Arhīva ieraksti

Parādīti ieraksti laikā no 2022.10.01 līdz 2022.10.31

Mūzikas izglītojošs pasākums "Ģitāristu sesija" Madonā. Pieteikšanās līdz 23. oktobra pusnaktij!

Šogad, skolēnu rudens brīvdienās no 25. oktobra līdz 27. oktobrim, Madonā 24. reizi notiks mūzikas izglītojošs pasākums Ģitāristu sesija. Šogad ir pielāgots nosaukums - Akustiskā sesija! Dalībnieki ir aicināti muzicēt, iegūt pieredzi, vingrināties un radoši darboties piecās akustisko instrumentu grupās - akustiskā ģitāra, ukulele, vokāls, perkusijas un kokles. Nodarbības un meistarklases notiks brīnišķīgu pedagogu un mūziķu vadībā.
iesūtīts: 18.10.2022lasīt tālāk

Madonas novads ir pievienojies Eurodesk tīklam!

Rudens ir aktīvi iesācies arī jaunatnes jomā. Ņemot vērā to, ka jauniešu līdzdalība ir nozīmīgs faktors, kas jāņem vērā veidojot jaunatnes politiku kopumā, šobrīd ir uzsākta jauniešu informēšana par iespēju iesaistīties novada jauniešu dzīves uzlabošana, ko iespējams izdarīt, iesaistoties Madonas novada jauniešu domē (MNJD). Madonas novada jauniešu dome ir dibināta 2009.gadā un šo gadu laikā domes aktivitātēs ir iesaistījušies daudzi jaunieši, kam tas bija pirmais solis būt aktīvām, paust savu viedokli, realizēt savas idejas un iniciatīvas. Pieredze, kas iegūta, darbojoties jauniešu domē, ir palīdzējusi arī turpmāk būt aktīviem un sasniegt savus mērķus.
iesūtīts: 21.10.2022lasīt tālāk

Piedalies aptaujā par līdzdalību

Rīgas Stradiņa universitātes studenti sadarbībā ar Valsts kontrole pēta, kā pašvaldībām veicas ar iedzīvotāju uzrunāšanu un iesaisti līdzdalībā. Jūsu atbildes palīdzēs saprast, vai tas, kā to dara pašvaldības, atbilst tam, kā to vēlas iedzīvotāji.
iesūtīts: 31.10.2022lasīt tālāk
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums