MEKLĒJIET VISĀS VIETNĒS!


Šodien Staļinisma un nacisma upuru piemiņas diena
Vārda dienas: Vitālijs, Ralfs, Valgudis

SEKO SOCIĀLAJOS TĪKLOS Seko Draugiem.lv Seko Twitter Seko Facebook Seko Instagram
PIESAKIES JAUNUMIEM
Madonas novads piedāvā
Vairāk
Kopsavilkums
 • Kokaru ģimenei - 50!
  Ikviens laimīgs pāris, vaicāts par labas laulības noslēpumiem, sacīs, ka veiksmīga kopdzīve prasa, lai tajā tiktu ieguldīts darbs. Svarīga ir gan spēja pieņemt otru cilvēku, gan atbalsta sniegšana, gan māka atklāti komunicēt ar savu otro pusīti.
 • Nedēļas nogalē Madonā notiks militārās mācības
  Lai sagatavotos Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes militārajām mācībām “Zobens 2019”, 24. un 25.augustā Zemessardzes 25.kājnieku bataljona zemessargi Madonā un tuvējā tās apkārtnē trenēsies veikt uzdevumus pilsētvidē.
 • Strūves ģeodēziskā loka punkta “Nesaules kalns” atjaunošanas pasākums
  22. augustā Aronas pagastā, Madonas novadā, notika valsts nozīmes industriālā pieminekļa – Strūves ģeodēziskā loka punkta “Nesaules kalns” – atjaunošanas pasākums, piedaloties Aizsardzības ministrijas parlamentārajam sekretāram Mārtiņam Staķim.
 • Studē Latvijas Universitātes Madonas filiālē!
  Vēl tikai līdz 31. AUGUSTAM notiek pieteikšanās studijām Latvijas Universitātes Madonas filiālē 1. līmeņa, bakalaura, 2. līmeņa un maģistra studiju programmās:
 • Zinību dienas pasākumi Madonas novada pašvaldības izglītības iestādēs
  Aicinām uz Zinību dienas pasākumiem Madonas novada pašvaldības izglītības iestādēs.
 • Garantētās atlīdzības izmaksas AS "PNB Banka" klientiem tiks uzsāktas 22. augustā
  Finanšu un kapitāla tirgus komisija (turpmāk – FKTK) ir pieņēmusi lēmumu par garantēto atlīdzību izmaksu kārtību AS "PNB Banka" klientiem, sākot ar š. g. 22. augustu, uzticot garantēto atlīdzību izmaksu veikt AS "Citadele banka". Tādējādi garantēto atlīdzību izmaksas AS "PNB Banka" klientiem...
 • VIDEO. Madonas novada pašvaldības prioritārās aktualitātes 2019
  Stāsts par pašvaldības šī brīža prioritātēm - par tikko uzsāktajiem un veiksmīgi turpināmajiem darbiem - par izveidotajiem uzņēmējdarbības atbalsta mehānismiem, par industriālās zonas attīstību Sauleskalnā un Madonas pilsētas centrā, par lauku ceļu sakārtošanu, par atbalstu jaunā tiesu nama...
 • Madonas novadā “Stikla šķiratlonā” sašķirotas 24,58 tonnas stikla
  Madonas novadā noslēdzies SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā ar partneriem rīkotais Vislatvijas “Stikla šķiratlons”, kura laikā no iedzīvotājiem viņu dzīvesvietās pieņēma izlietoto un nevajadzīgo stikla iepakojumu.
 • Lazdonas pasta nodaļa no 28.augusta klientus sāks apkalpot rekonstruētās telpās
  Uzlabojot klientu un darbinieku ērtības, no 2019.gada 28.augusta Madonas novada Lazdonas pagasta Lazdonas pasta nodaļa klientus sāks apkalpot rekonstruētās un labiekārtotās telpās līdzšinējā adresē Dārza ielā 17–6. Līdz ar ērtām telpām un uzlabotu preču sortimentu nodaļa jaunajā veidolā katru...
 • Valsts SIA "Autotransporta direkcija" informē
  Lai novērstu autobusu un vilcienu maršrutu dublēšanos un turpinātu veidot dzelzceļa pārvadājumus kā sabiedriskā transporta sistēmas mugurkaulu, no 2019. gada 1. septembra vairāki maršruta Nr.7197 Rīga–Aizkraukle, Nr.7630 Rīga–Madona–Gulbene un Nr.7202 Aizkraukle–Gulbene reisi tiks pielāgoti vilciena reisiem.
 • Madonas novada pedagogu konference
  Uzsākot jauno mācību gadu, aicinām visus pedagogus 29.08.2019. aktīvi piedalīties un gūt iedvesmu Madonas novada pedagogu konferencē.
 • Papilduzņemšana Jēkabpils Agrobiznesa koledžā
  Arī Barkavas struktūrvienībā - lai iegūtu profesionālo vidējo izglītību programmās - būvdarbi, viesnīcu pakalpojumi, augkopība un skaistumkopšanas pakalpojumi.
 • TE IR DARBS!
  Praulienas pamatskola aicina darbā mūzikas skolotāju.
 • TE IR DARBS!
  Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde "Kastanītis" aicina darbā mūzikas skolotāju
 • TE IR DARBS!
  Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskola ar 2019.gada 1.septembri aicina darbā ģeogrāfijas (7.-9.klasēs un 11.klasē) un ekonomikas (11.klasē) skolotāju (9 kontaktstundas).
 • Vairāk ziņu

Pašlaik MadonāAtjaunošanās laiks: ~6s

Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »