Komunālie pakalpojumi Pilsētas maršuti Veselības aprūpe
Izglītība e-pakalpojumi Jauniešiem

Madonas novada pašvaldība izsludina atklātu konkursu uz Madonas pilsētas...

31.03.2016. Madonas novada pašvaldības dome pieņēma lēmumu Nr.138 (protokols Nr.6, 3.p.) „Par Madonas pilsētas 1.vidusskolas un Madonas...

Pasniegtas "Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieku...

27.aprīlī svinīgā ceremonijā Madonas Kultūras namā pasniegtas īpašas piemiņas...

Ošupes pagasta pārvalde 12.05.2017 pārdod

Ošupes pagasta pārvalde 12.05.2017 pārdod mutiskā izsolē ar augšupejošu soli kustamo mantu, kas atrodas Ošupes pagasta Degumniekos, vieglo automašīnu VW PASSAT, nosacītā cena 385.00 euro, nodrošinājuma nauda 38.50 euro un traktoru T-150-K, nosacītā cena 535.00 euro, nodrošinājuma nauda 53.50 euro.
iesūtīts: 27.04.2017lasīt tālāk »

Jaunieši aicina uz spēli “Es mīlu Tevi, Madonas novad!”

Tuvojoties Latvijas simtgadei Madonas novada Jauniešu dome aicina uz spēli “Es mīlu tevi, Madonas novad!”, kas veidota pēc tāda paša principa kā populārā televīzijas spēle “Es mīlu tevi Latvija!”. Spēle notiks 1. maijā, plkst. 16.00, Madonas kultūras namā. Tajā uz āķīgiem jautājumiem atbildēs un izzinošus uzdevumus pildīs divas komandas – četri jaunieši pret četriem pieaugušajiem.
iesūtīts: 24.04.2017lasīt tālāk »

Madonas novada Uzņēmēju forums 2017

Vakar 20.aprīlī Madonā notika Madonas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļas rīkotais ikgadējais informatīvi, interaktīvi izglītojošais pasākums Madonas novada uzņēmējiem – “Uzņēmēju forums 2017”.
iesūtīts: 21.04.2017lasīt tālāk »

Mediācijas dienas Madonā

Sertificētu mediatoru padome sadarbībā ar Tieslietu ministriju no 25. – 28. aprīlim pirmo reizi Latvijā organizē Mediācijas dienas, kuru ietvaros sertificēti mediatori stāstīs par mediāciju praksē, tās sniegtajām iespējām, kā mediāciju pielietot un kāpēc tā ir noderīgs instruments ceļā uz domstarpību risināšanu.
iesūtīts: 21.04.2017lasīt tālāk »

Lielā talka 2017 – 22.aprīlī

Lielajā Talkā ikviens tiek aicināts ne tikai vākt atkritumus, bet darīt arī citus labus darbus – stādīt kokus, radīt brīnišķīgas puķu dobes, labiekārtot māju pagalmus, izgatavot putnu būrīšus, atjaunot žogus, soliņus, tiltiņus… Dzīvosim skaisti! Lai prieks pašam un pārējiem! Latvijai BŪT zaļai!
iesūtīts: 21.04.2017lasīt tālāk »

Latvijas Universitātes vadība tiekas ar RPIVA filiāļu vadītājiem

Trešdien, 19. aprīlī, Latvijas Universitātes (LU) rektors Indriķis Muižnieks un Universitātes vadības pārstāvji tiekoties ar RPIVA astoņu filiāļu – Cēsu, Alūksnes, Kuldīgas, Tukuma, Ventspils, Bauskas, Madonas un Jēkabpils - vadītājiem, iepazinās ar filiāļu darbību un vienojās par vizītēm, un turpmākajiem plāniem un darbiem.
iesūtīts: 21.04.2017lasīt tālāk »

Iespējams pieteikties kompensācijām par zaudējumiem, kas saistīti ar nemedījamo un migrējošo dzīvnieku sugu nodarītajiem postījumiem

Līdz ar pavasara iestāšanos Latvijā atgriežas gājputni. Ja vairums Latvijas iedzīvotāju tos sagaida ar prieku, tad daļa zemnieku uz šo laiku raugās ar bažām, jo pēc tālā ceļa dzērves, gulbji un zosis atgūst spēkus, labprāt mielojoties labības laukos, tādējādi to saimniekiem sagādājot zaudējumus.
iesūtīts: 19.04.2017lasīt tālāk »

Sākas pieteikšanās platību maksājumu saņemšanai

No šā gada 11.aprīļa sākas pieteikšanās platību maksājumiem. Lauksaimnieki tiem var pieteikties līdz šā gada 22.maijam, iesniedzot Vienoto iesniegumu LAD Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS). Pēdējā diena, kad atbalsta maksājumiem varēs pieteikties ar kavējuma sankciju, ir 15.jūnijs.
iesūtīts: 18.04.2017lasīt tālāk »

"TDA Vidzemei - 55"

Ar sirsnīgu un košu lielkoncertu savu 55 gadu jubileju 16.aprīlī svinēja Madonas novada lepnums, Tautas Deju Ansamblis "Vidzeme".
iesūtīts: 17.04.2017lasīt tālāk »

Darba devējiem NVA piedāvā iespēju nodarbināt jauniešus ar profesionālo vai augstāko izglītību un saņemt ESF finansiālu atbalstu

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus līdz šī gada 26.aprīlim pieteikties Eiropas Savienības fondu (ESF) projekta "Jauniešu garantijas" pasākuma "Pirmā darba pieredze jaunietim" īstenošanai. Piedaloties šajā NVA pasākumā, darba devējs saņems ESF finansiālu atbalstu, nodarbinot jaunieti bezdarbnieku ar profesionālo vai augstāko izglītību.
iesūtīts: 13.04.2017lasīt tālāk »

Grāmatu svētki Madonā

Saules pielietā pavasara dienā - 7.aprīlī ikviens interesents tika aicināts uz grāmatu, rakstnieku un izdevēju godināšanas dienu - Grāmatu svētkiem Madonā! Šie - Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Lubānas un Varakļānu novadu - Grāmatu svētki notika jau 16.reizi. Pasākuma ietvaros tika piedzīvotas tikšanās ar talantīgiem rakstniekiem, dzejniekiem, māksliniekiem un mediju nozares speciālistiem.
iesūtīts: 10.04.2017lasīt tālāk »

Pasniegti 1991.gada barikāžu dalībnieku biedrības sagatavotie pateicības raksti

3.aprīļa pēcpusdienā sirsnīgā ceremonijā Madonas Kultūras namā tika pasniegti 1991.gada barikāžu dalībnieku biedrības sagatavotie pateicības raksti vairāk nekā 60 Madonas novada iedzīvotājiem, kas toreiz pirms 26 gadiem - 1991.gada janvārī-augustā pašaizliedzīgi, patriotisku jūtu vadīti piedalījās Latvijas neatkarības aizstāvēšanā. Apbalvojumus pasniedza bijušais Latvijas Tautas frontes priekšsēdētājs, 1991.gada barikāžu dalībnieku atbalsta fonda dibinātājs, pašlaik Saeimas deputāts - Romualds Ražuks, ikvienam sakot patiesu paldies par barikādēs paveikto. https://www.failiem.lv/u/7uxgneq4#_
iesūtīts: 06.04.2017lasīt tālāk »

Rēzeknē 28. aprīlī notiks Latgales kongresa simtgadei veltīts forums „Ilgtspējas faktori un dabas vērtību saglabāšana Latvijas nākamajos simts gados"

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā 2017. gada 28. aprīlī pulksten 13.00 (Atbrīvošanas alejā 115) notiks Latgales kongresa simtgadei veltīts forums „Ilgtspējas faktori un dabas vērtību saglabāšana Latvijas nākamajos simts gados". Tas tiek rīkots Latgales kongresa vēsturiskajā datumā, īstenojot Latvijas vides aizsardzības fonda multisektoriālā projekta “Latvijas vides un dabas vērtību cildināšana godinot Latvijas valsts pastāvēšanas simtgadi” aktivitāti.
iesūtīts: 05.04.2017lasīt tālāk »

Seminārs Madonā par Vidzemes NVO projektu konkursiem

Trešdien, 5. aprīlī, pulksten 10.00 biedrību un nodibinājumu pārstāvji ir aicināti uz informatīvo semināru par Vidzemes NVO projektu konkursiem, kurus rīko Valmieras novada fonds ar Kultūras ministrijas finansējumu. Seminārs notiks Madonas novada bibliotēkā, un tajā varēs uzzināt vairāk par konkursa tēmām, pieejamo finansējumu un rast atbildes uz citiem jautājumiem.
iesūtīts: 03.04.2017lasīt tālāk »

Veselības mēnesis SIA “Madonas slimnīcā” 2017.gada aprīlī

Atzīmējot PVO Veselības dienu, ko atzīmē 7.aprīlī, visu aprīli SIA “Madonas slimnīca” poliklīnika piedāvā uztura speciālista konsultācijas ar 50% atlaidi. Konsultāciju laikā visiem interesentiem būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus par uzturu un uzturu, kas nepieciešams pie konkrētas saslimšanas. Uztura speciālists sniegts ieskatu par veselīga uztura pamatprincipiem.
iesūtīts: 03.04.2017lasīt tālāk »
   1 2   
Copyright © 2008-2017 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »