Jautā pašvaldībai

 Uzdot jautājumu
Meklēšana:
Helēna Rūpniecības iela 26.07.2017 10:17
Ak, pārdomas ir saņemtas, bet darbi neseko un vasara iet uz beigu daļu. Skumji, ka tā.
Atbilde pagaidām nav sniegta.
Alda Gudrīte 25.07.2017 11:54
Labdien! Man ir jautājums, kas ir atbildīgs par suņu kastīšu iztukšosanu ? Raiņa kvartālā pie bērnu […]laukumiņa jau kuro nedēļu kaste nav tukšota, tā ir pārpildīta un nelabi ož. Ka arī mani interesē, vai ir paredzētas kāds soda sankcijas tiem suņu saimniekiem, kuri nesavāc aiz sava mīluļa ? (Man ir tāda sajūta, ka cilvēki domā ja suns nav liels, tad aiz viņa var nevākt.)
Atbilde pagaidām nav sniegta.
Lāsma Ozoliņa 25.07.2017 09:53
Labdien! Jautājums Kalsnavas pagasta pārvaldes vadītājam A.Mūrmanim. Dodoties katru dienu uz darbu p[…]agastā Jūs brauciet pāri Vesetas upes tiltam. Pirmkārt, vai Jūs esiet pats pārliecinājies par šī tilta pašreizējo kvalitāti un drošību? Otrkārt, vai un kad tiks uzsākts tilta remonts? Paldies.
Artis Mūrmanis Kalsnavas pagasta pārvaldes vadītājs 26.07.2017 16:32
Madonas novada pašvaldība ir pasūtījusi un A/S "Ceļu projekts" veikusi ekspertīzi tiltam pār Vesetas upi Jaunkalsnavā.Eksperti ir novērtējuši tilta stāvokli un snieguši atzinumu par tilta stāvokli, pagasta pārv[…]alde vadoties no atzinuma ir uzstādījusi svara un ātruma ierobežojuma zīmes.Pašvaldība ir izstrādājusi Vesetas upes tilta rekonstrukcijas projektu, un pašlaik risina jautājumu par finanšu līdzekļu piesaisti.Pagasta pārvalde līdz tilta rekonstrukcijai veic autoceļa un tilta ikdienas uzturēšanas darbus.
tatjana rainja iela 24.07.2017 21:36
Divas lietas .Lasiju par to ka rainja iela taisis bernu laukumu .Tikai ludzu netaisiet pie pasiem ma[…]jas logiem . jau tagad kad berni blaustas un tas ir pie pasiem maniem logiem . tas nav normali . Kad tiks salabots asvalts pie majam Raina iela ? 23 a 27 a ari 25 a .Dels brauc un vsu laiku lamajas par bedrem pie majas . tresa lieta par to kad planojat iztirit to diki uz Kusas cela kad iet uz darziem kreisaja puse . Tur viss sogad aizaudzis .
Atbilde pagaidām nav sniegta.
Pēteris Pauze 23.07.2017 09:52
Kad beidzot tiks sakārtota Sauleskalna bērnu dārza apkārtne, aizvāktas zālē ieaugušas 6 gadus atpaka[…]ļ zāģētas zaru kaudzes, aiz bērnu dārza, zāle žoga augstumā. to visu vēro bērni. Pamēģiniet apiet bērnu dārza teritoriju, lai Jums tas izdodas. Celiņi un ietves aizvēsturiskas.
Atbilde pagaidām nav sniegta.
Normunds Gecs 21.07.2017 15:31
Kas vada Bērzaunes pagasta pašvaldību? Ja Liene Platače ir lietas kursā par visu un pat nosaka kad […]tiks iedalīti līdzekļi logu maiņai!!! Citāts no Lienes Platačes FB ;"Nobeiguma pieminesu kad tiesam zel ka jus nesat pieminejis pasu galveno faktu, kuru ari uzrakstisu. Majai bilance ir ar minusa zimi ko jums ari mineja konkreta persona kas ka jus sakat ir neprofesionala. Kad si situacija mainisies tad ari tiks pieskirta nauda prieks konkretajiem logiem. Palasiet ludzu likumdosanu. " Esmu neizpratnē, kas izlemj jautājumu , pagasts, novads vai Liene Platače?
Baiba Platače Bērzaunes Pagasta pārvaldes vadītāja p.i. 24.07.2017 15:42
Priecājos,ka ir aktīvi cilvēki,kas seko līdzi Bērzaunes pagasta dzīvei un vides sakārtošanai. Visiem mums saistošos jautājumus labprāt pārrunāsim tiekoties Bērzaunes pagasta pārvaldē, darba laikā. Ar pagasta p[…]ārvaldes darba laiku var iepazīties Bērzaunes pagasta mājas lapā.
Normunds Gecs 21.07.2017 14:40
Pie reizes jautājumi, 1)kad tiks sakārtota Sauleskalna bērnudārzam pieguļošā teritorija,respektīv[…]i starp bērnudārzu un transformatoru ( pavasarī es krūmus notīriju un zāli nopļāvu, pašlaik ir 2 metrīgas balandas)? 2) kad tiks sakārtota Bērzaunes baznīcai pieguļošā teritorija ( baznīcai uz skolas pusi teritorija nav ne pļauta ne sakopta)?
Una Miķelsone Bērzaunes ev.lut.draudzes priekšniece 24.07.2017 15:22
Bērzaunes ev.lut. draudzei piederošais zemes gabals no baznīcas līdz Bērzaunes skolai, ir pieteikts LAD pasākuma “Agrovide un klimats” aktivitātē “Bioloģiskās daudzveidības uzturēšana zālājos”. Programma pared[…]z zālāja pļaušanu vienu reizi gadā līdz 15.septembrim. Parasti zālājs tiek pļauts augustā, kad lielākā daļa augu ir noziedējuši.
Normunds Gecs 21.07.2017 12:19
Labdien! Sakie lūdzu vai Bērzaunes pagastā Liene Platače ieņem sabiedrisko attiecību speciālistes am[…]atu? Ja jā, jautājumu nav! Ja Lienei Platačei nav nekāda sakara ar Bērzaunes pašvaldības padomi,tad rodas jautājums kadā veidā viņa ir tik labi informēta par sapūlcēs diskutēto, par finanšu jautājumiem utt.,ko viņa posto FB. Kur ir garantija ka no pašvaldības p.v.i Baibas Platačes neaizplūst sensetīvi personu dati, un cita stratēģiski svarīga informācija?
Baiba Platače Bērzaunes pagasta vadītāja vietas izpildītāja 21.07.2017 14:11
Liene Platače neieņem Bērzaunes pagastā sabiedrisko attiecību speciālistes amatu. Sapulce bija mājas iedzīvotāju kopsapulce, kura ir publiska un par tās gaitu var interesēties jebkurš interesents.
Laimonis Grantiņš 20.07.2017 00:51
Sveiki Lungeviča kungs! Lūdzu paskaidrojies esošo situāciju ar Bērzaunes pagasta pārvaldnieka neesa[…]mību? Jūsu skatījumā Kalsnavas pagastam sporta metodiķis ir svarīgāks nekā Bērzaunes pagasta pārvaldnieks? Pēc jūsu ievēlēšanas novada domes priekšsēdētāja amatā jūs intervijā stāstijāt cik Bērzaunes pagasts svarīgs novadam ar savu kuplo uzņēmēju pūlku, bet kas šobrīd notiek? Vai jums neliekās ka Jautājums par Bērzaunes pārvaldnieku nav jārisina steidzamības kārtā?
Atbilde pagaidām nav sniegta.
gerda liepa 18.07.2017 16:33
Labdien! Brīvdienās biju Cēsīs. Biju patīkami pārsteigta, cik ļoti tur tiek domāts par bērniem un ja[…]uniešiem . pilsētas centrā parkā ir izveidots skeitparks gan ar rampām, gan asfaltēti uzkalniņi, kur brauc gan lieli, gan mazi, tāpat ir šupoles un lēkajamās grīdas-batuti un vēl daudz kas cits, tāpat galda tenisa galdi 3gab. Kāpēc viņiem ir, bet mums nav? Nav nekā! Nu tikai slidkalniņi un tie paši vienādi, vismaz būtu kāda cita konstrukcija! Šūpoles ir tik augstu no zemes(tās ķēdēs) , ka bērns bez pieaugušo palīdzības nevar pats iekāpt! Mums nevajag Madonā 3 strūklakas! Pilnveidojiet bērnu un jauniešu aktivitāšu laukumus, lai neaug tizli bērni!
Atbilde pagaidām nav sniegta.
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   
Copyright © 2008-2017 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »