Jautā pašvaldībai

 Uzdot jautājumu
Meklēšana:
iedzīvotāja Osupes pagasta 14.12.2017 14:19
Labdien, vai varētu lūdzu sakārtot apgaismojumu ,Livanu iela loti tumss, it sevišķi šajā tumšajā l[…]aikā!
Aigars Šķēls Ošupes pagasta pārvaldes vadītājs 15.12.2017 09:50
Atkārtoju! Ielu apgaismojums Līvānu ielā nav sakārtojams, to vispirms vajag izbūvēt. Vienlaicīgi vēlos norādīt uz to, Līvānu ielā ir četras dzīvojamās mājas, no kurām viena ilgstoši nav apdzīvota. Tāpēc apgaism[…]ojuma izbūve šajā ielā manā skatījumā nav pagasta prioritāro darbu sarakstā, jo Ošupes pagastā vēl ir tādas apdzīvotas vietas kā Kalnagals, Stūrmežs, Rupsala, Zvidziena un vesela virkne ar viensētām, kur dzīvo četras piektdaļas no Ošupes pagasta iedzīvotājiem. Uzskatu, ka pirmkārt pagastam ir iespēju robežas jānodrošina pašvaldības autoceļu tehniskais stāvoklis. Uz šāda fona ielu apgaismojums Līvānu ielā šķiet nenozīmīga problēma. Labā ziņa. Pagasta pārvalde ir pieņēmusi lēmumu papildināt ielu apgaismojuma tīklu ar atzaru uz Līvānu ielu. Ir vienošanās tehniskā projekta izstrādi. Ja ziema mūs nepārsteigs ar negaidīti lielu sniega daudzumu, nākošajā gadā varēs veikt būvdarbus, pie viena nosacījuma, ka Līvānu ielas privātmāju īpašnieki saskaņos būvdarbus savos īpašumos, jo dīvainā kārtā neviens no viņiem pārvaldē par apgaismojumu Līvānu ielā nav griezies. Arī JUMS, noslēpumainais rakstītāj, aicinu personīgi griezties pagasta pārvaldē par šo, kā arī par cietiem jautājumiem. Tā mēs ātrāk un vienkāršākāk radīsim uz tiem atbildes.
ziemassvetki madona 06.12.2017 20:48
Kapēc Madonā vairs nenotiek nekādas balles uz ziemassvētkiem?
Inga Arāja Kultūras nodaļas vadītāja p.i. 12.12.2017 10:57
Madonas pilsētas kultūras nams šogad piedāvā plašu Ziemassvētku - Jaungada svinēšanas programmu pilsētas un novada iedzīvotājiem, kā arī novada viesiem, sākot ar Madonas pilsētas Egles iedegšanas pasākumu līdz […]Jaungada nakts diskotēkai Saieta laukumā - dažādām gaumēm, rocībai un vecumiem - šajā laika posmā nodrošinot telpas arī citu pilsētas iestāžu svētku pasākumu organizēšanai. Kad Ziemassvētku gaidīšanas satraukums būs garām un gadu mija jau tepat līdzās, Madonas pilsētas kultūras nams 30.decembrī aicina pavadīt Veco gadu jaukā kompānijā deju ritmos kopā ar tautā iemīļoto grupu “Tērvete”. Madonas pilsētas kultūras namā decembrī sagaidāmi šādi Ziemassvētku pasākumi: 16.decembrī Madonas pilsētas kultūras nama pašdarbības kolektīvu koncerts “Arvien tuvāk” plkst.15:00; 17.decembrī vokālās grupas “Latvian Voices” koncerts “Mazie, skumjie Ziemassvētki” plkst.18:00; 19.decembrī Madonas pilsētas pirmsskolas iestādes “Kastanītis” Ziemassvētku pasākums; 20.decembrī Madonas pilsētas vidusskolas Ziemassvētku pasākums plkst.17:00; 21.decembrī Madonas Valsts ģimnāzijas Ziemassvētku pasākums plkst.17:00; 22.decembrī Madonas pilsētas Ziemassvētku pasākums 2016. un 2017.gadā dzimušajiem bērniem, kuri neapmeklē pirmsskolas izglītības iestādes plkst.15:00; 23.decembrī Lubānas kultūras nama jauktā vokālā ansambļa "Naktsputni" koncerts “Gads ir balts no abiem galiem un pa vidu zaļš” plkst.18:00 24.decembrī Ziemassvētku vakars 25.decembrī Pirmie Ziemassvētki. 25.decembrī ir iespēja apmeklēt Ziemassvētku balles, piemēram, Barkavā vai Kalsnavā. Vairāk informācijas par Ziemassvētku pasākumiem Madonas novada pašvaldības mājas lapas sadaļā “Kultūra” - pasākumu kalendārs. Gaismas, mīlestības un miera piepildītus svētkus!
Līga Saulone 04.12.2017 09:59
Kārtējais gads un bez aizrādīšanas laikam nekas nenotiks! Priežu kalnā vajadzētu nopolsterēt basket[…]bola grozus!
Guntis Ķeveris Madona pilsētas pārvaldnieks 05.12.2017 11:04
Labdien, polsteri tuvākajā laikā tiks atjaunoti.
Hronisks Braucējs 03.12.2017 08:27
Labdien!Kāpēc izbraucot uz Rūpniecības ielu no MAXIMA laukuma ir rīkojuma zīme,kas atļauj tikai labo[…] pagriezienu(satiksme šeit nekad nav tik intensīva,lai kādam traucētu pagriežoties pa kreisi,nevis metot līkumu caur loku)?
Edgars Gailums Madonas novada pašvaldības ceļu inženieris, projektu vadītājs. 12.12.2017 10:51
Izbraucot no t/c “Maxima XX” uz Rūpniecības ielu autobraucējiem ir atļauts tikai labais pagrieziens, līdz ar to tiem autobraucējiem, kuri vēlas doties pa kreisi Rēzeknes vai Lazdonas virzienā, ir jādodas pa lab[…]i līdz Rūpniecības un Saules ielas lokveida krustojumam, kur tie var apgriezties braukšanai pretējā virzienā. T/c “Maxima XX” stāvlaukums tiek intensīvi izmantots, un tāpat arī satiksme pa Rūpniecības ielu ir pietiekoši liela. Autovadītājiem izdarīt labo pagriezienu ir daudz ātrāk un drošāk, nekā veikt kreiso pagriezienu. Kreisā pagrieziena atļaušana šajā vietā samazinātu ceļu satiksmes drošību, kā arī veicinātu sastrēgumu veidošanos t/c “Maxima XX” stāvlaukumā. Rūpniecības iela ir Madonas pilsētas tranzīta iela, kas ir iekļauta valsts reģionālā autoceļa P62 Krāslava – Preiļi – Madona (Madonas apvedceļš) maršrutā, un pa kuru atļauta kustība kravas automobiļiem un to sastāviem ar pilnu masu vairāk par 12 000 kg. Rūpniecības ielas rekonstrukcijas ietvaros tehnisko projektu un tā risinājumus, kas ietvēra arī satiksmes organizāciju nobrauktuvei uz t/c “Maxima XX”, izvērtēja ceļu drošības audits, kas atzina šādu satiksmes organizāciju par drošu. Saskaņā ar likumu par autoceļiem, kas nosaka, ka jebkuras satiksmes organizācijas izmaiņas uz Madonas novada pašvaldības autoceļiem vai ielām ir jāsaskaņo ar VAS “Latvijas Valsts ceļi”, Madonas novada pašvaldība vērsās VAS “Latvijas Valsts ceļi” Vidzemes reģiona Madonas nodaļā par iespējām veikt izmaiņas Rūpniecības ielas satiksmes organizācijā pie nobrauktuves uz t/c “Maxima XX”. VAS “Latvijas Valsts ceļi” speciālisti uzskata, šobrīd šajā vietā ir panākts, lai manevrs būtu drošs, tiktu veikts maksimāli īsākā laikā un ka satiksmes organizāciju mainīt nav lietderīgi.
Bailīgā Madoniete 01.12.2017 08:15
Labdien! Gribētos zināt, kad beidzot tiks norobežota tā ūdens bedre/kaskāde ar ūdenskritumu pie dīķ[…]a netālu no bibliotēkas? Tur ir slīpums, slidenā laikā ļoti slīd, varbūt var uzlikt kādu nožogojumu drošībai!
Guntis Ķeveris Madona pilsētas pārvaldnieks 01.12.2017 10:55
Paldies par ieteikumu, to ņemsim vērā pie teritorijas labiekārtošanas darbiem.
Madonas Iedzīvotājs 27.11.2017 17:58
Kur palicis Kino, kādēļ nekas netiek rādīts?
Aigars Noviks Madonas pilsētas kultūras nama direktores vietnieks, filiāles kinoteātris "Vidzeme" vadītājs. 12.12.2017 17:14
Kā jau esam ziņojuši gan reģionālaja presē, gan Madonas mājaslapā un sociālajos tīklos, Madonas kinoteātris "Vidzeme" kopš š. g. 25. oktobra ir slēgts sakarā ar jumta remontdarbiem. Kinoteātris uzsāks darbu tik[…]līdz remontdarbi būs pabeigti. Pateicamies par interesi un par kinoteātra darbības atsākšanu lūdzam sekot informācijai Madonas mājas lapas kultūras sadaļā, kinoteātra "Vidzeme" sociālo tīklu profilos, kā arī reģionālajos laikrakstos.
Klusās ielas. 13.11.2017 13:20
Labdien. Gribētu uzzināt, cik Madonas pilsētā ir palicis iedzīvotāju skaits uz 2017. gada novembri. […]Nekur nevar atrast datus, pēdējie dati izsniegti gandrīz pirms diviem gadiem 2016. gada 1. janvārī. Kur var apskatīt šodienas datus? Paldies.
Dāvis Veckalniņš Sabiedrisko attiecību speciālists 13.11.2017 14:37
Šādu informāciju pašvaldība neapkopo, bet informācija ir atrodama - Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes mājas lapā. http://www.pmlp.gov.lv/lv/sakums/statistika/
Laimonis Onzuls 12.11.2017 20:37
Pēc sapulces Bērzaunē nesapratu, Madona svētkiem saposta, Bērzaunē tik izkārs karogu. Tā ir negribēš[…]ana,nevarēšana,vai politiska pārliecība???
Edgars Lācis Bērzaunes pagasta pārvaldes vadītājs 15.11.2017 09:42
Paldies par jautājumu. Kritika tiks ņemta vērā turpmākajā darbā.
Normunds Gecs 12.11.2017 20:12
Tikko noskatījos Bērzaunes pagasta iedzīvotāju tikšanos ar pagasta pārtāvjiem,un tur Edgars Lācis sa[…]ka ka viņš stājoties amatā ir momentāli apturējis Bērzaune -Sauleskalns taciņas būvniecību. Bet man ir jautājums, kurā datumā Edgars Lācis ( pašreizējais Bērzaunes pagasta pārvaldnieks) ir vērsies policijā ,KNAB vai citās valsts tiesībsargājošās iestādēs par bijušā pārvaldnieka Ivara Miķelsona bezdarbību , pilnvaru pārsniegšanu utt. Saistībā ar šo projektu.
Edgars Lācis Bērzaunes pagasta pārvaldes vadītājs 15.11.2017 09:47
Paldies par jautājumu. Bērzaunes pagasta pārvaldes budžeta līdzekļi projekta "Ietves izbūve gar autoceļu V876 "Ļaudona- Mārciena- Sauleskalns- Bērzaune" Sauleskalna un Bērzaunes ciemos Bērzaunes pagastā, Madon[…]as novadā" būvdarbu veikšanai nav iztērēti.
Madonas iedzīvotāja 09.11.2017 09:41
Labdien, vai varētu lūdzu apsekot un sakārtot apgaismojumu pie mazā dīķa, kas ir pie PII "Saulīte"? […]Ejot vakarā pakaļ bērnam uz bērnudārzu gar šo dīķi, visas lampas nedeg,vienai lampai apgaismes stabs ir, bet tā arī nav sataisīta līdz galam pie jaunajiem soliem un ari tās lampas, kas tur ri, visas nedeg...ļoti tumšs, it sevišķi šajā tumšajā laikā!
Guntis Ķeveris Madonas pilsētas pārvaldnieks 13.11.2017 14:44
Paldies par informāciju, ņemsim vērā un tuvākajā laikā sakārtosim.
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   
Copyright © 2008-2017 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »