Disku golfa laukumā "Lettes" sākas sacensību seriāls

Ziema vēl neatkāpjas, bet jaunā sezona strauji tuvojas, tāpēc aicinām esošos un topošos disku golfa spēlētājus piedalīties “Pavasaris 2023” nedēļniekos (epizodēs), kuros parūpēsimies par piedzīvojumiem, sportisku atmosfēru un, protams, pavasarīgiem laika apstākļiem.
iesūtīts: 10.03.2023lasīt tālāk

Arī pēdējā skolu čempionāta posmā uzvar Kaparkalējs, “Fischer” balva 1500 eur tiek madoniešiem

10. martā “Fischer slēpošanas centrā” Siguldā ar pēdējo trešo posmu, kur slēpotāji sacentās skikrosā, noslēdzās “S!-Fischer” Ziemas skolēnu čempionāta astotā sezona, ko organizē SIA “Siguldas Sporta serviss”) sadarbībā ar “Fischer Latvia” un biedrību “A2”.Vecākajā grupā uzvarēja no pasaules čempionāta Planicā atgriezušais Lauris Kaparkalējs un Madara Veckalniņa, kuri mācās Madonas Valsts ģimnāzijā un kuru skola ieguva arī čempionāta galveno balvu – 1500,00 eiro inventāra iegādei no “Fischer Latvia”.
iesūtīts: 14.03.2023lasīt tālāk

Pirmo reizi pasaules čempionātā slēpošanā startējuši seši madonieši

Slovēnijas slēpošanas centrā Planicā pagājušajā svētdienā ar 50km distanci vīriešiem noslēdzās pasaules čempionāts distanču slēpošanā, kas sākās 23. februārī un noritēja pusotru nedēļu, slēpotājiem katrā dzimumā cīnoties par sešiem medaļu komplektiem. Slovēnijā startēja seši slēpotāji no Madonas, pirmo reizi pasaules čempionātos piedaloties tik daudziem madoniešiem. Vīriešu stafetē trīs, bet sieviešu stafetē divas bija madonietes.
iesūtīts: 09.03.2023lasīt tālāk

Skandināvijas kauss Madonā noslēdzies ar norvēģu dominanci

Madonā Smeceres sila trasē notikušais trīs dienu Skandināvijas kauss distanču slēpošanā svētdien noslēdzās ar 20km iedzīšanu klasiskajā stilā, kur uzvaras atkal svinēja norvēģi. Vīriešu konkurencē uzvarēja pasaules vicečempions Haralds Amundsens no Norvēģijas, bet sievietēm pirmo vietu pārliecinoši izcīnīja šī gada pasaules U23 bronzas medaļas ieguvēja Margrēte Bergane no Norvēģijas.
iesūtīts: 05.03.2023lasīt tālāk

“Mini PČ” jeb Skandināvijas kausā Madonā 10km slidsolī pasaules vicečempions Amundsens apliecina statusu

Madonā notikušajā Skandināvijas kausa trešā posma 10km sacensībās brīvajā stilā ar intervāla startu par “mini pasaules čempionātu” dēvētāja vīriešu konkurencē savu statusu apliecināja un uzvaru izcīnīja pasaules vicečempions Haralds Amundsens no Norvēģijas, par 16 sekundēm apsteidzot šīs sezonas Pasaules kausa posma uzvarētāju Iveru Andersenu (Norvēģija). Sievietēm šajā pašā distancē pārliecinoši uzvarēja šī gada “Tour de ski” pēdējā posma pret kalnu 8. vietas ieguvēja Margrēte Bergane no Norvēģijas. Latvijas pārstāvjiem šādā spēcīgā konkurencē arī šodien nācās ierindoties beigu galā.
iesūtīts: 05.03.2023lasīt tālāk

Skandināvijas kausā Madonā sprintā uzvaras skandināviem, pasaules vicečempions Amundsens trešais

Madonā notikušajā Skandināvijas kausa trešā posma 1,5km sprinta sacensībās piektdien, 3. martā, brīvajā stilā uzvaras izcīnīja Pasaules kausa posmos 12 reizes trijniekā tikušais norvēģis Sindre Bjornstāds Skars un pasaules U23 un juniore čempione Moa Lundgrēna no Zviedrijas, bet nu nupat no pasaules čempionātā ieradušais pasaules vicečempions 15km slidsolī Haralds Amundsens izcīnīja trešo vietu. Latvijas pārstāvjiem šādā spēcīgā konkurencē neizdevās pārvarēt kvalifikāciju un iekļūt labāko trīsdesmitniekā jeb ceturtdaļfinālā.
iesūtīts: 03.03.2023lasīt tālāk

Marta sākumā Madonā būs iespējas redzēt pasaules klases slēpotājus Skandināvijas kausā

Marta pirmajā nedēļas nogalē Madonas sporta un aktīvās atpūtas bāzē “Smeceres sils” norisināsies ļoti spēcīga sastāva distanču slēpošanas sacensības – Skandināvijas kauss, ļaujot skatītājiem un distanču slēpošanas līdzjutējiem klātienē redzēt pasaules klases slēpotājus no Norvēģijas, Zviedrijas, Somijas, kā arī citām valstīm, tajā skaitā arī Kanādas.
iesūtīts: 27.02.2023lasīt tālāk

Madonas novada un Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skolas “Sporta laureāts 2022”

Madonas novada pašvaldība sadarbībā ar Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skolu 2023. gada 11. martā Madonas novada Sarkaņu pagasta tautas namā “Kalnagravas” plkst. 18:00 organizēja ikgadējo pasākumu “Sporta laureāts 2022”, kurā par sasniegumiem Pasaules, Eiropas un Latvijas sacensībās tika godināti labākie aizvadītā gada sportisti. Godināti tika arī viņu treneri, sporta spēļu komandas, biedrības, sporta atbalstītāji, sports – cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.
iesūtīts: 27.02.2023lasīt tālāk

Nedēļas nogalē Madonā norisināsies PK posms kamanu suņu sportā

25. un 26. februārī sporta un atpūtas bāzē “Smeceres sils” ceturto reizi norisināsies Latvijas Kamanu suņusporta federācijas rīkotais Pasaules kausa posms kamanu suņu sportā, kas vienlaicīgi būs arī Latvijas Ziemas čempionāts. Paredzētas ieskaites trīs dažādās kategorijās un dalību PK posmā pieteikuši vairāk nekā 50 dalībnieki.
iesūtīts: 22.02.2023lasīt tālāk

Ar iedzīšanu Smeceres silā noslēdzas Eiropas junioru čempionāts biatlonā

Svētdien, 19. februārī, ar iedzīšanas sacensībām “Smeceres sils” trasē Madonā noslēdzās Eiropas junioru čempionāts biatlonā. Sacensības norisinājās piecās disciplīnās – individuālajā, jauktajā un “1+1” stafetē, sprintā un iedzīšanā. Vakar labāko rezultātu, tāpat kā sprintā uzrādīja itālis Nikolo Betemps, Renāram Birkentālam izdevās ielauzties desmitniekā. Meiteņu startā vējš pieņēmās spēkā, kā rezultātā ātrākā – vakardienas sprinta bronzas medaļniece – francūziete Anaelle Bondo, tikmēr Sanita Buliņa – 21.
iesūtīts: 20.02.2023lasīt tālāk

3 Latvijas sportisti Eiropas junioru čempionātā biatlonā kvalificējas iedzīšanas sacensībām

Sestdien Eiropas junioru čempionātā norisinājās sacensības sprintā, kurās arī izšķīrās tas, kuri 60 sportisti no katras grupas rīt startēs iedzīšanā. Uz starta pirmie, veicot 10 kilometru distanci, devās puiši, kur ātrākais, šaujot bez kļūdām – itālis Nikolo Betemps. Renāram Birkentālam ar vienu kļūdu šaušanā guļus – 11. vieta. Meitenēm uzvaras laurus plūca austriete Lara Vāgnere. No latvietēm labākā Sanita Buliņa 16. vietā, pieļaujot vienu kļūdu šaušanā guļus. Rīt ir pēdējā sacensību diena – plkst. 12.00 sāksies starti iedzīšanā, un Latviju rīt pārstāvēs trīs sportisti.
iesūtīts: 18.02.2023lasīt tālāk

Ar stafetēm turpinās Eiropas junioru čempionāts biatlonā

Ceturtdien, 16. februārī, “Smeceres sils” trasē aizritēja otrā diena Eiropas junioru čempionātam biatlonā. No rīta pirmās ieskaites tika aizvadītas jauktajā stafetē, pamīšus startējot četriem sportistiem. Kā ātrākie – itāļi, atstājot aiz sevis Vācijas un Ukrainas sportistu četrinieku.
iesūtīts: 17.02.2023lasīt tālāk

Galda spēļu turnīrs novusā Ērgļos

Galda spēļu turnīri Ērgļos noris skolēnu brīvdienās, lai aktīvi un saturīgi pavadītu brīvo laiku un sportiskās aktivitātēs piedalītos dalībnieki gan individuāli, gan kopā ar savām ģimenēm.
iesūtīts: 16.02.2023lasīt tālāk

Galda spēļu turnīrs tenisā Ērgļos

Galda spēļu turnīri Ērgļos noris skolēnu brīvdienās, lai aktīvi un saturīgi pavadītu brīvo laiku un sportiskās aktivitātēs piedalītos dalībnieki gan individuāli, gan kopā ar savām ģimenēm.
iesūtīts: 16.02.2023lasīt tālāk
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   
© 2008-2023 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums