Bēbīšu skoliņa "Asniņš" aicina!

iesūtīts: 2021.01.08 10:40
Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē "Kastanītis", Blaumaņa 19 biedrība "KASTANĪTIS - BĒRNIEM" bebīšu skoliņa "Asniņš" projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem”, identifikācijas Nr. 9.2.4.2/16/I/092, ietvaros piedāvā (13 nodarbības ciklā 1.-6. nodarbību ciklā un 9 nodarbības noslēdzošajā – 7. ciklā ) topošajām māmiņām un jaunajiem vecākiem.

To uzdevumi ir:

  1. Sniegt iespēju jaunajām māmiņām, tai skaitā sociālā riska grupām integrēties sabiedrībā, rast risinājumus aktuālām problēmām un daļēji novērst to cēloņus.
  2. Sniegt psiholoģisku atbalstu un speciālistu palīdzību ( mikrologopēda, pediatra, ģimenes psihoterapeita, fizioterapeita, mūzikas terapeita, smilšu terapeita, fitoterapeita, fitnesa trenera,  kinestētiskā hendlinga speciālista, ginekologa, dūlas u.c. speciālistu lekcijas).
  3. Dot iespēju jaunajiem vecākiem tikties un dalīties pieredzē un attīstīt viņu prasmes bērnu kopšanā un attīstības veicināšanā.
  4. Dot iespēju bērniem jau no mazotnes būt kopā ar vienaudžiem.

Pirmā cikla 3 un 4 nodarbībā ,, Brīvā rotaļāšanās mazulim no 0 līdz 6 mēneši” (1.; 2.daļa), 15.01.2021., plkst. 13:00 - 15:00, tiksimies Zani Miļūnu, diplomētu psiholoģijas skolotāju, sertificētu PEP mammu.

Rotaļāšanās ir veids, kā cilvēks izzina un iepazīst pasauli. Tiek uzskatīts, ka mazulis rotaļājas jau, esot mammas vēderā, un, protams, sāk rotaļāties ļoti drīz pēc piedzimšanas. Lekcijā stāstīšu, kas ir brīvā rotaļāšanās, kāda ir tās nozīme mazuļa attīstībā un  kas ir pirmās bērniņa rotaļas. Arī par to, kāpēc tieši šis vecumposms ir ļoti būtisks turpmākajā rotaļāšanās prasmju attīstībā. Pastāstīšu arī par to, kādas ir pirmās mazulim piemērotās rotaļlietas, kad un kā tās piedāvāt. Arī par to, kā brīvā rotaļāšanās iekļaujas kopējā bērniņa dienas kārtībā un kā vecāki var atbalstīt bērniņu viņa pasaules iepazīšanas ceļā.

ZOOM tiešsaitē (katrs savās mājās)

Pieteikties:

  • Nosūtot īsziņu uz tel. Nr.26456234 (īsziņas inf. - dalībnieka vārds, uzvārds, @pasts) līdz 14.01.2021.
  • Savukārt 15.01.2021. uz norādīto @pastu saņemsiet ID informāciju, ar kuru 5min pirms tiešsaites sākuma pievienoties.

Dalība nodarbībās - bez maksas.


Projekts “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem” tiek īstenots darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.1. Pasākuma “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” un 9.2.4.2. Pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros.

Projekta mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem Madonas novada iedzīvotājiem, jo īpaši teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, īstenojot vietēja mēroga pasākumus.

Projekts tiks īstenots no 2020. līdz 2023.gadam. Par tā aktivitātēm var uzzināt Madonas novada mājas lapā; Madonas pilsētas PII ,,Kastanītis” mājas lapā - www.madona.lv/kastanitis sadaļā bebīšu skoliņa  ,,Asniņš”; sociālā tīkla facebook sadaļā bebīšu skoliņa ,,Asniņš”.

Katru afišu rotā veselīgi sirsnīgs ābols. Tā ir projekta atpazīšanas zīme, kas simbolizē svaigumu, vitalitāti un veselību.


Novada topošās māmiņas un jaunie vecāki kopā ar mazulīti tiek aicināti aktīvi iesaistīties projekta ietvaros rīkotajās nodarbībās.Kontakttelefona Nr.: 26456234

Informāciju sagatavoja: Ārija Logina 


Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2021 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »