.

Biedrība “Kalsnavas jaunieši” sāk realizēt projektu “Var kāpt vēl augstāk”

iesūtīts: 2019.02.28 16:01
Biedrība “Kalsnavas jaunieši” martā sāk realizēt jauniešu iniciatīvu projektu “Var kāpt vēl augstāk”.

Biedrība “Kalsnavas jaunieši” martā sāk realizēt jauniešu iniciatīvu projektu “Var kāpt vēl augstāk”.

Projekta mērķis- jauniešu sabiedriskās līdzdalības un pašapziņas celšana, iesaistoties un pilnveidojot savas prasmes dažādās NFI aktivitātes, iepazīstot dažādu nozaru iedvesmojošus cilvēkus, paralēli plānojot un realizējot savu aktivitāti-projektu.

Projekts veidots 3 posmos, katrā posmā jaunieši apgūs citas kompetences. Paralēli apmācību posmiem jaunieši izstrādās individuālos pasākumu projektus, kas balstīti uz dažādām jomām un jaunieša interesēm.

Projekta ietvaros jaunieši apgūs kritiskās domāšanas un argumentācijas būtību, attīstītīs radošumu, līdera dotības, prasmi pārliecinoši uzstāties auditorijas priekšā un sadarboties komandā, izzinās pasākumu rīkošanas nianses, plānos budžetu,  kā arī uzlabos mediju pratību, labākām savu aktivitāšu reklamēšanas iespējām. Nereti jauniešiem nav ticības saviem spēkiem, pārliecības par sevi, tāpēc,  mūsuprāt,  šo prasmju kopums būs pareizā atslēga, lai celtu jauniešu pašvērtējumu un vēlmi mācīties, iegūstot izglītību.

Rezultātā sagaidām, ka jaunieši būs ieguvuši plašu kompetenču “grozu” ar kurām viņi būs auguši kā personības. Jauniešiem būs paaugstinājusies mērķtiecība, audzis attieksmes līmenis un vēlme ko mainīt savā ikdienā. Jauniešiem būs celts pašvērtējums, lai turpinātu sevi pierādīt mācību un ārpus stundu darbā.

Projekta pirmā aktivitāte 4.martā, Informatīvā tikšanās Kalsnavas pamatskolā, kuras ietvaros tiks uzrunāti 20 potenciālie projekta dalībnieki.

Projekta aktivitātes norisināsies līdz pat septembrim.

Projekta vadītājs Gatis Teilis 


‌ 


‌informāciju ievietoja Indra Veipa
Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums