Bēbīšu skoliņa "Asniņš" aicina!

iesūtīts: 2020.09.07 14:07
Biedrība "KASTANĪTIS - BĒRNIEM" bebīšu skoliņa "Asniņš" piedāvā nodarbības māmiņām un jaunajiem vecākiem.

To uzdevumi ir:

  1. Sniegt iespēju topošajām māmiņām, jaunajām māmiņām un viņu atbalsta personām, tai skaitā sociālā riska grupām integrēties sabiedrībā, rast risinājumus aktuālām problēmām un daļēji novērst to cēloņus.
  2. Sniegt psiholoģisku atbalstu un speciālistu palīdzību ( mikrologopēda, pediatra, ģimenes psihoterapeita, fizioterapeita, mūzikas terapeita, smilšu terapeita, fitoterapeita, fitnesa trenera,  kinestētiskā hendlinga speciālista, ginekologa, dūlas u.c. speciālistu lekcijas).
  3. Dot iespēju jaunajiem vecākiem tikties un dalīties pieredzē un attīstīt viņu prasmes bērnu kopšanā un attīstības veicināšanā.
  4. Dot iespēju bērniem jau no mazotnes būt kopā ar vienaudžiem. 

Nodarbības notiek Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes  ,,Kastanītis” zālītē, Blaumaņa 19, Madonā.

11.09.2020. - tikšanās ar sertificētu uztura speciālisti Baibu Bērtiņu.

Veselīgs uzturs ir viens no priekšnoteikumiem cilvēka veselības saglabāšanai un veicināšanai. Tāpat sievietes veselības stāvoklis pirms grūtniecības un grūtniecības laikā ir pamats augļa attīstībai. Veselīgs un sabalansēts uzturs nozīmē nodrošināt organismu ar nepieciešamo enerģiju, olbaltumvielu, ogļhidrātu, tauku, vitamīnu un minerālvielu daudzumu, uzņemot tos ar pārtikas produktiem. Pareizs mazuļu uzturs ir nozīmīgs, pat svarīgs dzīvībai. Ēšanas paradumi, kuros vecāki veido mazulim, nosaka, cik labi bērniņš augs. Vecāku izveidota attieksme pret veselīgu uzturu ietekmēs ēšanas paradumus visa mūža garumā.Ārija Logina k.t. 26456234  
Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »