Izvēlne

Par nekustamā īpašuma nodokļa samaksas termiņu pārcelšanu

iesūtīts: 2020.04.01 14:20
Š.g. 22. martā ir stājies spēkā likums “Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar Covid-19 izplatību”, kas nosaka pasākumus valsts apdraudējuma un tā seku novēršanai un pārvarēšanai, īpašos atbalsta mehānismus, kā arī izdevumus, kas tieši saistīti ar Covid-19 izplatības ierobežošanu.

Likuma 4. pants paredz, ka pašvaldībām 2020. gadā ir tiesības noteikt citus nekustamā īpašuma nodokļa samaksas termiņus, kas atšķiras no likumā "Par nekustamā īpašuma nodokli" noteiktajiem, tos pārceļot uz vēlāku laiku 2020. gada ietvaros.

Saskaņā ar likuma “Par nekustamā īpašuma nodokli” 6.panta trešo daļu -  nekustamā īpašuma nodoklis maksājams reizi ceturksnī — ne vēlāk kā 31.martā, 15.maijā, 15.augustā un 15.novembrī — vienas ceturtdaļas apmērā no nodokļa gada summas. Nodokli var nomaksāt arī reizi gadā avansa veidā.

Madonas novada pašvaldība š.g. 31. marta domes sēdē nolēmusi, ka par Madonas novada administratīvajā teritorijā esošu nekustamo īpašumu nekustamā īpašuma nodoklis par 2020.gadu maksājams ne vēlāk kā 30.jūnijā, 31.augustā, 15.oktobrī un 15.novembrī. Nodokli var nomaksāt arī reizi gadā avansa veidā.
Informāciju sagatavoja:
Madonas novada pašvaldības
Attīstības nodaļas sabiedrisko attiecību speciālisti
Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums