Madonas svētkos – lāzerbiatlons – nāc un trāpi mērķī!

Biatlonam Latvijā un arī Madonā ir senas tradīcijas, un šī gada ziemā, tieši Sporta un atpūtas bāze “Smeceres sils” kļuva par mājvietu pirmajām Eiropas līmeņa biatlona sacensībām Latvijā. Pasākums tika aizvadīts ļoti veiksmīgi, un vēlamies šo patīkamo sacensību pēcgaršu paturpināt. Tāpēc Madonas pilsētas svētku ietvaros aicinām ikvienu iemēģināt savu roku lāzerbiatlonā!
iesūtīts: 24.05.2023lasīt tālāk

“Atzeles kauss basketbolā 2023”

13. maijā aizvadīts pirmais Atzeles 5x5 kauss basketbolā. Par pirmajiem čempioniem un ceļojošā kausa ieguvējiem kļuva komanda "Džeki atpūšas" no Gulbenes novada, bet par turnīra MVP tika atzīts Rolands Šulcs.
iesūtīts: 16.05.2023lasīt tālāk

Madonā norisināsies divu dienu Baltijas čempionāts enduro

Maija otrajā nedēļas nogalē – 13. un 14. datumā Madonā, motoparkā “Smeceres sils” startēs Baltijas čempionāta un kausa pirmais posms, Latvijas čempionāta un kausa otrais posms enduro “Madona 2023”, kā arī tas būs Igaunijas čempionāta un kausa trešais posms, Lietuvas čempionāta un kausa otrais posms enduro.
iesūtīts: 27.04.2023lasīt tālāk

Mārcienā noslēdzies galda tenisa čempionāts

22.aprīlī, Mārcienas sporta zālē norisinājās Madonas novada čempionāts galda tenisā. Čempionātā piedalījās 13 sportisti. Pirmajā kārtā dalībnieki tika sadalīti divās apakšgrupās, kur katrs ar katru izspēlēja vienu apli, lai noskaidrotu pirmo trīs vietu ieguvējus, kas spēlēs par 1.-6.vietu. Finālā dalībnieki arī spēlēja katrs ar katru vienu apli.
iesūtīts: 27.04.2023lasīt tālāk

BK Madona/BJSS izcīna bronzas medaļas 2022./2023.gada sezonā

BK Madona pirmssezonas skaļākais notikums noteikti bija Mikus Sokolova atgriezšanās komandas rindās. 2 vadošie pērnās sezonas spēlētāji Toms Kohanovs un Jānis Dumburs pievienojās līgu augstāk spēlējošām komandām, attiecīgi Gulbenes Bukiem un BK Saldus komandām. Šosezon Reģionālo basketbola Līgu (LBL3) sadalīja 3 zonās, Austrumu, Rietumu un Centra. Madona tika iekļauta Austrumu zonā.
iesūtīts: 18.04.2023lasīt tālāk

Madonas novada čempionāts galda tenisā

Lai noskaidrotu labākos Madonas novada galda tenisistus un veicinātu galda tenisa popularitāti un attīstību 22.04.2023. plkst. 10:00 Mārcienas kultūras nama zālē tiks rīkots Madonas novada čempionāts galda tenisā.
iesūtīts: 13.04.2023lasīt tālāk

Disku golfa laukumā "Lettes" sākas sacensību seriāls

Ziema vēl neatkāpjas, bet jaunā sezona strauji tuvojas, tāpēc aicinām esošos un topošos disku golfa spēlētājus piedalīties “Pavasaris 2023” nedēļniekos (epizodēs), kuros parūpēsimies par piedzīvojumiem, sportisku atmosfēru un, protams, pavasarīgiem laika apstākļiem.
iesūtīts: 10.03.2023lasīt tālāk

Arī pēdējā skolu čempionāta posmā uzvar Kaparkalējs, “Fischer” balva 1500 eur tiek madoniešiem

10. martā “Fischer slēpošanas centrā” Siguldā ar pēdējo trešo posmu, kur slēpotāji sacentās skikrosā, noslēdzās “S!-Fischer” Ziemas skolēnu čempionāta astotā sezona, ko organizē SIA “Siguldas Sporta serviss”) sadarbībā ar “Fischer Latvia” un biedrību “A2”.Vecākajā grupā uzvarēja no pasaules čempionāta Planicā atgriezušais Lauris Kaparkalējs un Madara Veckalniņa, kuri mācās Madonas Valsts ģimnāzijā un kuru skola ieguva arī čempionāta galveno balvu – 1500,00 eiro inventāra iegādei no “Fischer Latvia”.
iesūtīts: 14.03.2023lasīt tālāk

Pirmo reizi pasaules čempionātā slēpošanā startējuši seši madonieši

Slovēnijas slēpošanas centrā Planicā pagājušajā svētdienā ar 50km distanci vīriešiem noslēdzās pasaules čempionāts distanču slēpošanā, kas sākās 23. februārī un noritēja pusotru nedēļu, slēpotājiem katrā dzimumā cīnoties par sešiem medaļu komplektiem. Slovēnijā startēja seši slēpotāji no Madonas, pirmo reizi pasaules čempionātos piedaloties tik daudziem madoniešiem. Vīriešu stafetē trīs, bet sieviešu stafetē divas bija madonietes.
iesūtīts: 09.03.2023lasīt tālāk
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   
© 2008-2023 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums