Latvijas čempionāts skijoringā un ziemas motokrosā šogad arī Madonā

iesūtīts: 2018.03.09 13:48
Skijorings, kā viens no Latvijas populārākajiem ziemas sporta veidiem, ir motosporta disciplīna, kas veidota pēc motokrosa sacensību principa, kur ekipāža – motociklists un slēpotājs – brauc apļveida trasē.

Sacensības notiek brīvā dabā uz sniega seguma trasē, izmantojot mērenu reljefu sauszemē vai uz aizsalušas ūdenskrātuves. Skijorings pēc savas būtības ir tautas sporta veids, kas sniedz iespēju ikvienam interesentam izmēģināt savus spēkus Mazajā un Lielajā tautas klasē. Paralēli skijoringa sacensībām norisināsies arī Latvijas čempionāts ziemas motokrosā ar solo motocikliem bērniem un pieaugušajiem un kvadracikliem, kas tradicionāli pasākumam piesaista aptuveni 200 sportistus un to pavadošās personas. 
 
‌Jau šajā nedēļas nogalē, 10.martā tiks turpināts Latvijas čempionāts skijoringā un ziemas motokrosā, aizvadot nu jau septīto sacensību seriāla posmu. Sacensības norisināsies Madonas novada Raibenes trasē, starti no plkst. 10:00. Ieeja skatītājiem bezmaksas. 

‌Dienas kārtība.‌

‌Tā kā skijoringa sacensības notiek sporta sezonas klusajā periodā, atraktīvā veidā un brīvā dabā, tās piesaista lielu skatītāju uzmanību. Sacensības ir publisks bezmaksas pasākums ikvienam skatītājam. Vēršam uzamnību, ka šādiem pasākumiem tiek piesaistīti vairāki simti cilvēku, kas pašvaldības apkārtnei dod pozitīvu ekonomisko efektu.

Smiltenes sacensību rezultātus tiešsaitē būs iespējams vērot www.results.lv

Atgādinām, ka šogad jau aizvadīti seši sacensību posmi – Stāmerienā, Ropažos, Neretā, Ērgļos, Alūksnē un Smiltenē. Savukārt Latvijas čempionāta 7.un 8. posms notiks šajā nedēļas nogalē Madonā (sestdien) un Cēsīs (svētdien). Kopvērtējums pēc aizvadītajiem posmiem pieejams MyLaps sistēmā https://speedhive.mylaps.com/Organizations/127176/Championships‌Informāciju sagatavoja:
‌Kaspars Kuļikovs 
‌Latvijas Motosporta federācijas ģenerālsekretārs
‌Tālr.: +371 29874628
‌E-pasts: kaspars@lamsf.lv

‌Informāciju ievietoja: Ilze Riekstiņa
Copyright © 2008-2018 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »