Pieejami lielie zaļo atkritumu maisi!

iesūtīts: 2020.09.15 10:54
Visiem madoniešiem, kam rudenī rūp savas piemājas dārza sakopšana, informējam, ka IR PIEEJAMI LIELIE ZAĻO ATKRITUMU MAISI!

Vien atgādinām, ka lielajos maisos drīkst likt tikai un vienīgi zaļo masu - puķu lakstus, zāli, lapas, nelielus koku zarus (savukārt lielie zari jāsakrauj kaudzē un to izvešana jāpiesaka atsevišķi), arī skaidas un līdzīgus atkritumus, bet nekādā gadījumā tos nevar piepildīt ar sadzīves atkritumiem - plastmasas pudelēm, stikla taru, šīferi, akmeņiem, būvgružiem, zemi, makulatūru, lielgabarīta atkritumiem utt.

Lielos maisus iespējams saņemt Madonas novada pašvaldības īpašumu uzturēšanas nodaļā (Gaujas ielā 37) vai arī pieteikt tos pa tālruni 64860143. Maisus pēc to piepildīšanas pašvaldība izvedīs bez maksas.

Atgādinām, ka novada pašvaldības teritorijas kopšanas pavasara un vasaras periods ir noteikts no 1. aprīļa līdz 14. oktobrim, tāpēc vēlamies vērst Jūsu uzmanību un atgādināt par sekojošiem pienākumiem, kas jāievēro, uzturot kārtībā savus īpašumus.‌Informāciju ievietoja: Ilze Riekstiņa
‌Madonas novada pašvaldības
‌Attīstības nodaļas vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste
Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »