Lieliska iespēja tiešsaistē sagatavoties eksāmeniem kopā ar LU mācībspēkiem

Attālinātā mācīšanās, iespējams, izraisījusi satraukumu par centralizēto eksāmenu kārtošanu – kādi būs rezultāti un ko vispār no eksāmeniem sagaidīt? Lai kliedētu neziņu un rosinātu vidusskolēnos pārliecību par viņu spēkiem eksāmenus nokārtot pēc iespējas labāk, Latvijas Universitāte (LU) 5. jūnijā tiešraidē Facebook lapā un mājaslapā rīko pasākumu “Padomi eksāmeniem”, kurā LU mācībspēki palīdzēs sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem.
iesūtīts: 01.06.2020lasīt tālāk

Aktualitātes izglītībā Madonas novadā

2019./2020. mācību gads ir gandrīz noslēdzies. Šoreiz - valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas apstākļos- lielākajai daļai skolēnu mācību gada nogale ir aizritējusi attālinātā režīmā, bez kopīgiem skolas pasākumiem un jautriem svētku mirkļiem klases kolektīvā.
iesūtīts: 25.05.2020lasīt tālāk

Par uzņemšanu Madonas pilsētas vidusskolā

Madonas pilsētas vidusskolas mērķis, uzsākot kompetenču pieejas realizāciju mācību procesā vidusskolas klasēs, ir palīdzēt skolēniem apzināties savas intereses, spējas, prasmes, kļūt konkurētspējīgiem, prast darboties komandā, rīkoties radoši, atbildīgi, godīgi un būt gataviem jauniem dzīves izaicinājumiem.
iesūtīts: 25.05.2020lasīt tālāk

Izlaidumu norise šovasar

Katra izglītības posma likumsakarīgs noslēgums ir dokumenta par izglītības ieguvi saņemšana, un tas ir svarīgs brīdis kā pirmsskolu, sākumskolu, pamatskolu un vidusskolu beidzot, tā arī profesionālo skolu, mūzikas, mākslas, sporta skolu un arī augstskolu absolventiem.
iesūtīts: 29.05.2020lasīt tālāk

Vidzemes reģiona skolu audzēkņi nodod pārstrādei 4,2 tonnas izlietotu bateriju.

Noslēgusies “Zaļā josta” organizētā izlietoto bateriju vākšanas konkursa “Tīrai Latvijai” 2019./2020. mācību gada sezona. Bateriju vākšanā iesaistījās 78 817 bērni no 315 izglītības iestādēm no visas Latvijas, pārstrādei nogādājot 30,531 tonnas izlietotu bateriju. Vidzemes reģionu konkursā pārstāvēja 36 izglītības iestādes, savācot 4,233 tonnas izlietotu bateriju.
iesūtīts: 15.05.2020lasīt tālāk
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »