AppLV Reģionālais stāstu vakars – 28.10.2023 Valmierā

28.oktobrī biedrība dosies uz 5. Reģionālo stāstu vakaru Valmierā, lai pasaules pieredzē dalītos ar vidzemniekiem. Pasākuma norises vieta un laiks: kafejnīca “Tērbata”, Tērbatas iela 2, Valmiera no plkst.17:00 līdz 19:00. Šoreiz sajutīsim pasaules elpu, ieklausoties Danielas Bandenas un Aigara Lauža stāstos.
iesūtīts: 26.10.2023lasīt tālāk

Madonā aizvadīts Vidzemes NVO tīklošanās pasākums “NVO tirgus”

22. novembrī Madonas biznesa attīstības centrā noritēja pirmais Vidzemes nevalstisko organizāciju tīklošanās pasākums, kuru organizēja Valmieras novada fonds un Madonas novada pašvaldība. Pasākumā piedalījās 32 organizācijas no Ogres, Valmieras, Smiltenes, Alūksnes novadiem, bet visplašāk pārstāvētas bija Madonas novada nevalstiskās organizācijas, par ko īpašs gandarījums.
iesūtīts: 27.11.2023lasīt tālāk

NVA un EURES tiešsaistes seminārs darba devējiem Madonā

Aicinām Jūs piedalīties Nodarbinātības valsts aģentūras un EURES tīkla organizētajā tiešsaistes seminārā darba devējiem, lai uzzinātu par NVA Madonas filiāles aktualitātēm, NVA pakalpojumiem darba devējiem un darba tirgus aktualitātēm, prasmēm konkurētspējīgai nodarbinātībai un mūžizglītībai, kā arī trešo valstu pilsoņu nodarbinātības noteikumiem un aspektiem.
iesūtīts: 22.11.2023lasīt tālāk

Noskaidroti “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2023” finālisti. To vidū arī Madonas novads

Apkopoti konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2023” pēdējās kārtas rezultāti ar katrā plānošanas reģionā visaugstāk novērtētajām pašvaldībām, kas atzītas kā ģimenēm draudzīgākās. Finālisti cīnīsies par naudas balvu, kuru izmantot ģimeniskas vides uzlabošanai savā pašvaldībā un uzvarētāji tiks izziņoti 2023. gada 12. decembrī īpašā apbalvošanas ceremonijā. Jau otro gadu konkursa finālistu vidū Vidzemes plānošanas reģionā ir arī Madonas novada pašvaldība iegūstot šo titulu.
iesūtīts: 10.11.2023lasīt tālāk

Dodamies pieredzes apmaiņas braucienā "Viedas kopienas Kurzemē"

Madonas novada fonds biedrību un aktīvo kopienu pārstāvjiem 23. un 24.novembrī rīko pieredzes apmaiņas braucienu "Viedas kopienas Kurzemē", lai iepazītu tās puses vietējo rīcības grupu teritorijā īstenotos LEADER projektus, dalītos pieredzē ar aktīviem darītājiem un savstarpējā sinerģijā gūtās atziņas, viedumu un pieredzi atvestu mājās un īstenotu savās kopienās.
iesūtīts: 08.11.2023lasīt tālāk

Asins donoru diena - 19. oktobrī!

Iesaistīšanās asinsdonoru kustībā ir iespēja palīdzēt nelaimē nonākušajam, kuram nepieciešamas asinis. Viena ziedotā asins deva var palīdzēt pat 3 cilvēkiem!
iesūtīts: 17.10.2023lasīt tālāk

Piesaki ideju un saņem “Tīri.Labi. Diena bez iepirkšanās” grantu

Vides aizsardzības organizācija “Zaļā brīvība” aicina pievienoties “Dienai bez iepirkšanās”, kas šogad visā pasaulē tiek atzīmēta 24. novembrī. Tas ir laiks, kad sākas Ziemassvētku izpārdošanas, un pasauli arvien vairāk pārņem t.s. Melnās piektdienas atlaižu un iepirkšanās bums. Tā aizsākumi meklējami Ziemeļamerikā, bet nu arī citos pasaules reģionos tiek piedāvātas lietas ar milzīgām atlaidēm, un cilvēki arvien vairāk krīt kārdinājumā pirkt to, kas viņiem nebūt nav vajadzīgs.
iesūtīts: 16.10.2023lasīt tālāk

Vidzemes NVO tirgus – jau šomēnes Madonā

Novembra mēneša izskaņā Madonas pilsētā notiks tīklošanās un labās pieredzes apmaiņas pasākums “NVO tirgus”, kur aicinātas pieteikties Vidzemes nevalstiskās organizācijas (NVO) un neformālās grupas. NVO tirgu rīko Valmieras novada fonds sadarbībā ar Madonas novada pašvaldību.
iesūtīts: 07.11.2023lasīt tālāk

Diskusija “Pieredze un vajadzības pieaugušo izglītības jomā”

Šobrīd Izglītības un zinātnes ministrijas un Valsts izglītības attīstības aģentūras darbinieki strādā pie jaunas pieaugušo izglītības koncepcijas. Lai izzinātu dažādu mērķa grupu pieredzi un vajadzības pieaugušo izglītības jomā 9.oktobrī Madonas biznesa attīstības centrā uz diskusiju tikās jomu speciālisti, nevalstisko organizāciju un Madonas novada pašvaldības pārstāvji, lai palīdzētu izvērtēt līdz šim īstenotās pieaugušo izglītības aktivitātes un sniegtu noderīgu informāciju turpmāko pieaugušo izglītības atbalsta pasākumu plānošanai un īstenošanai.
iesūtīts: 09.10.2023lasīt tālāk

SEPTEMBRĪ iedzīvotāju tikšanās ar pašvaldības pārstāvjiem notiks LIEZĒRĒ un VESTIENĀ

Madonas novada pašvaldība 2023. gadā organizē tikšanos ar katra Madonas novada pagasta, apvienības kā arī Madonas pilsētas iedzīvotājiem. Gada pirmajā pusē tikšanās ar iedzīvotājiem tika aizvadītas lielākajā daļā no Madonas novada administratīvajām teritorijām. Iestājoties rudenim, pašvaldības pārstāvji atsāks izbraukumus uz pagastiem, lai klātienē tiktos ar vietējiem iedzīvotājiem. Septembrī tikšanās tiks organizētas Liezēres un Vestienas pagastos.
iesūtīts: 23.08.2023lasīt tālāk
   1 2 3 4 5   
© 2008-2023 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums