Informācija par koronovīrusu

iesūtīts: 2020.01.31 14:09
Slimību profilakses un kontroles centrs vērš iedzīvotāju uzmanību!

Pēdējā laikā sabiedrībā izskan daudz informācijas par jaunā koronavīrusa (2019-nCoV) izraisīto uzliesmojumu Ķīnā. Lai sniegtu patiesu informāciju saistībā ar šo situāciju,  iepazīstinām Jūs ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informāciju: https://www.spkc.gov.lv/lv/aktualitates/get/nid/757

Spiežot uz saites, iespējams iepazīties ar Pasaules veselības organizācijas un Eiropas slimību profilakses un kontroles centra šā brīža noteiktajām rekomendācijām, saistībā ar  koronavīrusa (2019-nCoV) izraisīto uzliesmojumu, veicamajiem pasākumiem, lai sevi pasargātu, kā arī norādījumiem, kuri jāievēro ceļojot.

! SPKC, Pasaules Veselības organizācijas (WHO) un Eiropas Slimību profilakses un kontroles centra (ECDC) speciālisti norāda, ka pašlaik nav nepieciešams veikt kādus specifiskus drošības pasākumus vai ceļošanas/ tirdzniecības ierobežojumus.

Aktuālākajai informācijai varat sekot sociālajos tīklos: Facebook, Instagram, Draugiem.lv.

Gadījumā, ja ārkārtas situācijā nepieciešams sazināties ar Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC), lūdzam izmantot šādus kontakttālruņus:

  • darba dienās, SPKC darba laikā (no 8:30 līdz 17:00) lūdzam zvanīt uz telefona numuru 67271738.
  • ārpus SPKC darba laika, no plkst. 17:00 līdz 08:30, kā arī svētku un atpūtas dienās, iespējams sazināties ar dežūrējošo epidemiologu, zvanot pa mobilo tālruni 28343552.

Vēlot veselību,

Sabīne Zemīte

Slimību profilakses un kontroles centra

Slimību profilakses nodaļas

Vecākā veselības veicināšanas koordinētāja

tālr. 67387602

www.spkc.gov.lv

e-pasts sabine.zemite@spkc.gov.lv

Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »