Ķer mirkli Madonā!

Ikvienam ir iespēja piedalīties foto izaicinājumā "Ķer mirkli Madonā!". Atliek tikai nofotografēt vai atrast kādu senāku attēlu, kas tapis Madonas novadā un ievietot to sociālajā vietnē facebook ar ar tēmturi #ķermirkliMadonā2020. Fotogrāfijas divās kategorijās "Cilvēks" un "Daba" izvērtēs facebook lietotāji, Bērnu un jauniešu dienas apmeklētāji, kā arī jaunieši - organizatori, piešķirot savas simpātiju balvas.
iesūtīts: 06.08.2020lasīt tālāk

Madonas BJC aicina uz radošām aktivitātēm

Ikgadējās radoši raibās dienas, ko allaž vasaras nogalē skolēniem piedāvā Madonas BJC pedagogi, būs arī šogad. Šoreiz ar zīmīgu nosaukumu - "Atkal kopā!" ‌Ņemot vērā epidemioaloģisko situāciju valstī, organizatori parūpējušies, lai nodarbības notiktu droši, mazākās grupās. ‌Tādēl pasākums pieejams divos laikos - no 4. līdz 6. un no 10. līdz 12. augustam.
iesūtīts: 29.07.2020lasīt tālāk

Latvijas Dabas fonds un žurnāls IR aicina jauniešus pieteikties vasaras skolai Game On Climate Change

Latvijas Dabas fonds sadarbībā ar žurnālu IR aicina jauniešus vecumā no 15-19 gadiem pieteikties dalībai klimata pārmaiņām un ilgtspējīga dzīvesveida praksēm veltītā dienas vasaras skolā “Game On Climate Change”, kura norisināsies no 10. – 14. augustam Rīgā. Vasaras skola 25 jauniešiem tiks nodrošināta bez maksas, un tā notiek starptautiskā projekta Game On: Neļausim klimata pārmaiņām uzvarēt!” ietvaros.
iesūtīts: 14.07.2020lasīt tālāk
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »