Komunālie pakalpojumi Pilsētas maršuti Veselības aprūpe
Izglītība e-pakalpojumi Jauniešiem

Notiks seminārs par deputātu kandidātu sarakstu sagatavošanu un...

Gatavojoties Latvijas pašvaldību vēlēšanām, kas notiks 2017.gada 3.jūnijā, Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) sadarbībā ar Latvijas...

Ghetto Games un Raimonds Elbakjans viesosies...

Madonas puses jauniešiem tiek dota lieliska iespēja ne tikai fiziski padarboties kopā ar Ghetto Games aktīvistiem, bet arī vairāk uzzināt par...

Notikusi pirmā Latvijas 100 gadei veltītās darba grupas sanāksme

23. martā Madonas novada pašvaldībā notika pirmā Latvijas simtgadei veltītās darba grupas sanāksme. Sanāksmes gaitā darba grupas vadītāja, deputāte Valda Kļaviņa aicināja klātesošos izteikt priekšlikumus valsts jubilejai veltīto pasākumu norisei. Tā kā svinības paredzētas ilgākā laika posmā, tika izteiktas gan konkrētas idejas, gan ieceres, kuru realizēšanai nepieciešams vairāk laika un jāapzin iespējamie resursi.
iesūtīts: 24.03.2017lasīt tālāk »

Izsludina pieteikšanos gada balvai zivsaimniecībā “Lielais loms 2017”

Zemkopības ministrija (ZM) aicina zivsaimniecības nozares uzņēmējus un jaunos darbiniekus pieteikties balvai “Lielais loms 2017”. Balvas mērķis ir veicināt zivsaimniecības nozares attīstību un nozīmīgumu sabiedrībā. Izvirzīt pretendentus konkursam aicināti ne tikai paši zivsaimniecības nozares uzņēmumi un nevalstiskās organizācijas, bet arī pašvaldības.
iesūtīts: 21.03.2017lasīt tālāk »

Lagoiskas delegācija apmeklē Madonas novadu

18., 19. martā Madonas novada pašvaldību apmeklēja sadraudzības partneri no Baltkrievijas, Lagoiskas pašvaldības. Baltkrievu delegācijas sastāvā bija iekļauti vietējās pašvaldības deputāti un administrācijas pārstāvji - Lagoiskas rajona padomes priekšsēdētāja Ludmila Muravicka, izpildkomitejas priekšsēdētāja vietniece Larisa Jerahoveca, finanšu nodaļas vadītāja Irina Lušinska, izglītības, kultūras, sporta un tūrisma nodaļas vadītājs Ivans Mokšins u.c. Viesus uzņēma Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters, kura vadībā baltkrievi apmeklēja pašvaldības iestādes - Madonas novadpētniecības un mākslas muzeju, Madonas novada bibliotēku, pirmskolas izglītības iestādi "Saulīte", Smeceres silu un sporta halli.
iesūtīts: 20.03.2017lasīt tālāk »

LAU aicina pašvaldības sadarboties grants ceļu jautājuma risināšanā

VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” ir gatava ciešākai sadarbībai ar novadu domēm, lai kopīgi risinātu novada svarīgāko autoceļu ikdienas uzturēšanas jautājumus pieejamā finansējuma apjomā. Pēdējās nedēļas laikā “Latvijas autoceļu uzturētājs” veicis greiderēšanas darbus visos Latvijas reģionos, nolīdzinot grants ceļa segumus vairāk nekā 9000 pārgājiena kilometru apjomā un veicot ceļa segumu planēšanu vairāk nekā 700 kilometru garumā.
iesūtīts: 16.03.2017lasīt tālāk »

Aicinām izteikt viedokli par Veselības inspekcijas izstrādātajiem e-pakalpojumiem

Mūsdienu dzīves ritms uzliek savus laika ierobežojumus visam ko darām. Ir svarīgi iemācīties jebkuru darbību veikt maksimāli ātri un efektīvi, lai tikpat ātri un kvalitatīvi saņemtu nepieciešamo atbildi. Arī Veselības inspekcija (turpmāk – Inspekcija) piedāvā pakalpojumus saņemt ne tikai klātienē vai nosūtīt nepieciešamo informāciju pa pastu, bet arī izmantojot pieejamos Inspekcijas e-pakalpojumus.
iesūtīts: 16.03.2017lasīt tālāk »

Dūla ģimenei - bezmaksas pasākums Dūlu nedēļas ietvaros Madonā

Martā Latvijas dūlas jau sesto gadu aicina visus interesentus apmeklēt nu jau tradicionālās Dūlu nedēļas pasākumus visā Latvijā. Pasākumu ietvaros – informatīvas un praktiskas nodarbības par dažādām aktuālām tēmām topošajiem un jaunajiem vecākiem, tostarp daudzi pasākumi pieejami bez maksas.
iesūtīts: 15.03.2017lasīt tālāk »

Atklātas zviedru dienas Madonā

Ar Zviedrijas vēstnieka Henrika Landerholma vizīti Madonas novadā 10. martā tika atklātas zviedru dienas Madonā. Vēstnieks ieradās ar plašu vēstniecības pārstāvniecību, kuras sastāvā bija Johaness Danielsons, otrais sekretārs, Ansis Mūrnieks, Latvijas Zviedrijas uzņēmējdarbības koordinators, Gaļina Aizvakara, vēstniecības projektu koordinatore, kā arī Filips Frantzens un Kersina Janneberga. Kopā ar vēstniecības delegāciju Madonas pašvaldību apmeklēja arī sadraudzības pilsētas Zviedrijā Tranosas pašvaldības vadītājs Pērs Ulfsbo un Izglītības nodaļas vadītājs Trugve Lundblads.
iesūtīts: 13.03.2017lasīt tālāk »

Pedagoģijas studiju koncentrēšana daudznozaru universitātē nodrošinās izglītības studiju programmu modernizāciju

Pēc Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) padotībā esošās Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) pievienošanas Latvijas Universitātei (LU) visiem RPIVA studējošajiem tiks nodrošināta studiju procesa nepārtrauktība, kā arī nemainīgi studiju finansēšanas nosacījumi visu studiju laiku – to paredz IZM sagatavotais Ministru kabineta rīkojuma projekts.
iesūtīts: 09.03.2017lasīt tālāk »

Izsole

Kalsnavas pagasta pārvalde nodod nomas tiesību izsolei Madonas novada pašvaldībai piekritīgo zemes vienību „Aizbaru jaunlopu novietne” Jāņukalnā, Kalsnavas pagastā, Madonas novadā (kadastra Nr. 7062 002 0060).
iesūtīts: 08.03.2017lasīt tālāk »

Latgales kongresa simtgadei veltītajā konferencē Līvānos sprieda par tranzītu, vides aizsardzību un biznesa attīstību

Līvānu novada pašvaldība ir iesaistījusies projekta „Latvijas ilgtspējas dimensijas – izglītoti cilvēki un dabas vērtību saglabāšana” īstenošanā. Projekta pasākumi tiek rīkoti, īstenojot Latvijas vides aizsardzības fonda multisektoriālā projekta “Latvijas vides un dabas vērtību cildināšana godinot Latvijas valsts pastāvēšanas simtgadi” aktivitāti.
iesūtīts: 08.03.2017lasīt tālāk »

‘’Radām novadam’’ informatīvie semināri

Līdz 30.martam ir iespējams pieteikt jauniešu komandas jaunradītu un īstenotu jauniešu biznesa projektu konkursā ‘’Radām novadam’’. Konkurss ir turpinājums pilotprojektam, kurš noslēdzās 2016. gada vasarā un Eiropas Komisijas vērtējumā tika atzīts par labāko uzņēmējdarbības gara veicināšanas projektu Latvijā un vienu no labākajiem Eiropā. Vairāk par iespēju iesaistīties konkursā un tā būtību būs iespējams uzzināt informatīvajā seminārā Rīgā, Siguldā, Madonā un Aizkrauklē
iesūtīts: 06.03.2017lasīt tālāk »

DEJU UN RITMIKAS PEDAGOGIEM!

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija (RPIVA) Madonas filiāle piedāvā pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursus jau aprīlī:
iesūtīts: 02.03.2017lasīt tālāk »

Madonas muzejam apstiprināti divi projekti!

27.februārī Valsts Kultūrkapitāla fonds paziņoja vairāku projektu konkursa rezultātus. Madonas novadpētniecības un mākslas muzejs janvārī iesniedza trīs projektus, no kuriem atbalstīti divi: “Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja ekspozīcijas “Madonas novads” izveide” (projekta vadītāja Zane Grīnvalde) un “Tematiskā izstāde “Elektrifikācija Madonas novadā”” (projekta vadītājs Indulis Zvirgzdiņš). Abi šie projekti ir veltīti Latvijas 100-gades svētkiem.
iesūtīts: 02.03.2017lasīt tālāk »

Aicinām apmeklēt „Zemnieku saeimas” kongresu 10.martā Ādažos

Šī gada 10.martā Ādažu kultūras centrā, Gaujas ielā 33A norisināsies biedrības „Zemnieku saeima” ikgadējais kongress. Kongresa pirmajā daļā organizācijas vadība ziņos par 2016.gadā paveikto un kopā izvirzīs jaunus mērķus 2017.gadam. Kā arī notiks priekšsēdētāja un valdes vēlēšanas. Pirmo daļu noslēgs Zemkopības ministra Jāņa Dūklava uzruna un diskusija ar lauksaimniekiem.
iesūtīts: 02.03.2017lasīt tālāk »

Svarīga informācija mājputnu īpašniekiem!

Pamatojoties uz to, ka citās Eiropas Savienības valstīs ir konstatēta augsti patogēnā putnu gripa un valstī ir noteikti biodrošības pasākumi, Zemkopības ministrija vēlas atgādināt, ka saskaņā ar normatīvajiem aktiem (MK noteikumi Nr. 393**) viesiem mājputnu īpašniekiem un turētājiem (arī tad, ja saimniecībā tiek turēti tikai viens vai divi mājputni) Lauksaimniecības datu centrā (LDC) ir jāreģistrē gan ganāmpulks, gan novietne un jāsniedz informācija par putnu skaitu divreiz gadā uz 1.janvāri un 1.jūliju.
iesūtīts: 28.02.2017lasīt tālāk »
   1 2   
Copyright © 2008-2017 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »