MEKLĒJIET VISĀS VIETNĒS!


Vārda dienas: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna

SEKO SOCIĀLAJOS TĪKLOS Seko Draugiem.lv Seko Twitter Seko Facebook Seko Instagram
PIESAKIES JAUNUMIEM
Madonas novads piedāvā
Vairāk
Kopsavilkums
 • Pieteikšanās uz 9.jūnija Madonas pilsētas svētku tirdziņu
  Amatniekus, mājražotājus un dažādu atrakciju organizatorus aicinām pieteikt dalību 9.jūnija Madonas pilsētas svētku tirdziņam. Tirgus laikā kultūras programma.
 • Koris “Mantojums” ar dziesmu svin savus 60 gadus
  Skanīgi ar dziesmām un koncertu savu 60 gadu jubileju aicina atzīmēt senioru jauktais koris “Mantojums”. Šajā korī dzied aktīvi, uzņēmīgi, pozitīvi, labestīgi un visu varoši seniori, kuri paši sevi raksturo kā “mūžam jaunie”. Arī nosaukums MANTOJUMS izvēlēts atbilstoši dziesmas...
 • Madara Neikena. Tur un tepat
  No 2018.gada 20.aprīļa līdz 27.maijam Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja Izstāžu zālēs būs skatāma gleznotājas Madaras Neikenas personālizstāde “Tur un tepat”. Ekspozīciju veido darbi, kuros gleznotāja ir pievērsusies jau sev tuvajai tēmai - jūra, kā arī jaunākie darbi - kalni.
 • Uz laiku ir mainīta biļešu kases atrašanās vieta
  "Biļešu paradīzes" un Madonas pilsētas kultūras nama kase kinoteātra "Vidzeme" remontdarbu laikā atradīsies Madonas pilsētas kultūras namā, Raiņa ielā 12, Madonā.
 • Lāčplēša dienā Tautas Saimes grāmatu iedziedās Ļaudonā, Valsts svētkos - Praulienā
  Ar domu par Latviju un Latvijas cilvēkiem tapa Latvijas Valsts simtgadei veltītā Rīgas aktīvo senioru alianses iniciatīva rakstīt savas Tautas Saimes grāmatu. Kāds bijis manas tautas, manas dzimtas, manas ģimenes, mans ceļš valsts pirmās simtgades nogrieznī? Kāds mūsu katra un visu kopā ceļš valsts...
 • Latvijas Tautas Saimes grāmata nonākusi Madonas novadā
  Sagaidot Latvijas Valsts 100 gadu jubileju, valdība aicinājusi katru iedzīvotāju būt aktīviem, iesaistīties pasākumos, atrast ideju, kā atzīmēt šo svarīgo pasākumu.
 • Deju kopai “Klabdancis” - 45
  14.aprīlī deju kopa “Klabdancis” aicināja uz Barkavas kultūras namu savus draugus, kolēģus un dejas mīļotājus, lai atskatītos, paskatītos un ieskatītos mirkļos, kuri viņiem ir bijuši nozīmīgi. Lai parādītu, ka latviešu tautas dejai piemīt īpašs spēks, kurā dejotāji rod prieku sev un to dod arī citiem.
 • Madonas pūtēju orķestra panākumi XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pūtēju orķestru skatē
  10. un 11.martā Ogres novada kultūras centrā notika XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pūtēju orķestru koprepertuāra pārbaudes un svētku dalībnieku atlases skate. Tajā piedalījās 63 Latvijas orķestri piecās grūtības pakāpēs. Madonas pilsētas kultūras nama pūtēju orķestris...
 • Madonas pūtēju panākumi konkursā
  No 2018.gada 26. līdz 28.janvārim Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā jau divdesmit trešo reizi notika Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss, kurā piedalījās 182 jaunie mūziķi 15 instrumentu grupās, pārstāvot 55 Latvijas mūzikas skolas. Konkursu...
 • J.Norviļa Madonas mūzikas skolas audzēkņu panākumi konkursā „Sudraba flauta 2017”
  27.oktobrī Rīgā jau otro gadu pēc kārtas pulcējās labākie flautas spēles mūzikas skolu audzēkņi, kopskaitā 81, lai cīnītos par godalgotām vietām konkursā "Sudraba flauta 2017".
 • Madoniešu panākumi konkursā „Vidzemes talanti 2017”
  Pašā vasaras izskaņā un jaunā darba cēliena sākumā, 3.septembrī, brīnišķīgajā Vidzemes koncertzālē ''Cēsis'' pulcējās talantīgākie Vidzemes reģiona mūzikas skolu audzēkņi un konkursu laureāti, lai uz lielās skatuves kā solisti muzicētu kopā ar Vidzemes kamerorķestri Kaspara Ādamsona...
 • Chrello pepela, jeb Vērtumnieku nedēļa Starptautiskajā Folkloras festivālā Gruzijā
  Par starptautisku šo festivālu nosaukt būtu diezgan grūti, jo tad, kad ieraudzījām dalībnieku sarakstu - pretī rēgojās trīs deju kopas no Igaunijas, 6 deju kolektīvi no Latvijas, dziedošu dāmu grupa no Sunākstes un mēs - tiešām folkloras kopa no Madonas - “Vērtumnieki”. Vēl festivālu...
 • Silta uzņemšana, smaidi un patiess prieks par tikšanos Anikščos
  Patiess prieks satikt senos sadarbības partnerus, sveikt pilsētas 577 dzimšanas dienā, piedzīvot brīvdabas pasākumu virkni, spožus Anikšču rajona attīstības piemērus un sirsnīgu pieņemšanu. Un vēl lielāks prieks ir apzināties, ka katrs viesošanās brīdis piedāvā jaunas zināšanas, atzinumus un...
 • Pirmās tikšanās ārpus novada
  Vasarās sestdienas ir lielo brīvdabas pasākumu dienas. Citreiz jādodas uz pasākumu, bet nežēlīgi līst. Ko darīt? Atlikt apmeklējumu vai, tomēr, braukt un būt, un redzēt, un piedalīties… Braukt! Līdzi paņemt lietusmēteli, jo lietussargu ienest estrādē nav vēlams, lai neaizsegtu skatu aizmugurē...
 • Krāšņi no A līdz Z
  Atzīmējot Francijas institūta Latvijā 20-to gadskārtu un 10-to sadarbības ar Madonas novadu, Francijas institūts sadarbībā ar Madonas novada pašvaldību piedāvā muzikālu tikšanos ar diviem franču mūziķiem - Žanu Marī Mašado un Didjē Itirsarī. Dueta izpildījuma koncepcija ir augsta, liriskums...
 • Vairāk ziņu
 • FOTO no "Karameļu medībām" Madonā
  2018.05.14 14:46 Aizvadītajā sestdienā, 19.maijā Madonas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļa organizēja gardās un aizraujošās komandu sacensības "Karameļu medības" Madonā.
 • 27. maijā “Kalsnavas pagasta ekspedīcija”
  2018.05.13 15:04 Šī gada 27. maijā (svētdienā) aicinām doties izzinošā braucienā “Kalsnavas pagasta ekspedīcija”. Pasākums tiek organizēts kā ekskursija grupas vadītāja pavadībā, kurā dalībnieki brauc ar savām automašīnām.
 • Ēriks Dreibants un Mārtiņš Sirmais gatavos uz DINNNER ON THE lake plosta Kāla ezerā
  2018.05.13 13:23 Kolorītais šefpavāru duo Ēriks Dreibants un Mārtiņš Sirmais komentārus neprasa. 31.maijā viņi kāps uz pop-up restorāna “Dinner on the lake” plosta, lai viesus aizvestu brīnišķīgā garšu ceļojumā.
 • Pieteikšanās uz 9.jūnija Madonas pilsētas svētku tirdziņu
  2018.05.13 11:37 Amatniekus, mājražotājus un dažādu atrakciju organizatorus aicinām pieteikt dalību 9. jūnija Madonas pilsētas svētku tirdziņam.
 • No 16. līdz 17. jūnijam notiks Lubāna ezera Ceļotāju dienas 2018
  2018.05.13 10:19 16.-17.jūnijā starts tiek dots pirmajām Ceļotāju dienām, kas tiek organizētas Lubāna ezera apkārtnē. Pasākuma galvenais uzsvars ir popularizēt Lubāna ezeru un tā apkārtni, kā lielisku galamērķi, kas piemērots kā aktīvās atpūtas, dabas, kultūras un lauku tūrisma cienītājiem, kā arī veidot...
 • Konkurss "Mana klases eksursija Madonas novadā 2018"
  2018.05.12 08:21 Šis gads Madonas novadā bagāts ar jauniešiem un jaunatnes darbam veltītiem pasākumiem, jo mums ir tas gods būt par “Latvijas jauniešu galvaspilsētu 2018”.
 • Foto no uzņēmēju pieredzes brauciena uz Lietuvu
  2018.05.10 14:21 Madonas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļa šī gada 9. maijā organizēja Madonas novada tūrisma pakalpojumu sniedzēju un uzņēmēju pieredzes apmaiņas braucienu uz Lietuvu maršrutā "Birži - Pakroja - Burbišķi".
 • Izdota tūrisma brošūra “Lubāna ezera noslēpumi 2018”
  2018.05.07 09:41 Ceļvedī iekļauta informācija par Latvijas lielākā ezera Lubāna apkārtnes tūrisma piedāvājumu Madonas, Rēzeknes, Lubānas, Varakļānu, Balvu un Rugāju novados.
 • 19. jūnijā informācijas diena "Madonas novada tūrisma jaunumi"
  2018.05.05 15:46 Madonas novada tūrisma pakalpojumu sniedzējus aicinām piedalīties izbraukuma seminārā - informācijas dienā "Madonas novada tūrisma jaunumi". Pasākuma laikā apciemosim jaunākos novada tūrisma uzņēmumus un uzzināsim par to piedāvājumu viesiem.
 • Pasākumu plāns 2018. gadā Madonas novadā
  2018.04.06 19:52 Šis gads ir zīmīgs - Latvijas valsts atzīmē simtgadi, Madonas novads ir kļuvis par Latvijas Jauniešu galvaspilsētu 2018 kā arī Madonas pilsēta šogad svinēs savu 92. jubileju. Katru mēnesi norisināsies lielāki un mazāki pasākumi, kur ikviens varēs atrast sev piemērotāko visa gada garumā.
 • Vairāk ziņu

Pašlaik MadonāAtjaunošanās laiks: ~6s

Copyright © 2008-2018 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »