Arhīva ieraksti

Parādīti ieraksti laikā no 2020.07.01 līdz 2020.07.31

Par īpašuma drošību!

Saistībā ar to, ka iestājusies vasara un karstais laiks, kā rezultātā cilvēki biežāk vēdina savus mājokļus un uz ilgāku laiku atstāj savas dzīves vietas, biežāk pārvietojas ar velosipēdiem, atstāj tos bez uzraudzības, vēdina automašīnas, atstājot vaļā logus, tāpat aktualizējies zādzību skaits no traktortehnikas u.tml., Valsts policija sagatavojusi uzskates materiālus ar padomiem īpašuma drošībai.
iesūtīts: 01.07.2020lasīt tālāk

Autovadītāju ievērībai: uz Jūrmalas, Tallinas, Vidzemes, Daugavpils un Jelgavas šosejām notiek remontdarbi un ieviesti satiksmes ierobežojumi

Turpinās remontdarbu sezona uz valsts autoceļiem un uz daudziem galvenajiem un reģionālajiem ceļiem autobraucējiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem. Būvdarbu vietās aicinām autovadītājus ievērot satiksmes organizāciju, pagaidu luksoforu signālus un satiksmes regulētāju norādes, lai satiksme caur būvobjektiem noritētu raiti un nerastos sastrēgumi.
iesūtīts: 03.07.2020lasīt tālāk

Izsludināts Izglītības programmu projektu konkurss 2020

Madonas novada pašvaldība, pamatojoties uz Madonas novada pašvaldības domes 30.06.2020. sēdes lēmumu, izsludina Madonas novada pašvaldības Izglītības programmu projektu konkursu - 2020, kura mērķis ir veicināt mūžizglītības iespējas Madonas novadā.
iesūtīts: 03.07.2020lasīt tālāk

Sākusies pieteikšanās attālinātām mācībām ES fondu projektā

Otrdien, 30. jūnijā, atklāta pieteikšanās attālināto mācību kārtai Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Šajā kārtā strādājošajiem vecumā no 25 gadiem ir iespēja izvēlēties no vairāk nekā 200 izglītības programmām. Pieteikšanās mācībām notiek līdz 15. jūlijam, un šajā kārtā mācību process noritēs tikai attālināti.
iesūtīts: 03.07.2020lasīt tālāk

Donoru diena Madonā!

Iesaistoties asinsdonoru kustībā, ikvienam ir iespēja palīdzēt nelaimē nonākušajiem, kam nepieciešamas asinis. Viena ziedotā asins deva var palīdzēt pat trīs cilvēkiem.
iesūtīts: 06.07.2020lasīt tālāk

Sakopj Karjera ezera teritoriju

Karjera ezers jau gadu desmitiem ir bijusi vieta, kur madoniešiem meklēt patvērumu tveicīgās vasaras dienās. Plašāki plāni labiekārtot karjera ezera teritoriju līdz šim ir atdūrušies pret būtisku šķērsli – karjers un tā teritorija nav bijis pašvaldības īpašums, kas ir kavēji publiskā finansējuma ieguldīšanu labiekārtošanas darbos.
iesūtīts: 08.07.2020lasīt tālāk

Vidzemes NVO – iespēja gūt atbalstu līdz 105 tūkstošiem AIF konkursos

Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) programma, ko Vidzemē koordinē Valmieras novada fonds, aicina nevalstiskās organizācijas (NVO) iesniegt savas idejas septiņos AIF projektu konkursos. Projektus konkursos varēs iesniegt līdz pat 2022. gada beigām. Aicinām Vidzemes NVO ielūkoties konkursos un saprast, kurš no tiem ir vispiemērotākais un atbilstošākais organizācijas attīstības virzienam un ideju īstenošanai!
iesūtīts: 10.07.2020lasīt tālāk

Sniedz ideju Madonai!

Madona gadu gaitā ir nostiprinājusi Latvijas ziemas galvaspilsētas statusu, un arī lapkritī pilsētas gleznainās ainavas uzrunā tikpat spēcīgi kā Sigulda un tās apkārtne.
iesūtīts: 10.07.2020lasīt tālāk
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »