Kokaru ģimenei - 50!

Ikviens laimīgs pāris, vaicāts par labas laulības noslēpumiem, sacīs, ka veiksmīga kopdzīve prasa, lai tajā tiktu ieguldīts darbs. Svarīga ir gan spēja pieņemt otru cilvēku, gan atbalsta sniegšana, gan māka atklāti komunicēt ar savu otro pusīti.
iesūtīts: 23.08.2019lasīt tālāk »

Garantētās atlīdzības izmaksas AS "PNB Banka" klientiem tiks uzsāktas 22. augustā

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (turpmāk – FKTK) ir pieņēmusi lēmumu par garantēto atlīdzību izmaksu kārtību AS "PNB Banka" klientiem, sākot ar š. g. 22. augustu, uzticot garantēto atlīdzību izmaksu veikt AS "Citadele banka". Tādējādi garantēto atlīdzību izmaksas AS "PNB Banka" klientiem tiks uzsāktas piektajā darbadienā kopš noguldījumu nepieejamības iestāšanās, kuru FKTK konstatēja ar 15.08.2019. lēmumu.
iesūtīts: 22.08.2019lasīt tālāk »

VIDEO. Madonas novada pašvaldības prioritārās aktualitātes 2019

Stāsts par pašvaldības šī brīža prioritātēm - par tikko uzsāktajiem un veiksmīgi turpināmajiem darbiem - par izveidotajiem uzņēmējdarbības atbalsta mehānismiem, par industriālās zonas attīstību Sauleskalnā un Madonas pilsētas centrā, par lauku ceļu sakārtošanu, par atbalstu jaunā tiesu nama un stāvlaukuma izveidē Madonā, par siltumprojektu īstenošanu, par skolu attīstības projektiem - Madonas Valsts ģimnāzijas pārbūvi, mācību vides modernizāciju un jaunu tehnoloģiju ieviešanu, kā arī par sporta un atpūtas bāzes "Smeceres sils" infrastruktūras pilnveidošanu un nākotnes iecerēm.
iesūtīts: 15.08.2019lasīt tālāk »

Lazdonas pasta nodaļa no 28.augusta klientus sāks apkalpot rekonstruētās telpās

Uzlabojot klientu un darbinieku ērtības, no 2019.gada 28.augusta Madonas novada Lazdonas pagasta Lazdonas pasta nodaļa klientus sāks apkalpot rekonstruētās un labiekārtotās telpās līdzšinējā adresē Dārza ielā 17–6. Līdz ar ērtām telpām un uzlabotu preču sortimentu nodaļa jaunajā veidolā katru darbdienu pasta pakalpojumus sāks sniegt stundu agrāk, tādējādi uzlabojot pasta pakalpojumu pieejamību.
iesūtīts: 23.08.2019lasīt tālāk »

Valsts SIA "Autotransporta direkcija" informē

Lai novērstu autobusu un vilcienu maršrutu dublēšanos un turpinātu veidot dzelzceļa pārvadājumus kā sabiedriskā transporta sistēmas mugurkaulu, no 2019. gada 1. septembra vairāki maršruta Nr.7197 Rīga–Aizkraukle, Nr.7630 Rīga–Madona–Gulbene un Nr.7202 Aizkraukle–Gulbene reisi tiks pielāgoti vilciena reisiem.
iesūtīts: 23.08.2019lasīt tālāk »

TE IR DARBS!

Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde "Kastanītis" aicina darbā mūzikas skolotāju
iesūtīts: 19.08.2019lasīt tālāk »

TE IR DARBS!

Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskola ar 2019.gada 1.septembri aicina darbā ģeogrāfijas (7.-9.klasēs un 11.klasē) un ekonomikas (11.klasē) skolotāju (9 kontaktstundas).
iesūtīts: 19.08.2019lasīt tālāk »

Iespēja pieteikties pie ārstiem - speciālistiem

Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē "Kastanītis", Blaumaņa 19, Madona nevalstiskās organizācijas "KASTANĪTIS - BĒRNIEM" projekta "Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem" Nr. 9.2.4.2/16/I/092 ietvaros bebīšu skoliņa "Asniņš" sadarbībā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Mobilo Veselības Aprūpes Centru organizē pieņemšanu pie ārstiem - speciālistiem.
iesūtīts: 19.08.2019lasīt tālāk »

Atzīmējot dienesta desmitgadi, godināti NMPD darbinieki

Atzīmējot desmit gadu jubileju, kopš Latvijā izveidots vienots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD), jūlija sākumā svinīgā ceremonijā NMPD sveicis savus darbiniekus no visas Latvijas. Pasniedzot apbalvojumus, dienesta direktore Liene Cipule teica paldies par darbu brigāžu mediķiem, dispečeriem, operatīvo transportlīdzekļu vadītājiem, dienesta Specializētās medicīnas centra mediķiem un citu dienesta struktūrvienību darbiniekiem.
iesūtīts: 14.08.2019lasīt tālāk »

Bēbīšu skoliņa "Asniņš" aicina uz satikšanos

Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē ,,Kastanītis” , Blaumaņa 19 biedrība ,,Kastanītis – bērniem” bebīšu skoliņa ,,Asniņš” projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem” ietvaros piedāvā 6 lekciju ciklus topošajām māmiņām un jaunajiem vecākiem.
iesūtīts: 23.08.2019lasīt tālāk »

Madonietis Niks Saulītis izcīna Latvijai pirmo medaļu Pasaules čempionātā rollerslēpošanā

Pirmo reizi Latvijā, Madonā norisinās pasaules čempionāts distanču slēpošanas vasaras paveidā rollerslēpošanā, kas pulcē teju 170 dalībnieku no 15 pasaules valstīm. Čempionāts 8. augustā tika atklāts ar distanci klasiskajā stilā ar intervāla startu Smeceres sila trasē, savukārt, šodien, 9. augustā, aizvadīta 200 metru sprinta distance Madonas ielās, kurā lielisku rezultātu junioru grupā, izcīnot bronzas medaļu, uzrādīja madonietis Niks Saulītis.
iesūtīts: 09.08.2019lasīt tālāk »
Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »