Izvēlne

Madonas novada UZŅĒMUMU SPORTA SPĒLES 2022
Aicinām Madonas novada uzņēmumus pieteikt komandas MADONAS NOVADA UZŅĒMUMU SPORTA SPĒLĒM 2022 – veicināt uzņēmuma komandas garu un iepazīt kolēģus no citas puses, stiprināt sadarbību neformālā gaisotnē, kā arī aktīvi pavadīt laiku kolēģu un ģimenes lokā.

SPĒĻU DALĪBNIEKI – Uzņēmuma komandu veido tā štata darbinieki un viņu ģimenes locekļi. Komandas min dalībnieku skaits – 8 dalībnieki, no kuriem vismaz 1 ir sieviete. Max dalībnieku skaits neierobežots. Viens uzņēmums var pieteikt vienu komandu.

Pasākumā komandu disciplīnas un arī individuālās aktivitātes dalībniekiem, kas nepiedalās komandā un līdzjutējiem.

Informācija par pasākuma programmu un disciplīnas tiks publicētas augusta sākumā.

NORISES LAIKS UN VIETA – 2022.gada 20.augusts, Viesu nams “Naktsvijoles”, Līdumi, Kalsnavas pagasts, Madonas novads (http://www.naktsvijoles.lv/)

DALĪBAS MAKSA – 10,- EUR par katru komandas dalībnieku.

(Par dalības maksu tiks piestādīts rēķins no Madonas novada pašvaldības, kuru varēs apmaksāt ar pārskaitījumu uz Madonas novada pašvaldības kontu.)

2020.gada uzvarētājiem dalība bez maksas!

Komandu reģistrācija dalībai sporta spēlēs līdz 16.augustam, aizpildot elektroniski DALĪBAS PIETEIKUMA ANKETU.

NAKŠŅOŠANA – Teritorijā ir iespējams pieteikties nakšņošanai viesu mājā par papildus samaksu. Naktsmītnes aicinām pieteikt savlaicīgi, zvanot pa tālruni 28343576.

 Organizatoriskais info par pasākumu: Ilze Vogina, tālr: 20204906, e-pasts: uznemejdarbiba@madona.lv

UZ TIKŠANOS SPĒLĒS!

Pasākumu laikā var tikt veikta fotografēšana, audio un video ierakstu uzņemšana ar mērķi atspoguļot Madonas novada pašvaldības organizēto pasākumu pašvaldības komunikācijas kanālos.

Copyright © 2008-2022 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Piekļūstamības paziņojums