Arhīva ieraksti

Parādīti ieraksti laikā no 2019.10.01 līdz 2019.10.31

Žana Marka Folca un Stefana Olivas (Francija) koncertprogramma "GERSHWIN"

Šī nav pirmā Žana Marka Folca un Stefana Olivas tikšanās mūzikā. Francijas mūziķu duets kopā muzicē jau vairāk nekā desmit gadus un Gēršvina mūzikai veltītais albums ir jau ceturtais mūziķu kopīgais ieraksts. Dialogs starp klasikās un laikmetīgās mūzikas klarnetistu un diskrēto franču džeza pianistu tiek ne vien atjaunots, bet arī bagātināts.
iesūtīts: 01.10.2019lasīt tālāk »

Deju kolektīva "Labākie gadi" 30 gadu jubilejas koncerts

Deju kolektīvs "Labākie gadi" savu 30 gadu jubilejas koncertu izdejos 19.oktobrī. Koncertprogrammā iekļautas dejas no dažādu gadu repertuāra. Koncertu kuplinās Madonas pilsētas kultūras nama folkloras kopa "Vērtumnieki", ar ko kopā "Labākie gadi" 2019.gada jūlijā devās koncertbraucienā un piedalījās festivālā Francijā.
iesūtīts: 02.10.2019lasīt tālāk »

Dokumentāls videostāsts "Dziesmu "Spietam''- 30''. "Spiets" aicinā uz tikšanos

Vislatvijas "Spiets'' svin 30 gadu jubileju.Tā aizsācēja Inga Logina (Utena) atzīst, ka tas 80.gados radās, kā neobligāta kustība, taču pilnīgi negaidīti "Spiets'' kļuva par tādu kopā būšanu, kurā ģimenes atguva pašvērtības apziņu, kas iepriekšējā laikmetā tika apzināti lauzta. Pirmais "Spieta" raidījums zilajos ekrānos bija skatāms 1988.gada nogalē un tolaik televīzijas raidījumu reitingu tabulā bija 2. vietā pēc "Panorāmas".
iesūtīts: 02.10.2019lasīt tālāk »

Jaunums! Sadarbībā ar “Biļešu Paradīze” top jauns piedāvājums

Madonas novada pašvaldības sadarbība ar “Biļešu Paradīze” ilgst jau vairākus gadus, piedāvājot iegādāties biļetes klātienē un tiešsaistē uz dažādiem koncertiem, izrādēm, iestudējumiem un citiem pasākumiem. Šā gada martā aizsāktā sadarbība nodrošina savlaicīgu biļešu un e-biļešu iegādi kinoteātra “Vidzeme” kinoseansu apmeklējumiem. Oktobrī ir tapis jauns piedāvājums, kuru jūs varat aprobēt jau apmeklējot koncertprogrammu “GERSHWIN”.
iesūtīts: 10.10.2019lasīt tālāk »

Iepazīstam neparasti parastos madoniešus

Jau ceturto gadu Madonas pilsētas kultūras namā aicinām iepazīt līdzcilvēkus, kas strādā, darbojas un savā aizrautībā, dzīves uztverē vai kā citādi mums šķiet dzīves bagāti ar savu redzējumu uz lietām, kas notiek mums apkārt. Pasākumā "Neparasti parastie madonieši" būs dziesmas, dejas - mūsdienu deju grupa “Aliens”, kustība, pārsteigumi, videosižeti (Kārlis Kumsārs) un dažādi notikumi, sarunas un atklājumi. Par pasākuma kopīgo atmosfēru rūpēsies Rihards Lepers.
iesūtīts: 17.10.2019lasīt tālāk »
Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »