Sniedz ideju Madonai!

Madona gadu gaitā ir nostiprinājusi Latvijas ziemas galvaspilsētas statusu, un arī lapkritī pilsētas gleznainās ainavas uzrunā tikpat spēcīgi kā Sigulda un tās apkārtne.
iesūtīts: 10.07.2020lasīt tālāk

Latvijā norit lauksaimniecību skaitīšana

Vēl joprojām Centrālā statistikas pārvalde (CSP) aicina visas lauku saimniecības, kas nodarbojas ar lauksaimniecisko ražošanu – apsaimnieko lauksaimniecības zemi vai audzē lauksaimniecības dzīvniekus, vai uztur zemi labā lauksaimniecības un vides stāvoklī neatkarīgi no tā, vai apsaimnieko īpašumā esošo zemi vai nomā no citiem lauksaimniekiem, piedalīties visaptverošā lauksaimniecību skaitīšanā. Lauksaimniecības skaitīšanas informācija kalpos nozares analīzei un lēmumu pieņemšanai, kā arī nodrošinās lauksaimniecības politikas un lauku attīstības plānošanai nepieciešamo informāciju.
iesūtīts: 14.07.2020lasīt tālāk

Vidzemes NVO – iespēja gūt atbalstu līdz 105 tūkstošiem AIF konkursos

Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) programma, ko Vidzemē koordinē Valmieras novada fonds, aicina nevalstiskās organizācijas (NVO) iesniegt savas idejas septiņos AIF projektu konkursos. Projektus konkursos varēs iesniegt līdz pat 2022. gada beigām. Aicinām Vidzemes NVO ielūkoties konkursos un saprast, kurš no tiem ir vispiemērotākais un atbilstošākais organizācijas attīstības virzienam un ideju īstenošanai!
iesūtīts: 08.07.2020lasīt tālāk

Sakopj Karjera ezera teritoriju

Karjera ezers jau gadu desmitiem ir bijusi vieta, kur madoniešiem meklēt patvērumu tveicīgās vasaras dienās. Plašāki plāni labiekārtot karjera ezera teritoriju līdz šim ir atdūrušies pret būtisku šķērsli – karjers un tā teritorija nav bijis pašvaldības īpašums, kas ir kavēji publiskā finansējuma ieguldīšanu labiekārtošanas darbos.
iesūtīts: 08.07.2020lasīt tālāk

Izsludināts Izglītības programmu projektu konkurss 2020

Madonas novada pašvaldība, pamatojoties uz Madonas novada pašvaldības domes 30.06.2020. sēdes lēmumu, izsludina Madonas novada pašvaldības Izglītības programmu projektu konkursu - 2020, kura mērķis ir veicināt mūžizglītības iespējas Madonas novadā.
iesūtīts: 03.07.2020lasīt tālāk

Par īpašuma drošību!

Saistībā ar to, ka iestājusies vasara un karstais laiks, kā rezultātā cilvēki biežāk vēdina savus mājokļus un uz ilgāku laiku atstāj savas dzīves vietas, biežāk pārvietojas ar velosipēdiem, atstāj tos bez uzraudzības, vēdina automašīnas, atstājot vaļā logus, tāpat aktualizējies zādzību skaits no traktortehnikas u.tml., Valsts policija sagatavojusi uzskates materiālus ar padomiem īpašuma drošībai.
iesūtīts: 01.07.2020lasīt tālāk

Vidzemes plānošanas reģions izdevis tematisko izdevumu "Deinstitucionalizācija Vidzemē"

Vidzemes plānošanas reģiona tematiskajā izdevumā Deinstitucionalizācija Vidzemē skatāms apkopojums pašvaldību paveiktajiem un plānotajiem darbiem sociālo pakalpojumu atbalsta sistēmas izveidē pašvaldībās, lai cilvēki ar garīga rakstura traucējumiem, bērni ar funkcionāliem traucējumiem un bērni ārpusģimenes aprūpē saņemtu sabiedrībā balstītus sociālos pakalpojumus.
iesūtīts: 30.06.2020lasīt tālāk

NMPD aicina iedzīvotājus aizpildīt aptauju par pirmās palīdzības apmācībām Latvijā

Ik gadu zināšanas pirmajā palīdzībā iegūst vairāk nekā 30 tūkstoši iedzīvotāju, bet vēl 28 cilvēki apmeklē kursus, lai kļūtu par pirmās palīdzības pasniedzējiem. Lai noskaidrotu, kā iedzīvotāji Latvijā vērtē pirmās palīdzības kursus un kā šīs apmācības varētu uzlabot, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) īstenos plašu iedzīvotāju aptauju.
iesūtīts: 26.06.2020lasīt tālāk

Autovadītāju ievērībai: uz Jūrmalas, Tallinas, Vidzemes, Daugavpils un Jelgavas šosejām notiek remontdarbi un ieviesti satiksmes ierobežojumi

Turpinās remontdarbu sezona uz valsts autoceļiem un uz daudziem galvenajiem un reģionālajiem ceļiem autobraucējiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem. Būvdarbu vietās aicinām autovadītājus ievērot satiksmes organizāciju, pagaidu luksoforu signālus un satiksmes regulētāju norādes, lai satiksme caur būvobjektiem noritētu raiti un nerastos sastrēgumi.
iesūtīts: 03.07.2020lasīt tālāk

Piesakies Vislatvijas “Elektronikas šķiratlonam” Madonas novadā un laimē balvas!

Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā ar Latvijas Zaļo punktu un veikaliem “top!” šķirošanas kampaņā Vislatvijas “Elektronikas šķiratlons” aicina Madonas novada iedzīvotājus līdz 20.jūlijam pieteikt nolietoto un vairs nevajadzīgo elektroiekārtu bezmaksas izvešanu no savām mājsaimniecībām vai uzņēmumiem. Piedaloties kampaņā, iedzīvotājiem būs iespēja laimēt noderīgas balvas – veikalu “top!” dāvanu kartes 20 un 30 eiro vērtībā.
iesūtīts: 20.05.2020lasīt tālāk
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »