PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Stand-up vakars divās valodās!

iesūtīts: 2020.01.29 09:47
Februāra pēdējā sestdienā 29.februārī plkst. 18.00 Augu ielā Stand-up vakars divās valodās! Uzstāsies stand-up apvienības Comedy Latvia biedri Denis Tulpe un Jack Everitt! Pirmo reizi Augu ielā stand-up būs dzirdams angļu valodā.

Denis uzstājas jau no tālā 2014. gada, un ir paspējis izbraukāt teju visu Latviju, uzstājoties gan uz lielām, gan mazākām skatuvēm. Denis savos jokos mēdz iepīt visdažādākās tēmas, sākot ar ikdienišķām attiecībām un beidzot ar heroīnu, bet, lai arī par ko būtu joks, nekad nedzirdēsi viņu lamājamies uz skatuves. 

 Tikmēr, brīdī, kad daudzi latvieši izlēma emigrēt uz Lielbritāniju, Jack izdomāja iet pretējo virzienu un pārvākties uz dzīvi Latvijā! Uzsākot dzīvi šeit, viņš izdomāja pievērsties stand-up komēdijai, ātri vien kļūstot par vienu no spilgtākajiem jaunpienācējiem Comedy Latvia rindās. Dzīve Latvijā Jackam ir devusi spēju saredzēt pašsaprotamas lietas un pārvērst tās komēdijā!  

Biļešu rezervācija iespējama FB lapā vai rakstot ziņu, vai sūtot SMS uz numuru 25634383. Lūdzu norādīt vārdu un uzvārdu, nepieciešamo biļešu skaitu kā arī personas mob. tel. numuru. 

Šo un citus Augi ielas pasākumus atbalsta ilggadējs biedrības Melnais Piens draugs - Madonas Novada pašvaldība. 

Biļešu iegāde notiek pirms pasākuma, tāpēc apmeklētāji aicināti ierasties nedaudz agrāk, lai varam sākt izrādi laikā. 

Ja kas neskaidrs, droši jautā! Neesi sēne un nepaliec mežā, bet atnāc un pavadi pozitīvu vakaru Augu ielā!

Informāciju iesūtīja: Biedrības “Melnais Piens” radošais direktors L.Krievs

Ievietoja: D. Torstere

 
Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »