Uguns skulptūru festivāls “Uguns-Sa-Sala” PĀRCELTS UZ 25.AUGUSTU

iesūtīts: 2018.07.26 17:19
Sakarā ar to, ka šobrīd Latvijā joprojām saglabājas ļoti sauss un karsts laiks, un ugunsnedrošais laika periods turpinās, 4.augustā plānotais Uguns skulptūru festivāls “Uguns Sa Sala” Biksērē nenotiks. Sarunā ar festivāla māksliniecisko vadītāju Kārli Īli, esam vienojušies, ka pasākums tiek pārcelts uz 25.augustu. Ceram, ka laika apstākļi būs piemēroti un pilnībā izdosies realizēt iecerēto ideju.

PASĀKUMS PĀRCELTS NO 4.AUGUSTA UZ 25.AUGUSTU!


25.augusta vakarā Biksērē pie ezera notiks Uguns skulptūru festivāls “Uguns-Sa-Sala”. Kā atklāj festivāla mākslinieciskais organizators Kārlis Īle, šis festivāls atšķiries no iepriekšējos gados notikušajiem. Ja iepriekšējos gados skulptūras pamatā tika veidotas no koka un salmiem, tad šogad pati festivāla ideja un risinājums būs savādāks.
“Skatītājs tiks aizvests uz brīnumainu dārzu, kurš veidots no daudziem ilgspēlējošiem noskaņu objektiem. Tā ir ugunīga un noslēpumiem pilna vieta. Tur valda cita telpas un laika sajūta. Maģiskā harmonijā savienojušās divas pretējās stihijas, ledus un uguns. No vairākām vietām skan klusa noskaņu mūzika, kas šķietami palēnina laiku, un liek apmeklētājiem aizmirst par steigu, liek apstāties un ļauties šim mirklim. Apmeklētājiem ir vienreizēja iespēja pieskarties aukstajam ledum un sajust, kā caur to staro uguns siltums. Tomēr šim pasākumam, kur valda lēna un mierīga noskaņa, ir arī viena spēcīga kulminācija - lielas salmu skulptūras iedegšana…” - tāda ir festivāla iecere.

Tiekamies 25.augusta vakarā pulksten 21:00 Biksēres ezermalā!

Iesūtīja: Sarkaņu pagasta tautas nama “Kalnagravas” direktore Valda Kļaviņa.
Mob.tālr.: 00 371 29424739.

Rediģēts: 31.07.2018., 01.08.2018..

Ievietoja:
Inga Arāja
Copyright © 2008-2018 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »