Visi aicināti uz jauniešu festivālu Madonā!

iesūtīts: 2018.07.31 18:50
Madonas novads turpina pildīt Latvijas Jauniešu galvaspilsētas – 2018 pienākumus. Par godu Starptautiskajai Jaunatnes dienai, 12. augustā plkst. 12.00 Madonā, Priežu kalnā norisināsies jauniešu festivāls "Paspēt 12 stundās"

 
No divpadsmitiem dienā līdz divpadsmitiem naktī, ikviens varēs atrast sev piemērotu nodarbi un izjust kopā būšanas prieku - izpausties talantu konkursā „Kronis visam” un radošajās darbnīcās, izkustēties sportiskās aktivitātēs, diskutēt par jauniešiem aktuālām tēmām, baudīt mūziku, improvizācijas teātri un mākslu, atpūsties draugu, domubiedru lokā. Festivāla viesiem, iepriekš saskaņojot ar organizatoriem, būs iespēja citiem dalībniekiem piedāvāt savas iemīļotās aktivitātes – darbnīcas, priekšnesumus, atrakcijas u.c.

Pasākuma programma - https://docs.google.com/document/d/1mPygWhqNxB1lNnfTJtXho-cBRolyDWO48mObLF32aLA/edit?usp=sharing

Festivāla kulminācijā plānota konkursa “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019” uzvarētāja paziņošanas ceremonija. Konkurss notiek jau ceturto gadu ar mērķi popularizēt darbu ar jaunatni pašvaldību vidū un tā nozīmi sabiedrības ar pilsonisko apziņu audzināšanā, tajā skaitā Eiropas Savienības vērtības un iespējas jauniešiem; stiprināt pašvaldību sadarbību jaunatnes jomā, labo prakšu un pieredzes apmaiņu, turpināt iedibinātās tradīcijas darbā ar jaunatni; paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu, pašvaldību un organizāciju, kas organizē darbu ar jaunatni prestižu un veicināt jauniešu līdzdalību un iesaistīšanos sabiedriskajos procesos. Tieši Madonā, 12. augustā taps zināma tā pilsēta, novads vai novadu apvienība, kas kļūs par jauniešu dzīves epicentru nākamajā gadā.

‌Par festivālā "Paspēt 12 stundās" aktualitātēm pieejama sociālā tīkla www.facebook.lv  profilā “Madonas novads - Jauniešu galvaspilsēta 2018” vai Madonas novada pašvaldības mājas lapā www.madona.lv 

Konkursu “Latvijas jauniešu galvaspilsēta” organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Latvijas Jaunatnes padomi un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā.


Saziņai un informācijai - galvaspilseta2018@gmail.com


‌Informāciju ievietoja
‌Indra Veipa
Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »