Arhīva ieraksti

Parādīti ieraksti laikā no 2023.09.01 līdz 2023.09.30

Par Nekustamā īpašuma nodokļa paziņojumu saņemšanu elektroniskā formā

SIA ZZDats ir veikusi visu Latvijas novadu informācijas analīzi par to, cik procenti nekustamā īpašuma nodokļa (turpmāk tekstā – NĪN) maksātāju ir pieteikušies maksājuma paziņojuma saņemšanai elektroniskā formā. Izrādās, ka 2022. gadā mūsu novads to 28 novadu vidū, kas nav Pierīgas zona, bija 19. vietā ar 27.5%, bet 2023. gadā - 15.vietā ar 34% fiziskām personām elektroniski nosūtītu NĪN maksāšanas apziņojumu. Juridiskām personām šie skaitļi attiecīgi bija 19. vieta ar 69.6% un 22. vieta ar 72.9% elektroniski nosūtītu maksāšanas paziņojumu. Protams, dokumentu aprite nav nekāda sporta arēna, kur būtu savā starpā jāsacenšas, taču zināmu priekšstatu par to, cik lielā mērā mēs izmantojam iespējas taupīt laiku un līdzekļus, šie skaitļi dod.
iesūtīts: 04.09.2023lasīt tālāk

Madonu sasniedzis ikgadējais Vaijes palīdzības sūtījums

Madonas novada pašvaldības un Vācijas pilsētas Vaijes (Weyhe) sadraudzība un sadarbība turpinās jau 33. gadu. Kā ierasts rudens pusē, arī nupat, augusta izskaņā, Vaijes draudzības biedrības pārstāvji atgādāja palīdzības sūtījumu, lai atvieglotu maznodrošinātu, mazāk turīgu ģimeņu dzīves apstākļus.
iesūtīts: 06.09.2023lasīt tālāk

Aicinām ziedot līdzekļus Madonas novada sadraudzības pilsētai Bobrinecai Ukrainā!

Latvijā trauksmes sirēnas mēs dzirdam tikai VUGD pārbaužu laikā. Ukrainā tās ir ikdienas rutīna. Latvijā uguņošanu mēs vērojam sagaidot Jauno gadu. Ukrainā raķešu uzbrukumi nerimst dienu un nakti. Latvijā mēs jūtamies droši savās mājās. Ukrainā drošākā vieta ir bumbu patvertne. Latvijā no saviem tuviniekiem mēs visbiežāk atvadāmies pēc ilga mūža vai cīņas ar slimību. Ukrainā karš nesaudzīgi nopļauj jaunos un spēcīgos - tautas ziedu un nākotni. Latvijā mēs ziedojam Ukrainai, lai Ukrainā karu nomaina miers!
iesūtīts: 08.09.2023lasīt tālāk

Liezērē aizvadīta iedzīvotāju tikšanās ar pašvaldības pārstāvjiem

Septembrī Madonas novada pašvaldība atsāka izbraukumus uz novada administratīvajām teritorijām, lai klātienē tiktos ar katra Madonas novada pagasta, apvienības, kā arī Madonas pilsētas iedzīvotājiem. Gada pirmajā pusē tikšanās ar iedzīvotājiem tika aizvadītas jau lielākajā daļā no Madonas novada administratīvajām teritorijām un iestājoties rudenim, pašvaldības pārstāvji turpina izbraukumu sēriju, septembrī par apmeklējuma vietām izraugoties LIEZĒRI un VESTIENU.
iesūtīts: 15.09.2023lasīt tālāk

Asins donoru diena - 21. septembrī

Iesaistīšanās asinsdonoru kustībā ir iespēja palīdzēt nelaimē nonākušajam, kuram nepieciešamas asinis. Viena ziedotā asins deva var palīdzēt pat 3 cilvēkiem!
iesūtīts: 18.09.2023lasīt tālāk

Savstarpēja draudzība un pieredzes apmaiņa Kulēnā

Piecas dienas, laikā no 5. līdz 9. septembrim, Madonas un Varakļānu novada pārstāvji 15 cilvēku sastāvā viesojās sadraudzības pilsētā Kulēnā (Coulaines) Francijā. Delegāciju laipni uzņēma septiņas franču viesģimenes, sniedzot iespēju nepastarpināti iepazīt vietējos kulēniešus un viņu sadzīvi. Pieredzes apmaiņas gūšanai ikdienas programmu uz dažādiem objektiem bija sastādījusi Kulēnas sadraudzības komiteja.
iesūtīts: 19.09.2023lasīt tālāk

Vidzemes iekļaujošās nedēļas aktivitātes - arī Madonas novadā!

Pasākumi Iekļaujošās nedēļas ietvarā vairākās Vidzemes pašvaldībās, kad ikviens aicināts uz kopīgu darbošanos deinstitucionalizācijas procesā izveidotajos sabiedrībā balstītajos sociālajos pakalpojumos – dienas aprūpes centros, grupu dzīvokļos, specializētajās darbnīcās. Pasākumi nedēļas garumā, lai būtu kopā un lauztu pieņēmumus.
iesūtīts: 20.09.2023lasīt tālāk

Iegūto naudas balvu ziedo Mārcienas Sociālās aprūpes centra sensorās istabas izveidei

“Narvesen” franšīzes ņēmēja no Madonas īstenojusi iniciatīvu par sensorās istabas izveidi Mārcienas Sociālās aprūpes centrā (SAC), lai tā klientiem radītu vidi, kas aktivizē dažādas maņas, veicina atmiņas un nodarbina arī intelektuāli. Sensorā istaba tika izveidota par iekšējo franšīzes ņēmēju konkursā “Vietējie līderi” saņemto naudas balvu sociāla projekta īstenošanai.
iesūtīts: 22.09.2023lasīt tālāk
© 2008-2023 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums