Arhīva ieraksti

Parādīti ieraksti laikā no 2020.06.01 līdz 2020.06.30

APSVEIKUMI MADONAI 94. GADADIENĀ

Lai ikvienam būtu iespēja kļūt par daļu no Madonas pilsētas svētkiem šajā citādajā jubilejas gadā, kā arī ņemot vērā valstī joprojām izsludināto ārkārtējo stāvokli, aicinājām pilsētas un novada iedzīvotājus, kā arī ikvienu, kuram Madona sirdī ieņem kaut nelielu, tomēr īpašu vietu, radīt un iesūtīt savu apsveikumu pilsētas 94. dzimšanas dienā. Sirsnīgs jums paldies!
iesūtīts: 04.06.2020lasīt tālāk

Un kas ir Tava Madona?

Šajā svētku nedēļā, gaidot Madonas pilsētas 94. gadadienu, bet, jo īpaši, stiprinot piederības sajūtu savam novadam, savai pilsētai, piedāvājām turpinājumu pagājušā gada nogalē aizsāktajam video sēriju ciklam “Kas ir Tava Madona?”.
iesūtīts: 05.06.2020lasīt tālāk

Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai (spēkā no 10.06.)

Lai gan situācija ar vīrusa izplatību Latvijā ir stabila un līdz ar ārkārtējās situācijas beigām ir iespējams mazināt dažus no piesardzības pasākumiem, aizvien vēl ir jāievēro vairāki nosacījumi. Attēlos izpēti jaunos nosacījumus pēc 9. jūnija - būsim atbildīgi pret savu un līdzcilvēku veselību, jo pandēmija vēl nav beigusies.
iesūtīts: 10.06.2020lasīt tālāk

Pakāpeniski mazinās ārkārtas situācijā noteiktie ierobežojumi, arī Madonas novada pašvaldībā

Otrdien, 9. jūnijā, Ministru kabinets lēma par turpmākiem Covid-19 izplatības ierobežojumiem Latvijā, kuri stājās spēkā ar 10. jūniju, līdz ar ārkārtējās situācijas beigām. Noteikumu mērķis ir arī turpmāk nepieļaut saslimstības ar Covid-19 izplatīšanos, līdzsvarojot to ar iedzīvotāju pulcēšanās tiesībām un ekonomikas atvēršanu.
iesūtīts: 11.06.2020lasīt tālāk

VUGD Līgo svētku brīvdienās aicina atcerēties par drošību!

Nākamnedēļ visā Latvijā svinēsim Līgo un Jāņu dienu, kad cilvēki atpūtīsies dabā, peldēsies, kurinās ugunskurus un grilus. Šogad svētku laikā daudziem būs piecas brīvdienas, tāpēc Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) atgādina drošības pamatnoteikumus, kurus jāievēro, lai svētkus un brīvdienas neaptumšotu traģiski nelaimes gadījumi.
iesūtīts: 15.06.2020lasīt tālāk

Uzvara madoniešiem uzņēmējdarbības konkursā!

Junior Achievement Latvia sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā un karjeras skolu "Start Strong" ik gadu organizē uzņēmējdarbības konkursu "Start Strong 3+3" JA Latvia skolu 10.-12. klašu audzēkņiem, lai veicinātu vidusskolas jauniešus veidot skolēnu mācību uzņēmumus (SMU), kuros ir saskatāmas inovācijas konkrētajā nozarē un tie ir dzīvotspējīgi Latvijas vai konkrētā starptautiskā uzņēmējdarbības vidē.
iesūtīts: 18.06.2020lasīt tālāk

Madonas novada pašvaldība izsludina atklātu konkursu uz Praulienas pamatskolas direktora amatu.

Saskaņā ar 19.08.2014. Ministru kabineta noteikumiem Nr.496 „Kārtība un vērtēšanas nosacījumi valsts un pašvaldību izglītības iestāžu (izņemot augstskolas un koledžas) vadītāju un pašvaldību izglītības pārvalžu vadītāju amatu pretendentu atlasei” Madonas novada pašvaldības dome 16.06.2020. ir pieņēmusi lēmumu Nr.233 (protokols Nr.12, 27.p.) “Par Praulienas pamatskolas direktora amata konkursa nolikuma apstiprināšanu”.
iesūtīts: 18.06.2020lasīt tālāk

Kā šogad drīkst svinēt Jāņus?

Pēdējās dienās saslimstība ar Covid-19 mazinās, bet amatpersonas aicina iedzīvotājus gaidāmajās brīvdienās būt piesardzīgiem un atbildīgiem un arī Jāņus svinēt, ievērojot drošības prasības, lai nepieļautu vīrusa izplatīšanos.
iesūtīts: 18.06.2020lasīt tālāk

NMPD aicina iedzīvotājus aizpildīt aptauju par pirmās palīdzības apmācībām Latvijā

Ik gadu zināšanas pirmajā palīdzībā iegūst vairāk nekā 30 tūkstoši iedzīvotāju, bet vēl 28 cilvēki apmeklē kursus, lai kļūtu par pirmās palīdzības pasniedzējiem. Lai noskaidrotu, kā iedzīvotāji Latvijā vērtē pirmās palīdzības kursus un kā šīs apmācības varētu uzlabot, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) īstenos plašu iedzīvotāju aptauju.
iesūtīts: 26.06.2020lasīt tālāk

LAD informē: Lai saņemtu maksājumus, zāle jānopļauj un jānovāc. Smalcināt nedrīkst!

Viens no nosacījumiem, lai par zālāju platībām varētu saņemt atbalsta maksājumus – zeme ir atbilstoši jāapsaimnieko un jākopj. Lauku atbalsta dienests atgādina, ka atbalstam pieteiktās zālāju platības ir ne tikai jānopļauj, bet arī jānovāc. Ja zālāju platības tiek noganītas, tad gadījumos, ja zālājs noganīts nepietiekami, tas ir jāapļauj.
iesūtīts: 29.06.2020lasīt tālāk
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »