.

Arhīva ieraksti

Parādīti ieraksti laikā no 2023.01.01 līdz 2023.01.31

No 2023.gada 1.janvāra visām juridiskām personām saziņai ar NVA jāizmanto e-adrese

Saskaņā ar Oficiālās elektroniskās adreses likuma prasībām no 2023. gada 1. janvāra visām juridiskām personām (komersantiem, biedrībām, nodibinājumiem un nevalstiskajām organizācijām) saziņai ar Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA) jāizmanto oficiālā elektroniskā adrese. Oficiālās elektroniskās adreses informācijas sistēmas pieejamība tiek nodrošināta valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv un citā veidā, izmantojot programmsaskarni.
iesūtīts: 06.01.2023lasīt tālāk

Latvijā pēta pieaugušo prasmes; respondenti saņem uzaicinājuma vēstuli

Ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu Latvijā turpinās Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) Starptautiskais pieaugušo kompetenču novērtēšanas programmas pētījums (PIAAC). Sadarbojoties Izglītības un zinātnes ministrijai, Latvijas Universitātei un pētījumu centram SKDS, līdz 2023. gada pavasarim plānots iegūt 7700 iedzīvotāju atbildes. Pētījumā aicināts piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš janvārī saņēmis uzaicinājuma vēstuli savā pastkastītē.
iesūtīts: 12.01.2023lasīt tālāk

Latvijas Pasta izstrādātais risinājums ļauj samazināt komisijas maksu par komunālo un citu pakalpojumu apmaksu

Latvijas Pasta izstrādātais jaunais risinājums rēķinu svītrkoda skenēšanai būtiski atvieglo gan rēķina sagatavošanu komunālo un citu pakalpojuma sniedzējiem, gan arī Latvijas Pasta resursu izmantojumu šo rēķinu apstrādei, ļaujot samazināt administratīvās izmaksas un attiecīgi – pakalpojuma maksu iedzīvotājiem, kas par komunālo vai citu pakalpojumu saņemšanu norēķinās pasta nodaļās. Svītrkodu iestrādei Latvijas Pasta apstrādes sistēmās pakalpojumu sniedzējiem jānoslēdz attiecīgs līgums ar Latvijas Pastu.
iesūtīts: 17.01.2023lasīt tālāk

Pieteikšanās dalībai Demokrātijas akadēmijas mācībām ir noslēgusies!

Mācībām Demokrātijas akadēmijā pieteikušies vairāk kā 60 potenciālo dalībnieku no Vidzemes, kuri vēlas iegūt jaunas zināšanas, prasmes pilnveidot savas personiskās un profesionālās kompetences, uzdrošināties līdzdarboties un iedvesmoties no reāliem pieredzes stāstiem, viedokļu līderiem un savas jomas profesionāļiem.
iesūtīts: 20.01.2023lasīt tālāk
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums