Bēbīšu skoliņa "Asniņš" aicina!

iesūtīts: 2020.09.17 10:37
Biedrība "KASTANĪTIS - BĒRNIEM" bebīšu skoliņa "Asniņš" piedāvā nodarbības māmiņām un jaunajiem vecākiem.

To uzdevumi ir:

  1. Sniegt iespēju topošajām māmiņām, jaunajām māmiņām un viņu atbalsta personām, tai skaitā sociālā riska grupām integrēties sabiedrībā, rast risinājumus aktuālām problēmām un daļēji novērst to cēloņus.
  2. Sniegt psiholoģisku atbalstu un speciālistu palīdzību ( mikrologopēda, pediatra, ģimenes psihoterapeita, fizioterapeita, mūzikas terapeita, smilšu terapeita, fitoterapeita, fitnesa trenera,  kinestētiskā hendlinga speciālista, ginekologa, dūlas u.c. speciālistu lekcijas).
  3. Dot iespēju jaunajiem vecākiem tikties un dalīties pieredzē un attīstīt viņu prasmes bērnu kopšanā un attīstības veicināšanā.
  4. Dot iespēju bērniem jau no mazotnes būt kopā ar vienaudžiem. 

Nodarbības notiek Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes  ,,Kastanītis” zālītē, Blaumaņa 19, Madonā.

25.09.2020. - tikšanās ar sertificētu Tanzpro – Biodanza treneri bērniem  Guntu Dreimani.

Biodanza (Biodeja) ir uz kustību orientēta metode. Biodejas nodarbība vecākiem ar bērniem ir neverbāla vecāka un bērna (cilvēka un cilvēka) satikšanās “šeit un tagad”, kurā caur deju, rotaļu un mijiedarbību ir iespējams jaunā kvalitātē iepazīt vienam otru, savas sajūtas un vajadzības. Tas ir kā mazs teātris caur cilvēka iekšējās uztveres, sapratnes, redzējuma un pārdzīvojuma izjūtām.

,,Dejo, un tu būsi kas vairāk – lielāks, skaistāks un spēcīgāks par ikdienišķo tevi! “, Agnes De MilleĀrija Logina k.t. 26456234  

Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »