Mācību priekšmetu olimpiādes un konkursi 2018./2019. mācību gadā

iesūtīts: 2018.10.09 23:08
Mācību priekšmetu olimpiāžu, skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferenču un citu konkursu norises grafiks 2018./2019. mācību gadā. Statistika par 2018./2019.mācību gadā notikušajām olimpiādēm pieejama sadaļā "Mācību priekšmetu olimpiāžu rezultātu arhīvs"

Mācību priekšmetsKlase 2. posms (novadu apvienībā) 2.posma rezultāti 3. posms (valstī)3. posma rezultāti 
Angļu valodas valsts 48.olimpiāde
10.-12. 30.10.2018.REZULTĀTI07.12.2019. - I kārta
UZAICINĀTIE
I kārtas REZULTĀTI un
uz II kārtu uzaicinātie

08.02.2019. - II kārta 
Informācijpratības konkurss
 7.-9.01.11.2018. REZULTĀTI
 Vācu valodas valsts 49.olimpiāde
 10.-12.15.11.2018. REZULTĀTINo novadu apvienības nav uzaicināto uz olimpiādes 3.posmu -
 Bioloģijas valsts 41.olimpiāde
  • NORISES KĀRTĪBA
  • PIETEIKŠANĀS (termiņš 15.11.)
  • REĢISTRĒŠANĀS SKOLĒNIEM (termiņš 22.11.)
 9.-12.29.11.2018. REZULTĀTI 23.-25.01.2019.
UZAICINĀTIE
 Franču valodas valsts 49.olimpiāde
 10.-12.05.12.2018. REZULTĀTI09.02.2019.
UZAICINĀTIE
REZULTĀTI
 Filozofijas valsts 5.olimpiāde
 11.-12.09.01.2019. REZULTĀTINo novadu apvienības nav uzaicināto uz olimpiādes 3.posmu
 Vēstures valsts 25.olimpiāde
  • NORISES KĀRTĪBA
  • PIETEIKŠANĀS (termiņš 28.12.)
  • REĢISTRĒŠANĀS SKOLĒNIEM (termiņš 07.01.)
 9. un 10.-12.11.01.2019. REZULTĀTI 9.klasei - 25.03.3019.
10.-12.klasei - 
19.02.2019.
UZAICINĀTIE
REZULTĀTI
Latviešu valodas un literatūras valsts 45.olimpiāde
8.-9. 14.01.2019.REZULTĀTI22.03.2019.
UZAICINĀTIE 
Fizikas valsts 69.olimpiāde
  • NORISES KĀRTĪBA
  • PIETEIKŠANĀS (termiņš 09.01.)
  • REĢISTRĒŠANĀS SKOLĒNIEM (termiņš 14.01.)
9.-12. 18.01.2019. REZULTĀTINo novadu apvienības nav uzaicināto uz olimpiādes 3.posmu-
Latviešu valodas un literatūras valsts 45.olimpiāde
  • NORISES KĀRTĪBA
  • PIETEIKŠANĀS (termiņš 14.01.)
  • REĢISTRĒŠANĀS SKOLĒNIEM (termiņš 21.01.) 
11.-12. 28.01.2019. REZULTĀTI01.03.2019.
UZAICINĀTIE
REZULTĀTI
Ekonomikas valsts 20.olimpiāde
  • NORISES KĀRTĪBA
  • PIETEIKŠANĀS (termiņš 16.01.)
  • REĢISTRĒŠANĀS SKOLĒNIEM (termiņš 23.01.) 
10.-12. 30.01.2019. REZULTĀTI05.03.2019.
UZAICINĀTIE
 -
Matemātikas valsts 69.olimpiāde
9.-12. 01.02.2019.REZULTĀTI 06.-07.03.2019.
UZAICINĀTIE
 -
Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiādes (EUSO) atlases 1.kārta
  • NORISES KĀRTĪBA
  • PIETEIKŠANĀS (termiņš 21.01.)
  • REĢISTRĒŠANĀS SKOLĒNIEM (termiņš 28.01.) 
9.-10. 04.02.2019. REZULTĀTINo novadu apvienības nav uzaicināto uz praktisko darbu atlases posmu -
Ķīmijas valsts 60.olimpiāde
  • NORISES KĀRTĪBA
  • PIETEIKŠANĀS (termiņš 22.01.)
  • REĢISTRĒŠANĀS SKOLĒNIEM (termiņš 29.01.) 
 9.-12.05.02.2019. REZULTĀTI26.-28.03.2019.
UZAICINĀTIE
 -
Publiskās runas konkurss angļu valodā
10.-12. 06.02.2019. REZULTĀTI -
Matemātikas 69.olimpiāde
5.-8.  15.02.2019.REZULTĀTI -
 Ģeogrāfijas valsts 36.olimpiāde
  • NORISES KĀRTĪBA
  • PIETEIKŠANĀS (termiņš 08.02.)
  • REĢISTRĒŠANĀS SKOLĒNIEM (termiņš 13.02.) 
 10.-12.20.02.2019. REZULTĀTI10.-11.04.2019.
UZAICINĀTIE
 Vācu valodas olimpiāde
 8. 25.02.2019.REZULTĀTI--
 Krievu valodas (svešvalodas) olimpiāde 
8. 27.02.2019. REZULTĀTI - -
Latviešu valodas olimpiāde 
3.  28.02.2019.REZULTĀTI - -
 Matemātikas olimpiāde 
 3.28.02.2019. REZULTĀTI -
Video konkurss vācu valodā
"Komm mit in meine Schule"
6.-12. 06.03.2019. REZULTĀTI -
Komandu olimpiāde ģeogrāfijā
 8.08.03.2019. REZULTĀTI reģionālā - 16.04.2019.REZULTĀTI
Latvijas Skolēnu 43.zinātniski pētniecisko darbu (ZPD) konference
  • NORISES KĀRTĪBA
  • VADLĪNIJAS (izstrādei un vērtēšanai)
  • PIETEIKŠANĀS (termiņš 01.02.)
  • REĢISTRĒŠANĀS SKOLĒNIEM (termiņš 01.02.) 
9.-12. 08.03.2019. REZULTĀTI12.-13.04.2019.
(uz valsts ZPD konferenci izvirzīti skolēni,
kas reģionālajā konferencē kopvērtējumā 

ieguvuši 80 vai vairāk punktu - skat. REZULTĀTUS)
 
 Bioloģijas olimpiāde (neklātienē)7. un 8.21.03.2019. REZULTĀTI -
A.Valtnera Latvijas Skolēnu konkurss
"Pazīsti savu organismu"
9.-11. 21.03.2019. REZULTĀTI  
Informātikas olimpiāde
5. 22.03.2019. REZULTĀTI
Angļu valodas olimpiāde
6. un 8. 03.04.2019. REZULTĀTI - -
 Matemātikas olimpiāde
4. 04.04.2019. REZULTĀTI
 Latviešu valodas olimpiāde
4. 04.04.2019. REZULTĀTI -
 Glītrakstīšanas konkurss
1. un 2. 04.04.2019. REZULTĀTI -
 Vizuālās mākslas olimpiāde 1.-12. 09.04.2019.REZULTĀTI
- -
 Sporta olimpiāde 1.-6.11.04.2019. REZULTĀTI -
 Skolēnu Zinātniski pētniecisko darbu konkurss
 7.-9. 11.04.2019.REZULTĀTI -
 Sporta olimpiāde 7.-12. 16.04.2019.REZULTĀTI
Lasīšanas konkurss 2. un 4. 25.04.2019. REZULTĀTI -
Angļu valodas olimpiāde
 
4. 26.04.2019.  REZULTĀTI -
 Mājturības un tehnoloģiju neklātienes konkurss
"Kas kaitēja nedzīvot diža meža maliņā"
  • NOLIKUMS
  • radošo darbu iesniegšana Latvijas Valsts mežu Kalsnavas arborētumā (termiņš 26.04) 
5.-9. noslēguma pasākums 16.05.2019.  -
Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »