Praulienas pagasts

Latvijas republika
Madonas novads
Praulienas pagasta pārvalde
Reģ.Nr. 90000020970
Kalna iela 2, Prauliena,
Praulienas pagasts
Madonas novads
LV - 4825
Internetā: www.prauliena.lv
E-pasts: prauliena@madona.lv

Praulienas pagasta pārvalde

Darba laiks

Pirmdien 8:00–12:00; 13:00-17:00
Otrdien 8:00–12:00; 13:00-17:00
Trešdien 8:00–12:00; 13:00-17:00
Ceturtdien 8:00–12:00; 13:00-17:00
Piektdien 8:00–12:00; 13:00-17:00

Kontakti

AmatsPersona(s)TālrunisE-pasts
Pagasta pārvaldes vadītājs Valdis Gotlaufs 64860083
+371 26440194
Īpašumu apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Rihards Saulītis +371 29215609
Sekretāre, lietvede Aiga Padoma 64860080
Galvenā grāmatvede Lilija Kurjančika 64860051 lilija@madona.lv
Grāmatvede - kasiere Inese Kohanova 64860050
Nodokļu speciāliste Līga Laizāne 64860050
Bāriņtiesas locekle Sandra Lauva 64860081
Sociālā darbiniece Ināra Miška 64860082
Zemes ierīcības speciāliste Aija Liepiņa 64860052
Kultūras darba organizators Sarmīte Lazdiņa 64860053

Iestādes

Praulienas bibliotēka
Adrese:
Tālrunis: 64860053
Lilita Cimdiņa
Saikavas bibliotēka
Adrese:
Tālrunis: +371 29130705
Līga Taukule
Copyright © 2008-2017 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »