Laipni aicināti pilsētā, kur esi gaidīts!

Madona ir Vidzemes pilsēta, kas savus ciemiņus sagaida ar zaļām vasarām un baltām ziemām, ar mieru un stabilitātes sajūtu pretstatā lielpilsētu trauksmei un burzmai. Pašvaldības darbība ir vērsta uz pilsētvides sakopšanu, tirdzniecības un sadzīves pakalpojumu sfēras attīstību, kā arī uz tūrisma kustības atbalstīšanu Madonas apkārtnē. Tam priekšnoteikumus ir devusi pati daba, apveltījot mūsu pilsētu un apkaimi ar gleznainu reljefu, mežiem un ūdeņiem. Atbrauciet ciemos un pārliecinieties paši, pastaigājoties pa Mīlestības graviņu un turpat vērojot strūklakas skaistumu, iegriežoties modernā bibliotēkā vai aplūkojot jaunākās izstādes muzeja izstāžu zālēs; apskatiet mūsu veikumu pilsētas sakārtošanā pēdējo gadu laikā! 
Es jūs aicinu apmeklēt Madonu nesteidzīgā atpūtā vasarā, izbaudot mazpilsētas rimto ikdienu, bet ziemā esat gaidīti mūsu baltumā, slēpojot un baudot ziemas sporta iespējas Smeceres silā vai kādā no Madonas apkārtnes kalnu atpūtas bāzēm. 
Madona gaida ne tikai ciemiņus. Mēs esam atvērti arī sadarbības partneriem, uzņēmējiem, aktīviem ļaudīm, kam jaunas idejas un ieceres realizējamas! Jo mazpilsētas miers ir tikai ārējs – arī Madona nekad nebūs gatava. Pēc renovētām izglītības iestādēm seko kultūras iestāžu sakārtošana, sporta halles būvniecība, pēc bruģētām ietvēm seko pilsētas infrastruktūras sakārtošana un ielu rekonstrukcijas. Madonas attīstība ir nemitīgā virzībā.
                                             Ar cieņu
                                         


Madonas novada domes priekšsēdētājs   

                    

Copyright © 2008-2017 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »