Atklāts feldšerpunkts Lazdonā

Madonas novada pašvaldības dome ar š.g. 28.februāra sēdes lēmumu atbalstīja Lazdonas feldšeru punkta izveidi Lazdonas pagasta pārvaldes telpās Meža ielā 2, Lazdonā.
iesūtīts: 18.10.2019lasīt tālāk »

Rododendru stādīšana Mežaparka Lielās estrādes teritorijā

119 Latvijas pašvaldības kopā ar Rīgas domi un SIA “Rīgas meži” šodien, 18.oktobrī, pie Mežaparka Lielās estrādes stādīja rododendrus, tādējādi rotājot simbolisko latviešu savienošanās un kopā sanākšanas vietu. Svinīgajam pasākuma tika dots nosaukums “Rododendru krāšņums dziesmu priekam”.
iesūtīts: 18.10.2019lasīt tālāk »

Satiksmes ministra vizīte Madonā

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits š.g. 17. oktobrī reģionālajā vizītē apmeklēja Madonu. Madonā ministrs apskatīja dzelzceļa staciju un tikās ar novada pašvaldības pārstāvjiem, ar kuriem pārrunāja jautājumus par ceļu infrastruktūru un citām aktualitātēm.
iesūtīts: 18.10.2019lasīt tālāk »

TE IR DARBS!

Madonas novada bāriņtiesa aicina darbā Bāriņtiesas locekļa palīgu (-dzi) uz nenoteiktu laiku.
iesūtīts: 04.10.2019lasīt tālāk »

TE IR DARBS!

Madonas novada pašvaldība (reģistrācijas Nr.90000054572) izsludina pieteikšanos uz vakanto bāriņtiesas locekļa amatu.
iesūtīts: 04.10.2019lasīt tālāk »

Pastāsti par skaistiem dārziem!

Madonas novada pašvaldība sadarbībā ar Latvijas valsts mežu “Kalsnavas arborētumu” šobrīd strādā pie ieceres 2020. gadā Madonas novada teritorijā organizēt “Latvijas puķu draugu saietu”. Tas ir pasākums ar vairāk kā četrdesmit gadu tradīcijām, kurš pasākuma norises vietai piesaista lielu skaitu dārzu un puķu draugus no visas Latvijas.
iesūtīts: 26.09.2019lasīt tālāk »

Pirmo reizi Latvijā aicina ģimenes izstrādāt viedierīču lietošanas noteikumus

Lai veicinātu vecāku un bērnu savstarpējo komunikāciju par digitālajām aktivitātēm, Samsung skola nākotnei projekta “Skolēna Digitālais IQ” ietvaros izsludināts konkurss “Ģimenes digitālās veselības vienošanās”. Ģimenes tiek aicinātas izrunāt un vienoties par viedierīču lietošanas noteikumiem, tā veicinot tehnoloģiju izmantošanu pozitīvā un veselīgā veidā.
iesūtīts: 10.10.2019lasīt tālāk »

VUGD aicina - pirms apkures sezonas parūpējies par sava mājokļa ugunsdrošību!

Iestājoties rudenīgam un vēsākam laikam, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņem arvien vairāk izsaukumus uz ugunsgrēkiem, kas ir saistīti ar apkures lietošanu – netīrītiem dūmvadiem, bojātu un nepareizu apkures ierīču lietošanu. Tādēļ, sākoties apkures sezonai, VUGD aicina iedzīvotājus iztīrīt dūmvadus, pārbaudīt apkures ierīces un uzstādīt dūmu detektorus!
iesūtīts: 08.10.2019lasīt tālāk »
Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »