.

Pasaules latviešu jaunatnes kustība “2x2” aicina uz īpašu tiešsaistes semināru

iesūtīts: 2021.03.18 16:37
Pasaules latviešu jaunatnes kustība “2x2” aicina gan Latvijā, gan ārzemēs dzīvojošos jauniešus piedalīties virtuālajā seminārā “Ciešsaistē: Šeit un tagad”. Tiešsaistes seminārā būs iespēja satikt savējos, veidot jaunas draudzības, kā arī apgūt jaunas prasmes, tradīcijas un daudz ko citu.

“Apstākļi, kuros šobrīd dzīvojam ir ierobežojuši ne tikai iespēju sekmīgi un ierasti uzturēt esošās draudzības un kontaktus, bet arī krietni slāpē jaunu draudzību rašanos. Veidojot šo semināru, vēlamies dalībniekiem rast jaunu vidi un telpu, kurā būt kopā, iepazīt jaunus cilvēkus, mijiedarboties, stiprināt savas zināšanas, prasmes un paplašināt redzējumu par sevi, par latvietību, par pasauli,” saka semināra vadītājs Eduards Krūmiņš.

Virtuālā semināra “Ciešsaistē: Šeit un tagad” ietvaros notiks koplekcijas par dažādām tēmām ar sabiedrībā pazīstamiem viedokļu līderiem - Latvijas Valsts prezidentu Egilu Levitu, žurnālisti Evu Johansoni, sociālās psiholoģijas profesoru Ivaru Austeru, kā arī uzņēmēju un investoru Andri K. Bērziņu.

Tāpat dalībniekiem būs iespēja piedalīties dažādās darbnīcās, kuras vadīs savas jomas eksperti. Radīt interaktīvus mākslas darbus, gūstot priekštatu par radošajām tehnoloģijām, kopā ar Elīnu Ingelandi no programmēšanas skolas Learn IT. Jaunākās komunikācijas tendences un platformas, kā arī vērtīgus attālinātās saskarsmes padomus varēs apgūt pie komunikācijas ekspertes Vandas Daukstas. Ar psihoterapeiti Katrīnu Žaltkovsku kopīgiem spēkiem būs iespēja pētīt, kas ar cilvēku notiek stresā, krīzēs un kā psiholoģiski pielāgoties pārmaiņām. Radio personība un etnomūziķis Ēriks Zeps radīs digitālo telpu diskusijām par tradīcijām Latvijā un pasaulē, kā arī dos ieskatu latviešu tradicionālajās īpatnībās. Savukārt, ēdiena stiliste un recepšu autore Linda Vilmansone - Virbule, kulinārijas blogeris Rojs Puķe, jaunu garšu meklētāja Karlīna Latsone un Latvijas garšu pazinējs Ritvars Toms Logins kopā ar semināra dalībniekiem metīsies garšu izzināšanā. Attālināti, bet tikpat gardi!

Kopīgās aktivitātes ikkatru sestdienas un svētdienas vakaru sāksies plkst. 18.00 pēc Latvijas laika, kas dos iespēju pievienoties no visdažādākajām pasaules malām. Aicināti pieteikties gan ārzemēs, gan Latvijā dzīvojošie latviešu jaunieši vecumā no 18 līdz 30 gadiem.

Vairāk informāciju par pasākumu un pieteikšanās anketu var meklēt 2x2 Facebook lapā vai 2x2pasaule.lv


Par “2x2”

“2x2” nometne tika izveidota pagājušā gadsimta sešdesmitajos gados un toreiz pulcēja trimdas latviešus Ziemeļamerikā. Mērķis bija stiprināt latvietību to jauniešu vidū, kuri dzimuši un auguši ārpus Latvijas. Kopš 2015. gada vasaras “2x2” notiek arī Latvijā, turpinot piecdesmit gadu garumā iedibināto tradīciju, apvienojot Latvijā un ārpus Latvijas dzimušos latviešu jauniešus.


Papildu informācija: Anna Peipiņa

Pasākuma komunikācijas koordinatore

+371 28315389, info@2x2pasaule.lv

Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums