Notiek gatavošanās jauniešu festivālam

iesūtīts: 2018.06.29 13:07
Madonas novads - Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2018 – par godu Starptautiskajai Jaunatnes dienai, 12. augustā plkst. 12.00 Madonā, Priežu kalnā rīko jauniešu festivālu "Paspēt 12 stundās"

 Šobrīd festivāla organizatori strādā pie pasākuma programmas precizēšanas, tomēr jau tagad zināms, ka no divpadsmitiem dienā līdz divpadsmitiem naktī, ikviens varēs atrast sev piemērotu nodarbi un izjust kopā būšanas prieku - izpausties talantu konkursā „Kronis visam” un radošajās darbnīcās, izkustēties sportiskās aktivitātēs, diskutēt par aktuāliem jautājumiem, baudīt mūziku, teātri un mākslu, atpūsties draugu un domubiedru lokā. Festivāla viesiem, iepriekš saskaņojot ar organizatoriem, būs iespēja citiem dalībniekiem piedāvāt savas iemīļotās aktivitātes – darbnīcas, priekšnesumus, atrakcijas u.c.

Festivāla kulminācijā plānota konkursa “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019” uzvarētāja paziņošanas ceremonija. Konkurss notiek jau ceturto gadu ar mērķi popularizēt darbu ar jaunatni pašvaldību vidū un tā nozīmi sabiedrības ar pilsonisko apziņu audzināšanā, tajā skaitā Eiropas Savienības vērtības un iespējas jauniešiem; stiprināt pašvaldību sadarbību jaunatnes jomā, labo prakšu un pieredzes apmaiņu, turpināt iedibinātās tradīcijas darbā ar jaunatni; paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu, pašvaldību un organizāciju, kas organizē darbu ar jaunatni prestižu un veicināt jauniešu līdzdalību un iesaistīšanos sabiedriskajos procesos. Tieši Madonā, 12. augustā taps zināma tā pilsēta, novads vai novadu apvienība, kas kļūs par jauniešu dzīves epicentru nākamajā gadā.

Madonieši gatavi parūpēties, lai starptautiskā Jaunatnes diena būtu īsti svētki Latvijas un latviešu diasporas jauniešiem, jaunatnes darba veicējiem, ģimenēm un visiem, kas sirdī jūtas jauni.

Par festivālā "Paspēt 12 stundās" plānotajām aktivitātēm jau tuvākajā laikā varēs uzzināt sociālā tīkla www.facebook.lv   profilā “Madonas novads - Jauniešu galvaspilsēta 2018” vai mājas lapā www.madona.lv sadaļā “Jauniešiem”

Konkursu “Latvijas jauniešu galvaspilsēta” organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Latvijas Jaunatnes padomi un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā.

Jautājumu gadījumā var sazināties:

galvaspilsēta2018@gmail.com   

 

‌Informāciju ievietoja 
‌Indra Veipa
Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »