Piedalies konkursā “Skaistākais Ziemassvētku noformējums”!

Ziema Madonas novadā ir ieradusies! Cerams uz palikšanu. Arī svētku laiks nav aiz kalniem. Šogad svētkus atzīmēsim rimtāk un distancētāk nekā citkārt, taču tas nenozīmē, ka jāatsakās no svētku izjūtas radīšanas Madonas novadā. Aicinām iedzīvotājus, uzņēmumus un iestādes kā ik gadus krāšņot savu māju fasādes, logus, jumtus un pagalmus ar skaistiem rotājumiem un svētku dekoriem. Ar mērķi veicināt Ziemassvētku laikam un Jaunā gada tematikai atbilstošas noskaņas radīšanu pilsētā un pagastos, šogad, pēc sešu gadu pārtraukuma, Madonas novada pašvaldība ir atjaunojusi tradīciju rīkot konkursu “Skaistākais Ziemassvētku noformējums”.
iesūtīts: 04.12.2020lasīt tālāk

VAI ESI DOMĀJIS, KĀDU TU GRIBI REDZĒT JAUNO MADONAS NOVADU? GAIDĪSIM TAVU VIEDOKLI LĪDZ 30. DECEMBRIM UN BŪSIM PATEICĪGI PAR VELTĪTAJĀM 10 MINŪTĒM!

Madonas novada pašvaldības dome 2020. gada 22.septembrī ir pieņēmusi lēmumu uzsākt Madonas novada Attīstības programmas 2021.-2027.gadam un Madonas novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2021.–2035.gadam izstrādi, sadarbojoties ar Cesvaines, Ērgļu un Lubānas novada pašvaldībām.
iesūtīts: 04.11.2020lasīt tālāk

TE IR DARBS! Izsludināta pieteikšanās uz vecākā speciālista jaunatnes un ģimenes politikas jomā vietu

Ja esi enerģisks, un gatavs jauniem izaicinājumiem, kā arī vēlies sevi pilnveidot un izmantot savas zināšanas un pieredzi kopējo mērķu sasniegšanai, tad tieši Tu esi tas kolēģis, kas nepieciešams Madonas novada pašvaldības Attīstības nodaļas komandai, kur šobrīd ir vakants amats - vecākais speciālists jaunatnes un ģimenes politikas jomā.
iesūtīts: 02.12.2020lasīt tālāk

Par krīzes pabalstu ārkārtas situācijā.

Madonas novada pašvaldības Sociālais dienests (turpmāk-Dienests) informē, ka Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likuma 35.panta otrajā daļā noteikts, ka dienests, neizvērtējot ģimenes (personas) ienākumus, var piešķirt ģimenei (personai) pabalstu krīzes situācijā. Pabalstu piešķir laikā, kamēr visā valstī ir izsludināta ārkārtas situācija sakarā ar Covid-19 izplatību, un vienu kalendāra mēnesi pēc ārkārtas situācijas beigām.
iesūtīts: 03.12.2020lasīt tālāk

Tieslietu ministrija informē par laulību reģistrāciju dzimtsarakstu nodaļā un baznīcā no 3. decembra

Tieslietu ministrija norāda, ka no 2020. gada 3. decembra ir aizliegti jebkādi privāti pasākumi (izņemot pasākumus vienas mājsaimniecības ietvaros), tajā skaitā kāzu svinību pasākumi, kuros plānots pulcēties vairākiem cilvēkiem vienkopus. Vienlaikus ir atļauta laulību reģistrācija dzimtsarakstu nodaļā vai baznīcā, klātesot tikai personām, kuras vēlas noslēgt laulību un diviem pilngadīgiem lieciniekiem.
iesūtīts: 04.12.2020lasīt tālāk

SIA "Madonas slimnīca" informē...

"Madonas slimnīcas personālam konstatēta saslimšana ar Covid-19, vēl daži darbinieki atrodas karantīnā, jo ir bijuši kontaktā ar saslimušajiem. Inficēšanās ir operatīvi diagnosticēta, bet turpinās gadījumu epidemioloģiskā izmeklēšana.
iesūtīts: 01.12.2020lasīt tālāk

Donoru diena Madonā!

Iesaistoties asinsdonoru kustībā, ikvienam ir iespēja palīdzēt nelaimē nonākušajiem, kam nepieciešamas asinis. Viena ziedotā asins deva var palīdzēt pat trīs cilvēkiem.
iesūtīts: 02.12.2020lasīt tālāk

Madonas novada iedzīvotāji nākotnē raugās ar optimismu

Ar mērķi izzināt, kā novada iedzīvotāji vērtē savas pašvaldības darbu, pieejamo pakalpojumu kvalitāti pēc Madonas novada pašvaldības pasūtījuma tirgus un sociālo pētījumu uzņēmums SIA “Latvijas Fakti”, kam ir 30 gadu pieredze sabiedriskās domes izpētes laukā, Madonas novada teritorijā šā gada septembrī ir veicis iedzīvotāju aptauju – pētījumu.
iesūtīts: 23.11.2020lasīt tālāk
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »