Labdarības koncerts „Baltā ūdensroze”

27.novembrī Madonas pilsētas kultūras namā notiks Latvijas operas solistu labdarības koncerts „Baltā ūdensroze”. Koncertā uzstāsies operdziedātāji Kristīne Zadovska, Marlēne Keine, Rihards Millers, Juris Vizbulis, Sergejs Jēgers un koris „Reversium”, koncertmeistare Ērika Millere. ‌Pasākuma vadītājs Valters Krauze. Pēc madonieša, aktiera un populāro televīzijas šovu vadītāja Valtera Krauzes un viņa domu draugu iniciatīvas tiks vākti naudas līdzekļi „Mātes un jaundzimušā bērna krīzes atbalsta centra” izveidei Madonā, Parka ielā 6.
iesūtīts: 23.10.2017lasīt tālāk »

Aicinājums uz Kalsnavu

Madonas muzejā pa laikam rīkojam konferences, lasījumus, kas veltīti kādām pagātnes norisēm, cilvēkiem. Uzstājamies paši, lūdzam palīgā arī kolēģus no citiem muzejiem. Nu pienākusi reize sarunai par Latvijas elektrifikāciju. To nolēmām rīkot ne Madonā, bet Kalsnavas pagastā, netālu no savulaik Latvijā lielākās hidrostacijas uz Aiviekstes upes. Šoreiz tā būs arī cieņas paušana cilvēkiem, kas pirms 85 gadiem blakus kādreizējām dzirnavām uzcēla un iekārtoja jaunu spēkstaciju.
iesūtīts: 23.10.2017lasīt tālāk »

Jauna stand-up izrāde "Mačo" būs skatāma arī Madonas pilsētas kultūras namā 31.oktobrī

Kā tas ir, būt īstam vecim un īstam vīrietim? Vai dzīve ir kļuvusi sievišķīga un vīrieši arī? Šķiet, mūsdienās būt vīrietim ir krietni vienkāršāk nekā agrāk, bet no otras puses tas ir pilnīgi pretēji. Veicot vīriešu tipoloģijas pētījumus un aplūkojot sabiedrībā sastopamos vīriešu tipāžus, izrādē uzzīmēts mūsdienu latviešu mačo dramaturģes A.Birbeles acīm. Tas viss darīts, konsultējoties ar īstiem vīriešu sugas pārstāvjiem - aktieriem A.Ančevski, I.Kļavinski un režisoru J.Rijnieku.
iesūtīts: 23.10.2017lasīt tālāk »

Neparasti parastie madonieši

Turpinot pagājušajā gadā aizsākto tradīciju Madonas kultūras namā notiks sarīkojums “Neparasti parastie madonieši”. Tā ir iespēja iepazīt novadniekus, kas savā būtībā katrs ar kaut ko ir neparasts, jo ir aizrāvies ar kādu sev dzīvē tīkamu lietu no visas sirds.
iesūtīts: 23.10.2017lasīt tālāk »

28.oktobrī III pasaku lugu svētki "Noticēt brīnumam"

Pasaku lugu svētki “Noticēt brīnumam” tautas namā notiek trešo gadu. Noticēt brīnumam, kas tikai pasakās iespējams,… tie nekur nepazūd, nepagaist bez pēdām. Tie brīnumiņi iekrīt mūsu sirsniņās un liek noticēt taisnības, drosmes, gudrības spēkam, vienmēr uzvarēt. Tie dara mūs pašus gaišākus un labākus.
iesūtīts: 23.10.2017lasīt tālāk »

Otrās Latvijas valsts simtgades programmas filmas “Ievainotais jātnieks” pirmizrāde Madonas pilsētas kultūras namā

Ar filmu par Brīvības pieminekļa celtniecību Nacionālais kinocentrs turpinās 16 valsts simtgadei veltītā cikla filmu izrādīšanu visā Latvijā. Monumentālā tautas nacionālās apziņas simbolā tēlnieks Kārlis Zāle iemūžinājis savu Latvijas valsts vīziju un nemirstību. Valsts simtgadi svinēsim kopā ar Brīvības pieminekļa autora 130 dzimšanas dienu.
iesūtīts: 13.10.2017lasīt tālāk »

Signes Ērmanes bērnu grāmatu ilustrāciju izstāde Madonas novada bibliotēkā

Madonas novada bibliotēkā apskatāma Signes Ērmanes bērnu grāmatu ilustrāciju izstāde «Rudenī, kad zīles krīt, eju satikt tevi… tūlīt!» Laipni aicinām apmeklēt gan mazus, gan pieaugušus bērnus! Ilustrācijas uzrunā ar savu latviskumu, sirsnīgumu, mākslinieces domās un iztēlē radīto pasauli. Ja uz izstādi plānojat nākt ar PII grupiņu vai skolēnu klasi, tad lūdzam pieteikties Bērnu literatūras nodaļā pa T.: 64821296, tā ir iespēja piedalīties tematiskā nodarbībās par ilustrētajām grāmatām, kas pieejamas Bērnu literatūras nodaļas krājumā un padarboties ar mākslinieces sagatavotiem uzdevumiem, balviņās saņemot arī viņas veidotas kartītes.
iesūtīts: 13.10.2017lasīt tālāk »

Ģitāristu sesija. Komanda turpina strādāt…

Lai arī šoruden tāpat kā iepriekš dotu pienesumu Latvijas mūzikas paletei, Ģitāristu sesijas organizatoru komanda turpina strādāt. Jau 21 reizi tiek veidota programma skolēnu rudens brīvdienām, kura pildīta ar meistarklasēm, koncertiem un draudzīgu atmosfēru. Praulienas skolā uz apmācībām tiek aicināti vokālisti, akustiskie un elektroģitāras spēlētāji, basģitāristi, bundzinieki un koklētāji.
iesūtīts: 29.09.2017lasīt tālāk »

Madoniešu panākumi konkursā „Vidzemes talanti 2017”

Pašā vasaras izskaņā un jaunā darba cēliena sākumā, 3.septembrī, brīnišķīgajā Vidzemes koncertzālē ''Cēsis'' pulcējās talantīgākie Vidzemes reģiona mūzikas skolu audzēkņi un konkursu laureāti, lai uz lielās skatuves kā solisti muzicētu kopā ar Vidzemes kamerorķestri Kaspara Ādamsona vadībā. Lai nokļūtu uz šīs skatuves, Vidzemes mūzikas skolu audzēkņiem bija jāpiedalās konkursā, iesūtot vērtēšanai videomateriālu ar savu uzstāšanos.
iesūtīts: 11.09.2017lasīt tālāk »

Chrello pepela, jeb Vērtumnieku nedēļa Starptautiskajā Folkloras festivālā Gruzijā

Par starptautisku šo festivālu nosaukt būtu diezgan grūti, jo tad, kad ieraudzījām dalībnieku sarakstu - pretī rēgojās trīs deju kopas no Igaunijas, 6 deju kolektīvi no Latvijas, dziedošu dāmu grupa no Sunākstes un mēs - tiešām folkloras kopa no Madonas - “Vērtumnieki”. Vēl festivālu kuplināja deju kopa no Izraēlas un, protams, bērnu un pieaugušo gruzīnu kolektīvi.
iesūtīts: 01.09.2017lasīt tālāk »

Silta uzņemšana, smaidi un patiess prieks par tikšanos Anikščos

Patiess prieks satikt senos sadarbības partnerus, sveikt pilsētas 577 dzimšanas dienā, piedzīvot brīvdabas pasākumu virkni, spožus Anikšču rajona attīstības piemērus un sirsnīgu pieņemšanu. Un vēl lielāks prieks ir apzināties, ka katrs viesošanās brīdis piedāvā jaunas zināšanas, atzinumus un pieredzi - uzklausot Anikšču rajona pašvaldības un iedzīvotāju, to sadarbības partneru no Baltkrievijas, Polijas un Ukrainas pieredzes stāstus, daloties savās zināšanās un pieredzēs, kā arī plānojot sadarbības virzienus turpmākajām rīcībām.
iesūtīts: 31.07.2017lasīt tālāk »

Pirmās tikšanās ārpus novada

Vasarās sestdienas ir lielo brīvdabas pasākumu dienas. Citreiz jādodas uz pasākumu, bet nežēlīgi līst. Ko darīt? Atlikt apmeklējumu vai, tomēr, braukt un būt, un redzēt, un piedalīties… Braukt! Līdzi paņemt lietusmēteli, jo lietussargu ienest estrādē nav vēlams, lai neaizsegtu skatu aizmugurē sēdošajam, kājās zābakus... Un ceļā! Ir brīnišķīgi apzināties, ka tā nav pirmā reize, kad zini, ka tevi gaida triju stundu garš koncerts, kurā, iespējams, izmirksi līdz pēdējam diedziņam, bet gūsi tik patiesas, aizkustinošas un iedvesmojošas sajūtas, ka atmiņas par lietavām, būs vien piebilde: “…atceries, kā toreiz bez apstājas lija…”.
iesūtīts: 05.07.2017lasīt tālāk »

Krāšņi no A līdz Z

Atzīmējot Francijas institūta Latvijā 20-to gadskārtu un 10-to sadarbības ar Madonas novadu, Francijas institūts sadarbībā ar Madonas novada pašvaldību piedāvā muzikālu tikšanos ar diviem franču mūziķiem - Žanu Marī Mašado un Didjē Itirsarī. Dueta izpildījuma koncepcija ir augsta, liriskums intensīvs un sajūta visuresoša.
iesūtīts: 09.10.2017lasīt tālāk »

Dailes teātris Madonā ar izrādi bērniem

Dailes teātris viesojas Madonā ar izrādi bērniem - A.Kronenbergs “Jērādiņa”. Savulaik jocīgo, dzīvespriecīgo stāstu par Gerhardu Erhardu Sīpoliņu mazie skatītāji zināja no galvas. Humoristiskie, satīriskie, asprātīgie panti vēsta par mazu pilsētas puišeli, kurš dodas pavadīt vasaru pie sava lauku tēvoča un piedzīvo daudzas dēkas…
iesūtīts: 18.10.2017lasīt tālāk »

Piesakies jauno grupu konkursam "Pasaules Ritmi Praulienā" - 2017

Jau trešo gadu Praulienas pagasta pārvalde rīko jauno vokāli instrumentālo ansambļu konkursu, kurš 22.oktobrī notiks Praulienas pamatskolas zālē. Šogad konkurss nedaudz paplašinājis nosaukumu no "Praulienas Ritmi" uz "Pasaules Ritmi Praulienā", jo dziesmas var izpildīt arī citu valstu valodās. Konkursa mērķi paliek iepriekšējie - popularizēt vokāli instrumentālo ansambļu muzicēšanas tradīcijas un veicināt ansambļu mākslinieciskās un profesionālās meistarības izaugsmi.
iesūtīts: 09.10.2017lasīt tālāk »
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   
Copyright © 2008-2017 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »