Informatīvā sesija “Par un ap jaunatnes politiku un darbu ar jaunatni Latvijā un Eiropā

iesūtīts: 2018.03.26 16:50
27.martā, pl.19.00-21.00 Madonas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs „Kubs”, Raiņa iela 12, Madona

28.-29.martā ar Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu Madonas novadā notiks pieredzes apmaiņas seminārs “Jaunatnes darbā iesaistīto personu sadarbība. Reālā situācija un nākotnes iespējas”, kurā tiksies darbā ar jaunatni iesaistītās personas un NVO pārstāvji ar mērķi dalīties ar labās prakses piemēriem līdzšinējā darbībā, iedvesmot un iedvesmoties jauniem darbiem, rosināt idejas jaunatnes darbā iesaistīto personu nākotnes sadarbības formām Latvijā un ārpus Latvijas. 
Pasākumā piedalīsies arī Eiropas Latviešu apvienības delegāti no dažādām valstīm (Luksemburgas, Norvēģijas, Īrijas, Vācijas, Nīderlandes un Lielbritānijas), kas sākuši aktīvu darbu diasporas jauniešu pašorganizēšanās veicināšanai. Viņu dalību pasākumā atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija Jaunatnes politikas valsts programmas 2018.gadam finansējuma ietvaros. Lai iegūtu jaunu vai papildus informāciju, vairotu zināšanas un apmainītos ar viedokļiem par un ap jaunatnes jomu. 
‌27.martā pl.19.00-21.00 ikvienam interesantam ir iespēja piedalīties info sesijā “Par un ap jaunatnes politiku un darbu ar jaunatni Latvijā un Eiropā – MAĢISKAIS KVADRĀTS”. Info sesiju organizē Eiropas Latviešu apvienība sadarbībā ar biedrību “Jaunatnes līderu koalīciju”. 
‌Info sesijā varēs apspriesties par šādām tēmām: 
‌•jaunieši Latvijā un Latvijas jaunieši Eiropā; 
‌•jaunatnes jomas normatīvo aktu regulējums Latvijā un Eiropā; 
‌•dažādās darba ar jaunatni attīstības formas pašvaldībās; 
‌•nevalstiskās organizācijas, kas darbojas jaunatnes jomā; 
‌•darba ar jaunatni ietvars Eiropā; 
‌•mana loma un nozīme darba ar jaunatni attīstībā Latvijā un Eiropā

‌Pasākums paredzēts tiem, kas sper pirmos soļus darbā ar jaunatni vai darbā ar jaunatni ir iesaistījušies pavisam nesen, un tas tiks aizvadīts neformālā gaisotnē. 
‌Dalība info sesijā ir bez maksas. 

‌informāciju ievietoja
‌indra Veipa
‌MNMJIC "KUBS"jaunatnes darbiniece

Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »