Komunālie pakalpojumi Pilsētas maršuti Veselības aprūpe
Izglītība e-pakalpojumi Jauniešiem

Apstiprināta jaunā Madonas novada pašvaldības...

Saskaņā ar iegūtajiem pašvaldību vēlēšanu rezultātiem Madonas novadā 3.jūnijā, 16.jūnijā notika pirmā Madonas novada pašvaldības...

Aicinam piedalīties aptaujā...

Madonas novada Jaunatnes politikas attīstības plāna 2018. - 2024. gadam izstrādei...

PAZIŅOJUMS UN AICINĀJUMS

Pamatojoties uz Madonas novada pašvaldības domes 2017.gada 22.jūnija lēmumu Nr.308 " Par Madonas novada Jaunatnes politikas attīstības plāna 2018. – 2024.gadam izstrādes uzsākšanu un darba uzdevuma apstiprināšanu” (domes sēdes protokols Nr.15, 25.p.),
iesūtīts: 22.06.2017lasīt tālāk »

"Kronis visam"būs arī šovasar!

Pagājušajā gadā izsāktā tradīcija Jauniešu dienas ietvaros rīkot talantu konkursu "Kronis visam" turpināsies arī šogad. Jaunieši jau tagad var pārdomāt savas īpašas prasmes un pieteikt dalību 5. augusta konkursam.
iesūtīts: 29.06.2017lasīt tālāk »

Līdz Latvijas valsts simtgadei aicina saskaitīt Latvijas dižkokus

Latvijā jau šobrīd ir saskaitīti vairāk nekā 8000 dižkoki, taču speciālisti lēš, ka tā ir vien ceturtā daļa no visiem Latvijas dižkokiem. Tādēļ, gatavojoties Latvijas valsts simtgadei, Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs un Dabas aizsardzības pārvalde uzsāk iniciatīvu „LV100 Dižošanās”. Tās ietvaros ikvienu aicina doties dabā un atrast vēl neapzinātos dižkokus, kā arī ar īpaša testa palīdzību noskaidrot savai personībai visatbilstošāko dižkoku.
iesūtīts: 28.06.2017lasīt tālāk »

Piesakies bezmaksas mācībām Jauniešu garantijā

Pēdējo reizi 27 profesionālās izglītības iestādēs visā Latvijā var pieteikties bezmaksas mācībām Jauniešu garantijas izglītības programmās. Jaunieši vecumā no 17 līdz 29 gadiem, kuri nestrādā un nemācās, bez maksas var iegūt kādu no 34 darba tirgū pieprasītām profesijām viena gada laikā, mācību laikā saņemot dažāda veida atbalstu.
iesūtīts: 19.06.2017lasīt tālāk »

Festivāls "Projektu nakts 2017"

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra jau trešo gadu pēc kārtas organizē tematisku vasaras festivālu “Projektu nakts”. Festivāla mērķis ir palīdzēt pārvērst jauniešu idejas realitātē! Festivāla laikā atbalstīsim organizāciju pārstāvjus programmas “Erasmus+” projektu sagatavošanā. "Projektu nakts 2017" laikā būs iespējas iepazīt “Erasmus+: Jaunatne darbībā” - Jauniešu apmaiņas, Eiropas Brīvprātīgā darba un Jaunatnes darbinieku mobilitātes projektu būtību un, protams, strādāt pie sava projekta pieteikuma.
iesūtīts: 17.06.2017lasīt tālāk »

Sākts vērienīgs projekts mazā ērgļa aizsardzībai Latvijā

Latvijas Dabas fonds ir uzsācis īstenot Eiropas Komisijas LIFE+ programmas projektu “Mazā ērgļa aizsardzības nodrošināšana Latvijā” (LIFE AQPOM nr. LIFE13/NAT/LV/001078). Šis vērienīgais projekts paredz četru gadu garumā veikt darbus, kas palīdzētu Latvijā saglabāt mazā ērgļa populāciju. Šis plēsīgais putns ir viens no apdraudētākajiem Eiropā, un Latvijā dzīvo gandrīz puse visas Eiropas populācijas.
iesūtīts: 17.06.2017lasīt tālāk »

Kalsnavas jaunieši iesaistās un izzinās vidi kustībā

No 2017.gada aprīļa līdz 30.novembrim biedrība „Dēms” realizē projektu „Kuš! Zāle aug!”, to finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds un Gulbenes novada dome. Projekta partneri ir Gaujas fonds, biedrība „Kalsnavas jaunieši”, Strenču novada vidusskola, biedrība „Vidzemes dabas skola”, Lejasciema jauniešu centrs „Pulss” un Gulbenes novada jauniešu centrs „Bāze”.
iesūtīts: 15.06.2017lasīt tālāk »

Koši aizvadīts festivāls "KI-KR-RI-GŪ"!

Gatavojoties Latvijas simtgadei un pieminot Arnoldu Burovu, Latvijas animācijas pamatlicēju, Madonas Bērnu un jauniešu centrs ar „Latvijas valsts mežu atbalstītās Vidzemes kultūras programmas 2017” un Madonas novada pašvaldības atbalstu, rīkoja Latvijas izglītības iestāžu leļļu teātru festivālu ”Ki-ke-ri-gū!”, kas notika 2017.gada 1. – 2. jūnijā Vestienas pagastā un Madonā. Tas tiek organizēts ar mērķi aktualizēt bērnu un jauniešu leļļu teātru kustību Latvijā.
iesūtīts: 08.06.2017lasīt tālāk »

Kandavā izstrādās ceļa karti Latvijas lauku nākotnei

No 15. līdz 18. jūnijam Kandavā norisināsies 3.Latvijas Lauku kopienu parlaments "VISAI LATVIJAI JĀDZĪVO!", pulcējot vairāk kā 200 lauku attīstības ekspertu, entuziastu un politikas veidotāju, kuri kopīgi izstrādās vīziju un rīcības plānu Latvijas lauku un mazpilsētu attīstībai.
iesūtīts: 23.05.2017lasīt tālāk »
Copyright © 2008-2017 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »