Sācies balsojums par "Trīs zvaigžņu balvas" nominantiem

2020. gadā tika ieviests jauns koncepts sporta sasniegumu godināšanā - "Trīs Zvaigžņu balva", kas ir Latvijas valsts augstākais apbalvojums sportā. Madonas novads bija pirmais, kas saņēma apbalvojumu "Gada sporta pašvaldība". Pēc divu gadu pārtraukuma mūsu novads, sportisti, treneri un visi, kas atbalsta sporta dzīvi novadā atkal nāk ar spēcīgu pieteikumu, lai šo panākumu atkārtotu.
iesūtīts: 24.11.2023lasīt tālāk

TE IR DARBS! Aicina darbā aprūpētāju

Madonas novada pašvaldības Ērgļu Sociālās aprūpes centrs "Kastaņas" aicina darbā : APRŪPĒTĀJU. Darba vieta: Sociālās aprūpes centrs Ērgļi ("Kastaņas", Sausnējas pagasts, Madonas novads, LV 4841)
iesūtīts: 28.11.2023lasīt tālāk

Madonā aizvadīts Vidzemes NVO tīklošanās pasākums “NVO tirgus”

22. novembrī Madonas biznesa attīstības centrā noritēja pirmais Vidzemes nevalstisko organizāciju tīklošanās pasākums, kuru organizēja Valmieras novada fonds un Madonas novada pašvaldība. Pasākumā piedalījās 32 organizācijas no Ogres, Valmieras, Smiltenes, Alūksnes novadiem, bet visplašāk pārstāvētas bija Madonas novada nevalstiskās organizācijas, par ko īpašs gandarījums.
iesūtīts: 27.11.2023lasīt tālāk

"Madonas ūdens" paziņojums par tarifu projektu

SIA “Madonas ūdens”, vienotais reģistrācijas numurs 47103001173, juridiskā adrese: Raiņa iela 54, Madona, Madonas novads, LV-4801, 2023.gada 10.novembrī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedza ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu, kas ir aprēķināts saskaņā ar 2016. gada 14. janvāra Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmumu Nr.1/2 “Ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodika”.
iesūtīts: 16.11.2023lasīt tālāk

Domes priekšsēdētāja nedēļas darba kalendārs

Ar mērķi informēt sabiedrību par aktuālākajām norisēm pašvaldībā, apkopotas šīs nedēļas, 13.-19. novembra, 2023.g., nozīmīgākās sapulces, tikšanās un aktualitātes Madonas novada domes priekšsēdētāja Agra Lungeviča darba kalendārā, paralēli ikdienas darba pienākumiem.
iesūtīts: 13.11.2023lasīt tālāk

Noskaidroti “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2023” finālisti. To vidū arī Madonas novads

Apkopoti konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2023” pēdējās kārtas rezultāti ar katrā plānošanas reģionā visaugstāk novērtētajām pašvaldībām, kas atzītas kā ģimenēm draudzīgākās. Finālisti cīnīsies par naudas balvu, kuru izmantot ģimeniskas vides uzlabošanai savā pašvaldībā un uzvarētāji tiks izziņoti 2023. gada 12. decembrī īpašā apbalvošanas ceremonijā. Jau otro gadu konkursa finālistu vidū Vidzemes plānošanas reģionā ir arī Madonas novada pašvaldība iegūstot šo titulu.
iesūtīts: 10.11.2023lasīt tālāk

Latvijas pasts informē: Lazdonas iedzīvotāji pasta pakalpojumus saņems savā dzīvesvietā pēc pieprasījuma

No šā gada 1. decembra Lazdonas iedzīvotāji Latvijas Pasta pakalpojumus saņems savā dzīvesvietā pēc pieprasījuma. Pastnieka apmeklējumu var pieteikt katru darbdienu, sazinoties ar Latvijas Pasta Klientu centru pa tālruni: 27008001 vai 67008001. Pasta pakalpojumus Lazdonas iedzīvotāji varēs saņemt arī netālajā Madonas 1. pasta nodaļā.
iesūtīts: 10.11.2023lasīt tālāk

Dodamies pieredzes apmaiņas braucienā "Viedas kopienas Kurzemē"

Madonas novada fonds biedrību un aktīvo kopienu pārstāvjiem 23. un 24.novembrī rīko pieredzes apmaiņas braucienu "Viedas kopienas Kurzemē", lai iepazītu tās puses vietējo rīcības grupu teritorijā īstenotos LEADER projektus, dalītos pieredzē ar aktīviem darītājiem un savstarpējā sinerģijā gūtās atziņas, viedumu un pieredzi atvestu mājās un īstenotu savās kopienās.
iesūtīts: 08.11.2023lasīt tālāk

Vidzemes NVO tirgus – jau šomēnes Madonā

Novembra mēneša izskaņā Madonas pilsētā notiks tīklošanās un labās pieredzes apmaiņas pasākums “NVO tirgus”, kur aicinātas pieteikties Vidzemes nevalstiskās organizācijas (NVO) un neformālās grupas. NVO tirgu rīko Valmieras novada fonds sadarbībā ar Madonas novada pašvaldību.
iesūtīts: 07.11.2023lasīt tālāk

Valsts prezidents: Madonas novadu raksturo kvalitatīva dzīves vide

Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs 6. novembrī darba vizītē devās uz Madonas novadu. Darba vizītes sākumā Valsts prezidents apmeklēja Ērgļu vidusskolu, kur tikās ar pedagogiem un 9.–12. klašu skolēniem. Savukārt Bērzaunes pagastā E. Rinkēvičs apmeklēja sulu, ogu ekstrakta un koncentrāta ražošanas uzņēmumu SIA “Pharmeko Lettland”, kas pēc apgrozījuma datiem 2022. gadā ir lielākais ārvalstu investors novadā. Lazdonas pagastā Valsts prezidents apmeklēja piena pārstrādes uzņēmumu A/S “Lazdonas piensaimnieks”.
iesūtīts: 07.11.2023lasīt tālāk

NOVEMBRĪ iedzīvotāju tikšanās ar pašvaldības pārstāvjiem notiks LAZDONĀ un ĒRGĻOS (PRECIZĒTS 17. novembrĪ)

Madonas novada pašvaldība 2023. gadā organizē tikšanos ar katra Madonas novada pagasta, apvienības kā arī Madonas pilsētas iedzīvotājiem. Gada pirmajā pusē tikšanās ar iedzīvotājiem tika aizvadītas lielākajā daļā no Madonas novada administratīvajām teritorijām. Iestājoties rudenim, pašvaldības pārstāvji atsāka izbraukumus uz pagastiem, lai klātienē tiktos ar vietējiem iedzīvotājiem. Novembrī tikšanās turpinām organizēt Lazdonas pagastā un Ērgļu apvienībā.
iesūtīts: 06.11.2023lasīt tālāk
© 2008-2023 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums