Basketbolistu dienas nometnē

Gatavojoties jau nākamajai sezonai,no 9.-13.jūlijam Barkavā notika otrā dienas nometne jaunajiem basketbolistiem. Prieks,ka nometnē piedalījās tuvu pie 40 jaunajiem basketbolistiem no Madonas,Ērgļiem,Cesvines un Barkavas.
iesūtīts: 20.07.2018lasīt tālāk »

Mārcienas kausa izcīņas rezultāti BMX

14. Jūlijā notika Mārcienas kausa izcīņa BMX. Uz starta līnijas stājās 42 dalībnieki, kas tika sadalīti 11 grupās. Visas dienas garumā par godalgām cīnījās gan lieli, gan mazi, zēni un meitenes un arī pieredzējuši sportisti no malu malām. Spītējot lietum, kas lika izturēt nelielu pauzi sacensību vidū, daudzi dalībnieki bija ļoti neatlaidīgi un turpināja treniņbraucienus, līdz atsākās ieskaites braucieni. Iestiprinoties ar gardo Mārcienas zupu, visi pulcējās uz apbalvošanu.
iesūtīts: 06.07.2018lasīt tālāk »

LATVIJAS SPĒKAVĪRU ČEMPIONĀTA OTRAIS POSMS

30. jūnijā, Talsos, uz sezonas otrā posma sacensībām, sevi bija pieteikuši vienpadsmit sportisti, to skaitā arī mūsu novada spēkavīrs - Didzis Zariņš. Uz sacensībām tika arī uzaicināts pasaules ceturtais spēcīgākais vīrs Mārtiņš Līcis, kurš sacensībās pārstāv Latviju un ASV.
iesūtīts: 04.07.2018lasīt tālāk »

Ivars Ikstens treneris nacionālajās basketbola izlasēs

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība turpinot gatavoties Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra trešā posma spēlēm ar Zviedrijas un Ukrainas izlasēm, pirms tam aizvadot pārbaudes spēles ar Baltkrieviju un Krieviju –papildinājusi treneru korpusu ar bijušo Madonas BJSS audzēkni Ivaru Ikstenu.
iesūtīts: 04.07.2018lasīt tālāk »

LR Saemā sveic jaunatnes basketbola izcilniekus

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas delegācija otrdien, 19.jūnijā devās tradicionālajā vizītē uz Saeimu, kur Saeimas priekšsēdētāja biedrs Gundars Daudze sveica sezonas labākos spēlētājus, trenerus un tiesnešus, Rīgas Biznesa skolas stipendijas ieguvēju, kā arī tos jaunos basketbolistus, kuri treniņus un spēles pratuši savienot ar labām sekmēm mācībās. Atzinības rakstus par prasmi savienot basketbola treniņus un spēles ar labām sekmēm mācībās (liecībā neviena atzīme nav zemāka par 7) nopelnījuši 150 LJBL dalībnieki, no kuriem vizītē Saeimā diemžēl varēja piedalīties tikai 100.
iesūtīts: 25.06.2018lasīt tālāk »

Basketbolistu dienas nometnē

Gatavojoties jau nākamajai sezonai,no 17.-22.jūnijam Madonā notika pirmā dienas nometne jaunajiem basketbolistiem. Liles prieks,ka nometnē piedalījās tuvu pie 40 jaunajiem basketbolistiem no Madonas,Ērgļiem un Lubānas.
iesūtīts: 25.06.2018lasīt tālāk »
Copyright © 2008-2018 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »