PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Madonas pilsētas kultūras nams aicina izteikt viedokli

Paldies par dalību Madonas pilsētas kultūras nama rīkotajos pasākumos pagājušajā sezonā, ja esat tos apmeklējis. Noslēdzot 2018./2019. gada sezonu, mums ir svarīgas Jūsu domas, priekšlikumi, ieteikumi, lai mūsu rīkotie pasākumi atbilstu Jūsu vēlmēm, interesēm, iespējām. Lai palīdzētu kuplināt Madonas pilsētas kultūras dzīvi, lūdzam aizpildīt aptaujas anketu.
iesūtīts: 05.04.2019lasīt tālāk

Madonas pūtēju orķestra panākumi XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku skatē

10. un 11.martā Ogres novada kultūras centrā notika XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pūtēju orķestru koprepertuāra pārbaudes un svētku dalībnieku atlases skate. Tajā piedalījās 63 Latvijas orķestri piecās grūtības pakāpēs. Madonas pilsētas kultūras nama pūtēju orķestris piedalījās IV grūtības pakāpē, kurā kopumā piedalījās 10 orķestri. Orķestru sniegumu vērtēja 3 žūrijas locekļi: Atvars Lakstīgala, Valdis Butāns, Peeter Saan. Skatei noslēdzoties, žūrija paziņoja rezultātus - Madonas pūtēju orķestris ieguva I vietu ar 48,77 punktiem! Iegūtā vieta un punktu skaits Madonas orķestrim dod tiesības piedalīties XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos!
iesūtīts: 10.05.2018lasīt tālāk

Madonas pūtēju orķestris Cesvainē

23.septembrī Cesvaines ev.-lut. draudzes baznīcā notika labdarības koncerts Cesvaines pils atjaunošanai. Koncertā piedalījās Madonas pilsētas kultūras nama pūtēju orķestris, diriģents Andrejs Cepītis, Latvijas izdevniecību jauktais koris “Burtnieks”, diriģents Egils Lipšāns, mūziķis Valters Frīdenbergs. Kopīgu ticību labiem darbiem un mīlestībai – Cesvainei stiprināja mācītājs Reinis Bikše. Cesvaines novada domes priekšsēdētājs Vilnis Špats stāstīja par nākotnē veicamajiem atjaunošanas darbiem Cesvaines pilī. Par koncerta organizēšanu rūpējās Cesvaines muzeja vadītāja Daiga Matroze. Ziedojumos šajā koncertā tika savākti 645 eiro, kas tiks izlietoti Cesvaines pils Mūziķu telpas restaurācijai. Paldies visiem, kuri bijām kopā! Madonas pilsētas kultūras nama direktore Ilze Šulce
iesūtīts: 29.09.2017lasīt tālāk

"Vectēvs, kas bīstamāks par datoru" Madonā sagaida vairāk kā 1000 skatītājus

Divu nedēļu laikā filma "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru" ir kļuvusi par šī gada skatītāko filmu Madonas kinoteātrī "Vidzeme" pārsniedzot 1000 skatītāju apmeklējumu. Pēc 7. septembra seansa demonstrēšanas kinoteātrī vidzeme, kopējais skatītāju skaits filmai ir 1084 skatītāji. Priecājamies kopā ar filmas veidotājiem! Nākošā iespēja tikties ar Vectēvu kinoteātrī būs 28. septembrī, pulksten 19:00. Uz tikšanos!
iesūtīts: 08.09.2017lasīt tālāk

Madonas pilsētas kultūras nams aicina uz tikšanos

Madonas pilsētas kultūras nams aicina uz tikšanos savus apmeklētājus! Aicinām visus, kuriem nav vienaldzīga kultūras dzīve Madonā, uz sarunu par notikušo, par nākotnes iecerēm un par daudziem citiem jautājumiem. Priecāsimies par Jūsu klātbūtni, idejām, ierosinājumiem un kritiku!
iesūtīts: 12.09.2017lasīt tālāk

Arī Tu vēl vari iesaistīties!

Lai arī jau notikušas pirmās tikšanās un Madonas pilsētas kultūras nama kolektīvi pamazām ir uzsākuši savu darbošanos, tomēr Tev vēl ir iespēja pievienoties kādam no Tev interesējošajiem kolektīviem!
iesūtīts: 06.09.2017lasīt tālāk

Mūziķu apvienības "Vintāža" jaunā koncertprogramma "Smaidiet un labi būs!" - koncerts atcelts tehnisku iemeslu dēļ!

30. septembrī, pulksten 19:00 Madonas pilsētas kultūras namā. Katram no mums ir savas atmiņas - par bērnību, skolas gadiem, satikšanos, šķiršanos - par dzīves skaistākajiem mirkļiem… Mūziķu apvienība “Vintāža”, kas nu jau piecus gadus veido muzikālas restaurācijas no pagājušā gadsimta spožākajiem darbiem latviešu estrādes mūzikā, kopā ar Nacionālā teātra aktieri A.Ančevski, dziedātājiem N.Rutuli, G.Krievkalnu. R.Dūdumu kā raibā karuselīī aizraus mūs skaistā atmiņu ceļojumā cilvēka dzīves stāstā no dzimšanas līdz pilnbriedam caur dažādu paaudžu populārām dziesmām. Biļetes cena: 8.00, 10.00, 12.00 EUR. Biļešu iepriekšpārdošana: "Biļešu paradīzes" un kinoteātra "Vidzeme" kasēs, kā arī www.bilesuparadize.lv .
iesūtīts: 06.09.2017lasīt tālāk

Madonas pūtēju orķestris labdarības koncertā Cesvaines pilī

23.septembrī Cesvaines evaņģēliski luteriskajā baznīcā labdarības koncerts Cesvaines pils atjaunošanai.Labdarības koncerta mērķis savāktos ziedojumus izlietot mūzikas telpas restaurācijai, kur darbus šobrīd veic Rundāles pils restauratori Zinaīda un Gunārs Grīnfeldi. Piedalās: Madonas K/N Pūtēju orķestris, vadītājs Andrejs Cepītis; Latvijas izdevniecību jauktais koris "Burtnieks", mākslinieciskais vadītājs Egils Lipšāns; Mūziķis Valters Frīdenbergs
iesūtīts: 06.09.2017lasīt tālāk

TĪKLOS SAĶERTĀS KRĀSAS

Tautas tēlotājmakslas studija "Madona" dalībniece Laima Lupiķe saistās ar uzdrīkstēšanos, atklātumu, drosmi un sava veida avangardu. Viņas izstādes apceļo Latvijas visdažādākās vietas. Šoreiz Līgatnes puses cilvēki varēs iepazīt Laimas pasaules krāsainību, ko viņa atklāj savā CRAZY-WOOL tehnikā darinātajos tekstildarbos. Izstādes atklāšana Līgatnes kultūras namā 9.septembrī plkst.14.00, kas būs atvērta interesentiem no 9.septembra līdz 15.oktobrim. Plučkalna svētkos 9.septembrī plkst.16.00 māksliniece ielūdz uz darbnīcu, kur iepazīstinās ar saviem meistarstiķiem.
iesūtīts: 05.09.2017lasīt tālāk

Chrello pepela, jeb Vērtumnieku nedēļa Starptautiskajā Folkloras Festivālā Gruzijā.

Braucienam gatavojāmies diezgan ilgi , rūpīgi atlasot repertuāru, lai parādītu savu lokālo tradīciju un demonstrētu arī to, kas kopīgs mums un gruzīnu tautai- tas ir- burdona dziedājums. Paldies arī Ivetai, kura sameklēja un mums iemācīja gruzīnu valodā šīs tautas šūpuļdziesmu „Chrello pepela”( dziesma par taurenīti, kurš aizlaižas). Šī dziesma mūs pavadīja visur- gan garajā pārbraucienā no Tbilisi uz Račas reģiona pilsētu Ambrolauri, gan ekskursijās un pārgājienos augstu kalnos, gan katrā koncertā Izpildot šo dziesmu pirmajā koncertā, daži vietējie gruzīni domāja, ka dzied viņu grupa( šo faktu mums pārstāstīja dejotāji), bet pēc tam bija pārsteigti par mūsu pareizo izrunu( tur nedaudz piestrādāja mūsu mājas saimniece, pie kuras mēs dzīvojām).Arī turpmākajos koncertos publika mūs sagaidīja ar mīlestību, skaļām ovācijām un līdzi dziedāšanu.
iesūtīts: 31.08.2017lasīt tālāk

Sveicam 1.septembrī!

1. septembris 16:00 - 17:35 kinoteātrī „Vidzeme” Tirgus ielā 5 filma "Vectēvs, kurš bīstamāks par datoru" Žanrs: Ģimenes filma. Filma latviešu valodā. Astoņgadnieka Oskara vasaras brīvdienas lauku mājās sākas kā nebeidzams cīniņš ar vectēvu, bet pārvēršas par abu vīru draudzību, kas spēj izpestīt vecmāmiņu no viņas skolnieka iecerētas avantūras. http://www.madona.lv/lat/?ct=filmas
iesūtīts: 29.08.2017lasīt tālāk

Jaunās ieceres un plāni

Kultūras nama kolektīvu vadītāji 23.augustā tikās radošajā grupā, lai apspriestu un pārrunātu nākošās sezonas aktualitātes un plānus. Protams, ka galvenā uzmanība šogad visa tiks vērsta uz sagatavošanās procesu Dziesmu deju svētkiem - repertuāra apguve, tērpi, mēģinājumi un koncerti. No kultūras nama uz svētku dalībnieku statusu pretendē 10 kolektīvi - Pūtēju orķestris, TDA Vidzeme B UN D grupā, senioru deju kolektīvs "Atvasara", Mazās deju skolas 4-5.klašu kol., TDK Pipariņi, Folkloras kopa "Vērtumnieki", jauktais koris Madona, senioru koris Mantojums, koklētāju ansamblis "Rasa".
iesūtīts: 29.08.2017lasīt tālāk
   1 2   
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »