Noslēdzies Latvijas čempionāts zolītē

Sestdien, 7. decembrī Mārupes kultūras namā noslēdzās 2019. gada Latvijas republikas ,,gudrākās galda spēles –zolītes “ čempionāta A fināls. No Madonas novada tiesības piedalīties finālā izcīnīja divi madonieši –dažādu republikā notikušo turnīru reitingu kopvērtējuma līderis Raimonds Skuja, Jānis Vilcāns un Madonā dzīvojošais lubānietis Pēteris Bērziņš.
iesūtīts: 09.12.2019lasīt tālāk »

Jaunatnes basketbola apskats

Madonas BJSS U-12 (A.Beķeris, I.Teteris) jaunie basketbolisti Latvijas Jaunatnes basketbola līgā 1.kārtā Austrumos no septembra līdz oktobra beigām izcīnīja 6 uzvaras un cieta 6 zaudējumus. 13 komandu konkurencē ieņemta 7.vieta.
iesūtīts: 09.12.2019lasīt tālāk »

Mārcienas pagasta galda tenisa turnīra 1. kārta

30. novembrī Mārcienas sporta zālē notika galda tenisa turnīra pirmā kārta. Ar kuplu dalībnieku skaitu turnīrs ātri uzņēma apgriezienus un no trim grupām finālā iekļuva seši dalībnieki, kas sadalīja savā starpā 1.- 6. vietu, attiecīgi pārējie cīnījās par 7.-12. vietu pieaugušo grupā un 1.-2. vietu jauniešu konkurencē.
iesūtīts: 03.12.2019lasīt tālāk »

Raimo Vīgants par duālās karjeras veidošanu: ''Domāju, ka ir svarīgi būvēt savu otro karjeru jau laicīgi''

Piedāvājam iepazīties ar Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes studentu Raimo Vīgantu, kurš paralēli studijām aktīvi trenējas arī distanču slēpošanā un vasaras periodā rollerslēpošanā. Viņa lielākais sasniegums ir vasarā izcīnītā bronzas medaļa rollerslēpošanā Pasaules čempionātā. Sīkāk lasi šajā intervijā.
iesūtīts: 26.11.2019lasīt tālāk »
Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »