Arhīva ieraksti

Parādīti ieraksti laikā no 2022.08.01 līdz 2022.08.31

Madonas novada Jauniešu diena - CITA LIETA!

Šogad Madonā, neierastā vietā, atzīmēsim 10. Jauniešu dienu ar jautrām aktivitātēm, superīgiem priekšnesumiem un vakara balli! Tev ir iespēja iesaistīties tās organizēšanā ar savām idejām! Tiekamies 20.augustā!
iesūtīts: 03.08.2022lasīt tālāk

Madonas Bērnu un jauniešu centrs aicina uz aktīvo pēcpusdienu

Vasara, lai arī saules pielieta, tomēr virzās uz rudens pusi. Kāda tā bijusi Madonas Bērnu un jauniešu centrā (Madonas BJC)? Kā allaž, rosīga. Ar vērienīga Madonas pilsētas svētku ieskaņas koncerta "Sit, māsiņa, plaukstiņām, es atnācu gavilēt" rīkošanu un citām aktivitātēm.
iesūtīts: 09.08.2022lasīt tālāk

Latviešu un ukraiņu jauniešu satikšanās nometnē

Vasara – nometņu laiks. 2022. gada 7. augustā Smeceres silā, Atpūtas mājā “Sniegi”, tika atklāta nometne ar sporta novirzienu. Šī nometne tika organizēta ukraiņu zēniem – basketbolistiem, kuri uzturas Ļaudonā kopš šī gada marta. Kopā ar Ukrainas puišiem nometnē piedalījās arī Barkavas volejbola komandas meitenes.
iesūtīts: 10.08.2022lasīt tālāk

Teatrālā "KABATA" piepildīta

Laika posmā no 15. līdz 19. augustam Madonas novada multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā "KUBS" tika aizvadīta teātra nometne "KABATA" jauniešiem.Tās ietvaros jaunieši apguva jaunas zināšanas un prasmes kā klasiskā, tā arī improvizācijas teātra jomā. Katru dienu ar dalībniekiem strādāja pieaicināti speciālisti un nedēļas garumā veidota kopīga izrāde.
iesūtīts: 24.08.2022lasīt tālāk
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums