Valsts svētku brīvdienās būs izmaiņas ap 600 reģionālo maršrutu

Sakarā ar gaidāmajiem valsts svētkiem laika periodā no 2017. gada 30. aprīļa līdz 7. maijam, kā arī 12. un 13. maijā plānotas izmaiņas kopumā vairāk nekā 600 reģionālo maršrutu. Valsts svētku laikā atsevišķos maršrutos tiks atklāti papildu reisi vai, tieši otrādi, samazināts reisu skaits, tādēļ aicinām iedzīvotājus sekot līdzi aktuālajai informācijai interneta vietnē www.1188.lv vai jautājumu gadījumā sazināties ar attiecīgo pārvadātāju.
iesūtīts: 27.04.2017lasīt tālāk »

Tiek uzsākta vienota sabiedriskā transporta plānošana: VPR turpina meklēt risinājumus sabiedriskā transporta pieejamības nodrošināšanai reģionā

Saskaņā ar izmaiņām Sabiedriskā transporta pakalpojumu likumā, sākot ar 2014.gada 1.janvāri tiks uzsākta vienota sabiedriskā transporta plānošana. Grozījumi likumā paredz Sabiedriskā transporta padomes izveidi, kurā darbosies 5 pārstāvji no Satiksmes ministrijas, kā arī pa vienam pārstāvim no katra plānošanas reģiona.
iesūtīts: 16.12.2013lasīt tālāk »

Uzlabos sabiedriskā transporta pakalpojumus Vidzemē

Šī gada februārī prezentēti pirmie pētījuma rezultāti par sabiedriskā transporta pakalpojumiem Vidzemē. Pētījuma noslēgumā tiks ieviests uzlabots sabiedrisko pārvadājumu modelis, kas nodrošinās augstāku pakalpojuma kvalitāti iedzīvotājiem un efektīvāku publisko līdzekļu izmantošanu.
iesūtīts: 27.02.2012lasīt tālāk »
Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »