Arhīva ieraksti

Parādīti ieraksti laikā no 2020.08.01 līdz 2020.08.31

Atbalsts bērniem ar funkcionāliem traucējumiem Vidzemes plānošanas reģiona deinstitucionalizācijas projektā “Vidzeme iekļauj”

Vidzemes plānošanas reģiona deinstitucionalizācijas projekta “Vidzeme iekļauj” ietvaros bērnam ar funkcionāliem traucējumiem, kuram ir noteikta invaliditāte un ir sagatavots individuālais atbalsta plāns, ir iespēja saņemt individuālajā atbalsta plānā norādītos pakalpojumus līdz 100 pakalpojuma reizēm bērna pilnvērtīgas attīstības un dzīves kvalitātes veicināšanai pie vecāku izvēlēta speciālista.
iesūtīts: 03.08.2020lasīt tālāk

VNF nodrošina bezmaksas konsultācijas grāmatvedības jautājumos NVO

Lai Vidzemes nevalstiskās organizācijas (NVO) varētu kvalitatīvi sakārtot savu grāmatvedību, tām nepieciešama kvalitatīva speciālista konsultācija. Pateicoties Kultūras ministrijas atbalstam, individuālās grāmatvedības konsultācijas pieejamas bez maksas jebkurai biedrībai un nodibinājumam. Konsultācijas piedāvā Valmieras novada fonds (VNF).
iesūtīts: 03.08.2020lasīt tālāk

Atsāk kursēt maršruta Nr.7702 Madona–Pļaviņas–Ērgļi autobuss

No 2020. gada 3. augusta pirmdienās, trešdienās un piektdienās atsāk kursēt maršruta Nr.7702 Madona–Pļaviņas–Ērgļi autobuss, kas no Madonas autoostas izbrauc plkst.11.20 un no pieturas Ērgļi – plkst.14.25. Reisi netika izpildīti, jo sakarā ar ārkārtējo situāciju valstī samazinājās pasažieru skaits.
iesūtīts: 04.08.2020lasīt tālāk

Par vietvārdu piešķiršanu

Madonas novada pašvaldībā tika saņemts Valsts valodas centra atzinums “Par oficiālo vietvārdu piešķiršanu” ar lūgumu piešķirt oficiālu vietvārdu atzinumā minētajiem Madonas novada Vestienas pagasta teritorijā esošajam ūdensobjektam.
iesūtīts: 05.08.2020lasīt tālāk

Donoru diena Madonā 27. augustā!

Iesaistoties asinsdonoru kustībā, ikvienam ir iespēja palīdzēt nelaimē nonākušajiem, kam nepieciešamas asinis. Viena ziedotā asins deva var palīdzēt pat trīs cilvēkiem.
iesūtīts: 05.08.2020lasīt tālāk

Madonā uzstādīts āra florbola laukums ar mākslīgo segumu

Mākslīgie segumi āra sporta laukumiem kļūst par aizvien pieprasītāku risinājumu sporta spēļu treniņu un sacensību rīkošanai. Arī Madonas novada florbolisti vasaras sezonā varēs slīpēt savu meistarību ne tikai sporta zālē, bet arī zem klajas debess, jo pagājušajā nedēļā Madonas pilsētas estrādē, tika uzstādīts āra florbola laukums ar mākslīgo segumu.
iesūtīts: 05.08.2020lasīt tālāk

Jauns rekords “Elektronikas šķiratlonā” – Madonas novadā sašķirotas 27,12 tonnas elektroiekārtu

Madonas novadā noslēdzies Latvijas Zaļā punkta kopā ar veikaliem “top!” un SIA “Eco Baltia vide” rīkotās kampaņas Vislatvijas “Elektronikas šķiratlons” 2.posms. Tā laikā tika nodrošināta elektroiekārtu izvešana iedzīvotāju pieteiktajās adresēs. Kopumā Madonas novadā kampaņai pieteicās starp visiem novadiem lielākais iedzīvotāju skaits – 151 dalībnieks, otrreizējai pārstrādei nododot rekordlielu elektrotehnikas apjomu – 27,12 tonnas.
iesūtīts: 06.08.2020lasīt tālāk

Atbalsta ieceri “Rupsalās” veidot Barkavas pansionāta filiāli

Pieprasījums pēc kvalitatīva sociālās aprūpes pakalpojuma valstī pieaug un arī uz vietām Madonas novada pašvaldības pansionātos saskaņā ar pašvaldības Sociālā dienesta vadītāja Gundara Riekstiņa sniegto informāciju ir izveidosies aptuveni 50 cilvēku liela rinda. Centienos risināt šo problēmu, kā arī rast funkcionālu pielietojumu pašvaldības īpašumā esošajām tukšajām ēkām, Madonas novada dome 30. jūlija sēdē konceptuāli atbalstīja jautājumu par Barkavas pansionāta filiāles izveidošanu Madonas novada pašvaldībai piederošajā īpašumā “Ošupes pamatskola”, plašāk pazīstams arī kā ”Rupsalas”.
iesūtīts: 07.08.2020lasīt tālāk

Pieņem lēmumu par izpilddirektores atbrīvošanu no amata

Šodien, 10 augustā, Madonas novada pašvaldības dome ārkārtas sēdē ar balsu vairākumu pieņēma lēmumu atbrīvot Vitu Robalti no Madonas novada pašvaldības izpilddirektores amata. Deputāti balsojumā izteica neuzticību, pamatojoties uz izpilddirektores veiktajām darbībām.
iesūtīts: 10.08.2020lasīt tālāk

Pie Karjera ezera uzstāda zviļņus un pārģērbšanās kabīnes

Šovasar Karjera ezera apkārtnē pašvaldība uzsāka plašākus teritorijas labiekārtošanas darbus. Ir novākts apaugums, izlīdzināts grants kalns, izlīdzinot krasta zonu, iesākta pludmales zonas izveide, kas ļaus iedzīvotājiem ezeru ērtāk izmantot. Šonedēļ Karjera ezera krasti ir ieguvuši jaunu, košu akcentu – pārģērbšanās kabīnes, zviļņus un atkritumu urnas, kuras izgatavoja un uzstādīja Madonas novada uzņēmums SIA “Mitthus”.
iesūtīts: 13.08.2020lasīt tālāk

Pašvaldības iestādēs ierīko optisko kabeli

Šovasar Madonā ir uzsākta optiskā kabeļa ierīkošana Madonas pašvaldības iestādēs, kas ļaus nodrošināt stabilu datu apmaiņu un izmaksu samazinājumu par interneta piegādes pakalpojumiem pašvaldības iestāžu datortīklā.
iesūtīts: 17.08.2020lasīt tālāk

Mētrienas pagasta sieviešu biedrība „Ābele” realizē projektu

No 2019. gada 16. septembra līdz 16. oktobrim MNF izsludināja LEADER projektu iesniegumu pieņemšanas 13. kārtu Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014. – 2020. gadam apakšpasākuma 19.2. „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītu vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātē 19.2.2. „Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” un vietējās attīstības stratēģijas „Cilvēks, vieta, darbs Madonas reģionā 2015. – 2020.” ietvaros.
iesūtīts: 18.08.2020lasīt tālāk

Madonas novada pašvaldības aktualitātes 2020.

Šis ir bijis izaicinājumu gads daudzās jomās, arī pašvaldības darbībā. Neskatoties uz valstī noteiktajiem ierobežojumiem rīkot liekus pasākumus, šogad Madonas novada pašvaldība pieņēmusi vairākus nozīmīgus uz novada attīstību vērstus lēmumus.
iesūtīts: 24.08.2020lasīt tālāk

Pabeigs stāvlaukuma izbūvi Madonas pilsētas centrā

Pirms dažiem gadiem auto novietošana Madonas centrā daudziem autovadītājiem mēdza sagādāt raizes, jo bieži vien auto stāvlaukumi bija pārpildīti. Viens no stāvlaukumiem gan bieži vien stāvēja pustukšs, jo autovadītāji ne pārāk ērtās iebraukšanas un izbraukšanas dēļ nebija to pārāk iecienījuši.
iesūtīts: 25.08.2020lasīt tālāk

Aizvadīta konference "Informācijas tehnoloģijas izglītības jomā”

Ik gadus brīdi pirms jaunā mācību gada sākuma Madonas novada pašvaldības Izglītības nodaļa novada izglītības iestāžu pedagogiem rīko konferenci, kurā smelties iedvesmu pirms jaunā darba cēliena. Arī šis gads nav izņēmums un 25. augustā Izglītības nodaļa sadarbībā ar SIA "Certes.lv” rīkoja zinātnisko konferenci izvēloties šobrīd tik aktuālo tēmu "Informācijas tehnoloģijas izglītības jomā”.
iesūtīts: 27.08.2020lasīt tālāk

Sumināta Ingrīda Gailīte, saņemot augsto valsts apbalvojumu

Valsts prezidents š.g. 21. augustā Rīgas pilī 67 izcilām personībām pasniedza augstākos Latvijas valsts apbalvojumus – Triju Zvaigžņu ordeni, Viestura ordeni un Atzinības krustu. Augstākie valsts apbalvojumi tika pasniegti personām gan par atsevišķu izcilu darbu profesijā, gan mūža ieguldījumu un panākumiem bagātu darbību.
iesūtīts: 28.08.2020lasīt tālāk

LIAA Biznesa inkubatoros gaida jaunos uzņēmējus

Uzņēmumi, kuri izstrādājuši inovatīvus produktus vai pakalpojumus un vēlas attīstīt savu uzņēmējdarbību, tiek aicināti pieteikties uzņemšanai 14 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatoros. Pieteikumus pirmsinkubācijas (PINK) un inkubācijas (INK) programmās varēs iesniegt no 1. līdz 20. septembrim. PINK programmā tiks uzņemti 257 topošie uzņēmēji, bet inkubācijas programmā – 76 uzņēmumi.
iesūtīts: 31.08.2020lasīt tālāk
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »