.

Jaunieši aktīvi 3x3 basketbolā

iesūtīts: 2019.06.10 11:25
"Ghetto Basket" 11. sezonas turpinājumā ceturtdien, 6.jūnijā Rīgā, Grīziņkalnā, Madonas jaunieši startēja ar 4 komandām. Šajā dienā Grīziņkalnā tika aizvadīts šīs vasaras karstākais turnīrs, gaisa temperatūrai pārsniedzot pat 30 grādus pēc Celsija. Uz šo turnīru bija ieradušās komandas no Rīgas, pieRīgas, Salacgrīvas, Limbažiem, Tukuma, Gulbenes, Rēzeknes, Liepājas un Madonas.

Jaunākajā U-11 (2008.g.dz.un jaunāki) vecuma grupā startējām ar 2 komandām. Uz šo posmu izveidotā jaunā komanda- Viesturs Ducens, Jēkabs Saliņš, Jorens Vazetiu –kā jau pirmajā reizē, bez pieredzes, nedaudz ar kautrību un pietāti pret pretiniekiem, no apakšgrupas neizkļuva. Savukārt otra komanda- Haralds Justs, Kārlis Augusts Vītols, Mārcis Lībors-startējot jau trešajā „Ghetto Basket” turnīrā, uzrādīja savu labāko rezultātu. Komanda izcīnīja jau 2 uzvaras apakšgrupā un godam cīnījās 1/8 finālā pret Ķekavas komandu, kura vēlāk izcīnīja 3.vietu turnīrā. U-11 grupā kopā startēja 24 komandas.

U-15 (2004.g.dz.) vecuma grupā mūsu komanda-Dāvis Akmans, Daniels Začests, Andris Priede, Ritvars Puķudārzs, jau trešo turnīru beidz 1/8 finālā. Cerams, nākamajā turnīrā ,komanda beidzot tiks tālāk par 1/8 finālu.

U-13 (2006.g.d.z) vecuma grupā-turnīrā startēja 24 komandas. Mūsu komanda- Kristofers Pauls Pātaga, Rainers Ščeglovs, Pēteris Supe, Markuss Peilāns, kuri pirmajā turnīrā izcīnīja 2.vietu, otrajā ceturto vietu, bet šoreiz –neizturot lielo karstumu, turnīru beidza 1/4 finālā.

"Ghetto Basket" 11. sezonas ceturtajā turnīrā Rīgā- 30.maijā, Grīziņkalnā laukumā cīņās devās 136 komandas. Uz šo turnīru ieradās tikai U-16 (2003.g.dz.) vecuma grupas „VEMOLS/Madona” komanda- Edijs Skuja, Dairis Točs, Madars Lācis, Arvis Šilinskis-uzreiz pēc eksāmena kārtošanas. Pirmajā turnīrā komanda izcīnīja 2.vietu, otrajā turnīrā Ogrē-palika uzreiz aiz goda pjedestāla – 4.vietā, un arī šoreiz nedaudz pietrūka un 4.vieta.

Tiekamies 3x3 basketbolā- jau „26. Top Bumba-2019” 1.posma turnīrā Madonā, Priežu kalna laukumos!