PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Arhīva ieraksti

Parādīti ieraksti laikā no 2023.01.01 līdz 2023.01.31

Kantrī un šlāgermūzikas svētki Madonā. Mārim Slokam 60

Svinot grupas «Klaidonis» solista Māra Slokas 60 gadu jubileju, Latvijas koncertzālēs izskan mūziķa jubilejas tūre «Kantrī un šlāgermūzikas svētki. Mārim Slokam 60». Koncertos, kuros piedalīsies arī jubilāra draugi, skanēs «Klaidoņa» labākās dziesmas: «Zarus nelauz», «Aizvijas ceļš» , «Mazā dvēselīte» u.c. Koncerts Madonas pilsētas kultūras namā 2023.gada 25.februārī plkst. 18.00
iesūtīts: 05.01.2023lasīt tālāk

Pieteikšanās Vidzemes mākslinieku Izstādei “Zeme deg”

Vidzemes mākslinieku tikšanās kopīgā pavasara izstādē ir kļuvusi par iedvesmojošu tradīciju – Madonas, Cēsu, Valmieras, Siguldas, Alūksnes, Valkas un Limbažu novados. Šogad tā būs MADONA – Vidzemes augstienes sirds, ar savām kultūrvēsturiskajām un mākslas tradīcijām. Īpaši nozīmīga šī izstāde būs Madonas novadpētniecības un mākslas muzejam, kura būs pirmā izstāde pēc renovācijas darbiem, ar kuru tiks atkal vērtas durvis Izstāžu zālēs apmeklētājiem un mākslas cienītājiem.
iesūtīts: 09.01.2023lasīt tālāk

Madonas novada pašvaldība izsludina pieteikšanos apbalvojumam “Madonas novada Gada balva kultūrā 2022”

Lai atbalstītu un veicinātu kvalitatīvas kultūras un mākslas norises Madonas novadā, izceltu novada kultūras personības, veicinātu jaunradi un radošumu, izceltu materiālas un nemateriālas kultūras vērtības un panākumus, lai motivētu, godinātu un sveiktu kultūras darbiniekus, māksliniekus, radošos kolektīvus, biedrības, producentus, pasākumu sponsorus, kā arī Madonas novadā notikušo kultūras pasākumu organizatorus, kas nozīmīgi ietekmējuši Madonas novada kultūrvides attīstību, Madonas novada pašvaldība izsludina pieteikšanos apbalvojumam “Madonas novada Gada balva kultūrā 2022”.
iesūtīts: 25.01.2023lasīt tālāk
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums