.

Pavadi drošu atpūtu pie ūdens!

Ik gadu 15. maijā, līdz ar peldsezonas atklāšanu Latvijā, tiek atzīmēta Starptautiskā ūdens drošības diena ar mērķi vairot izpratni par slīkšanas novēršanu, kā arī izglītot sabiedrību par drošību pie un uz ūdens.
iesūtīts: 21.05.2024lasīt tālāk

7., 8., 9. maijā Eiropas eksāmens 2024!

Dalība Eiropas eksāmenā 7., 8., 9. maijā ir viena no vērienīgākajām Eiropas dienas tradīcijām nu jau 10 gadus. Pagājušajā gadā tika sasniegts rekords – Eiropas eksāmenā piedalījās vairāk nekā 42 000 dalībnieki. Šogad dalība Eiropas eksāmenā ir īpaši nozīmīga, jo atzīmējam Latvijas divdesmitgadi Eiropas Savienībā. Tāpat kā mūsu ieguvumi no Latvijas dalības Eiropas Savienībā ir daudzveidīgi, arī Eiropas eksāmena jautājumi ir raibu raibie – sports, kultūra, daba, izgudrojumi, nozīmīgi notikumi, personības u.c. tēmas tiek iekļautas tiešsaistes testā, piemērojot tos dažādām vecuma grupām.
iesūtīts: 03.05.2024lasīt tālāk

“Madonas galda spēļu klubs" pasākumu kalendārs

NVO iniciatīvas projekta ietvaros “Raitā solī Madonas novadā. Galda spēle mugursomā, sviestmaize kabatā" organizētās aktivitātes: Ja vēlies piedzīvot ko vairāk, kā nedēļas nogali pie TV vai pasīvu dalību komercpasākumos; Ja tev patīk velo braukšana. Kopīgs iesvīdiens minoties vai vienkārši ejot; Ja vēlies iepazīt tādus pašus Madonas novada iedzīvotājus, kā tu pats. Tad nāc un piedalies!
iesūtīts: 02.05.2024lasīt tālāk

Aizvadīts jau otrais Sabiedrības integrācijas fonda rīkotais ģimeņu forums “Ja vien mēs vairāk sarunātos”

Madonas novada kultūras centrā 19. aprīlī norisinājās jau otrais Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) rīkotais ģimeņu forums “Ja vien mēs vairāk sarunātos”. Piedaloties darba devējiem, pašvaldību un nevaldību organizāciju pārstāvjiem, kā arī “Goda ģimenes” apliecību īpašniekiem, interaktīvās darba grupās un iedvesmas lekcijās tika aktualizēta cieņpilna konfliktsituāciju risināšana darbavietā, ģimenē un sabiedrībā kopumā.
iesūtīts: 26.04.2024lasīt tālāk

Aptauja - "Dažādām paaudzēm izmantojama publiskā telpa"

Nodibinājums "Madonas novada fonds" izsludinājis LEADER projektu pieņemšanas 4.kārtu 3.2.rīcībā “Dažādām paaudzēm izmantojama publiskā telpa”. Tās ietvaros Madonas novada pašvaldība plāno īstenot projektus Cesvaines un Lubānas pilsētās un pagastu teritorijās.
iesūtīts: 25.04.2024lasīt tālāk

Dodies pastaigā pa Biksēri!

Biksēre ir vieta, kur būt un kur kustēties! Atsākot kustības sezonu, MFC "Logs" aicina iekustināt sevi, draugus un ģimeni, dodoties pastaigā pa Biksēri - sekojot kartē atzīmētajiem punktiem.
iesūtīts: 18.04.2024lasīt tālāk

Arī tu vari palīdzēt Ukrainai uzvarēt!

Biedrība "Caritas Madona" sadarbībā ar Madonas novada pašvaldību rīko ziedojumu vākšanas akciju, lai sniegtu palīdzību Ukrainas iedzīvotājiem! Ziedotais ar Latvijā dzīvojošo ukraiņu biedrības konfederācijas "Viche" palīdzību tiks nogādāts tieši uz fronti!
iesūtīts: 15.04.2024lasīt tālāk

Noslēdzies sociālās jomas projektu konkurss 2024

Lai iesaistītu nevalstisko sektoru sabiedriski nozīmīgu sociālo programmu, aktivitāšu un pasākumu īstenošanā dažādām mērķauditorijām, palielinātu sociāli mazaizsargāto iedzīvotāju iesaistīšanu sociālajās aktivitātēs, mazinot viņu sociālo atstumtību, Madonas novada pašvaldība līdz 2024.gada 8.martam pieņēma nevalstisko organizāciju pieteikumus izsludinātajam 2024.gada sociālās jomas projektu konkursam.
iesūtīts: 02.04.2024lasīt tālāk

Noslēdzies NVO iniciatīvu projektu konkurss 2024

Lai nodrošinātu atbalstu NVO iniciatīvām, kuras veicina fizisku aktivitāšu un veselīga dzīvesveida nozīmes popularizēšanu, kā arī uzlabo kopienu dzīves kvalitāti caur sabiedriski nozīmīgu aktivitāšu, projektu un pasākumu īstenošanu, Madonas novada pašvaldība līdz 2024. gada 8. martam pieņēma nevalstisko organizāciju pieteikumus izsludinātajam 2024.gada NVO iniciatīvu projektu konkursam.
iesūtīts: 02.04.2024lasīt tālāk

Kopīgiem spēkiem sakopsim tuvējo apkārtni!

Pavasaris ir pārmaiņu un dabas atmodas laiks, kas līdzi nes arī vēlmi pēc sakārtotas un tīras vides. Līdz ar pavasara iestāšanos un tuvojoties Lielajai Talkai 27. aprīlī, Madonas novada pašvaldība aicina ikvienu iedzīvotāju pievērst īpašu uzmanību savu privāto teritoriju sakopšanai un labiekārtošanai!
iesūtīts: 26.03.2024lasīt tālāk

Piedalies pētījumā par “Sabiedrības līdzdalību teritorijas attīstībā Madonas novadā”

Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes Ekonomikas un sabiedrības attīstība fakultātes, bakalaura studiju programmas “Ekonomika” 4.kursa studente Kristiāna Pamše sava bakalaura darba ietvaros veic pētījumu par “Sabiedrības līdzdalību teritorijas attīstībā Madonas novadā”. Pētījuma mērķis ir izpētīt un analizēt sabiedrības līdzdalību teritorijas attīstībā Madonas novadā un aizpildot anketu tu vari līdzdarboties šī pētījuma izstrādē.
iesūtīts: 21.03.2024lasīt tālāk
   1 2 3 4 5 6 7   
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums