogrammā piedalīsies  dziedātāja Paula Saija, maestro Raimonds Pauls, ģitārists Jānis Kalniņš, basģitārists Edvīns Ozols un bundzinieks Artis Orubs.

Albumu izdod izdevniecība “MicRec“, un vispirms tas būs pieejams mākslinieku kopīgajos koncertos, kurus organizē producentu kompānija “Forte Production”.Biļetes “Biļešu paradīzee” kasēs. Biļešu cena: 30, 25, 20, 15 EUR.


‌Informāciju iesūtīja: Madonas pilsētas kultūras nama direktore Ilze Šulce 
Mob. tālr.: +371 27871358
 
 
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums