Jautā pašvaldībai

 Uzdot jautājumu
Meklēšana:
Inese Inese 08.05.2019 12:20
Labdien, nesen laikrakstā stars bija liels raksts par plānotajiem remonta darbiem bijušās Madonas 2.[…] vsk telpās un apkārtnē, lai tos iekārtotu ģimnāzijas vajadzībām. JAUTĀJUMS-kāpēc nekas nenotiek bijušās Madonas 1.vsk.telpās, ne apkārtnē. Sapulcē kultūras namā tika skaisti stāstīts par plāniem, bet nenotiek nekas (tas, ka dažos kabinetos ir jaunas mēbeles un interaktīvās tāfeles- ir tikai "piliens" no tā kas tika plānots). Kur ir pārbūvētais stdions, kur ir jaunā aktu zālē un citas solītās lietas?
Solvita Seržāne (Izglītības nodaļas vadītāja) un Inese Solozemniece (Attīstības nodaļas projektu sagatavošanas un ieviešanas speciāliste) 17.05.2019 14:11
Informējam, ka Madonas novada pašvaldība aktīvi strādā pie projekta "Vispārējās izglītības iestāžu mācību vides uzlabošana Madonas novadā" ieviešanas. Projekta ietvaros tiks pārbūvēts gan Madonas Valsts ģimnāzi[…]jas, gan Madonas pilsētas vidusskolas ēku komplekss un stadions. Objektam – "Madonas pilsētas vidusskolas ēku kompleksa un stadiona pārbūve Valdemāra bulvārī 6, Madonā" 13.12.2018. tika izsludināta iepirkumu procedūra būvdarbiem. 25.03.2019 tika saņemti pretendentu piedāvājumi. Iepirkums būvdarbiem tika izsludināti uz visu būvprojektā izstrādāto apjomu - 1.kārta Skolas mācību korpusu un savienojošo gaiteņu atjaunošana", 2.kārta Ēdamzāles/aktu zāles korpusa atjaunošana, 3.kārta Sporta zāles korpusa atjaunošana, 4.kārta Stadiona pārbūve un teritorijas labiekārtošana. Minētā objekta būvdarbi ir ir apjomīgi, un nepieciešams ilgs laiks, lai izvērtētu saimnieciski izdevīgāko pretendentu būvdarbu veikšanai. Pēc piedāvājumu izvērtēšanas Madonas novada pašvaldības iepirkumu komisija paziņos pretendentu, ar kuru ir nolemts slēgt līgumu. Pēc pašvaldības iepirkuma komisijas lēmuma paziņošanas, jautājumu skatīs domē un pašvaldība slēgs līgumu ar būvnieku. Tiks uzsākti būvdarbi. Plānotais būvdarbu veikšanas termiņš ir 18 mēneši, bet ne vēlāk kā līdz 2023.gada 31.decembrim.
Pusdienotāja MPV 08.05.2019 12:08
Sveicināti! Pēdējā laikā pusdienās apmeklēju pastiprināti Madonas pilsētas vidusskolas kafejnīcu,[…] lai pie reizes pakontrolētu sava bērna ēdienkarti un ēšanas paradumus. Esmu ievērojusi, ka ēdinu, ko pirmajā dienā ēd bērni, nākošajā dienā tiek pārdots bufetē. Nešķiet, ka tā ir kāda sakritība, jo tas ir ļoti izteikti.. Vai ir pareizi ēdinātājiem pelnīt dubultā var ēdienu - pirmajā reizē no Domes saņemot naudu par bērnu brīvpusdienām, otrajā reizē vēl pārdodot bufetē? Protams, ēdienu ārā nesviedīs, taču cik tas ir pareizi.. Neticu, ka ēdienkarte ir tik šaura, ka nākošajā dienā piedāvā ko skolēniem iepriekšējā. Tad lai piedāvā tajā pašā dienā..
Daiga Elga Ābola Madonas pilsētas PII "Saulīte" vadītāja 13.05.2019 14:25
Labdien! Madonas pilsētas vidusskolas (Valdemāra bulvārī 6) audzēkņu ēdināšanu un nelielo iespēju paēst darbiniekiem bufetē nodrošina Madonas pašvaldības ēdinātāji. Visa bufetē ieņemtā nauda tiek tiek iemaksāta[…] pašvaldības kasē. Bufetes ēdienkartes sortiments ir neliels, jo ēdinātāju pamatuzdevums ir nodrošināt audzēkņu ēdināšanu. Ievērojot PVD normas, ēdiens audzēkņiem un bufetei tiek gatavots tekošajā dienā.
Skaidrīte Kalniņa 02.05.2019 18:29
Labdien, vai ir plānots iztīrīt un atjaunot skaisto dīķi, iebraucot Madonā no Kusas puses (ceļa krei[…]sajā pusē, pie garāžām)? Nav pievilcīgs skats, iebraucot sakoptā pilsētā.
Guntis Ķeveris Madonas pilsētas pārvaldnieks 10.05.2019 09:41
Labdien! Dīķi rakt un tīrīt patreiz nav ieteicams, jo tur dzīvo vēži un līņi. Lai tīrīšanas darbus varētu veikt, ir jānolaiž ūdens, kas rada apdraudējumu šīm sugām. Patreiz dīķis izskatās aizaudzis, jo, pamat[…]ojoties uz to, ka pagājušā vasara bija sausa, ūdens līmenis ir nokrities par 1,2m. Vienīgais, ko uz šo brīdi tur var veikt - izzāģēt izaugušos krūmus.
Daiga Tropa 25.04.2019 12:02
Labdien! Ceļa posmā Madona-Zeglauska ir grants segums, pa šo ceļu pārvietojas daudz transportlīdzekļ[…]u, kas vasaras periodā, mājam, kas atrodas tuvu ceļam, rada neizturamus putekļu mākoņus. Kad pie šīm mājām uz ceļa sāksiet kaisīt pretputēšanas līdzekļus, kā to darat pašā pilsētā?
Andrejs Piekalns Aronas pagasta pārvaldes vadītājs 29.04.2019 09:13
Labdien! Pirmkārt, jāsaka, ka šo grants ceļu pārvalda VAS "Latvijas Valsts ceļi" un valsts šādu pret putekļu emulsiju nekaisa. Un, otrkārt, Aronas pagasts to neveic šī līdzekļa augstās cenas dēļ. Nepieciešamība[…]s gadījumā aicinām vērsties VAS "Latvijas Valsts ceļi".
Baiba Madona 23.04.2019 11:43
Atkal vēršos ar jautājumu ,cik ilgi Andris Trops kas strādā Maonas siltumā izmantos darba mašīnu bra[…]ukšanai uz mājām un citiem izbraucieniem privātajām vajadzībām, galu galā mēs par to visu maksājam un ne mazu naudu .
Uldis Lielvalodis SIA "Madonas Siltums" valdes loceklis 25.04.2019 16:36
SIA “Madonas Siltums” administrācija novērtē savu klientu vērību, turpmāk pievērsīsim pastiprinātu uzmanību konkrētajam darbiniekam un arī pārējiem darbiniekiem attiecībā uz darba transporta izmantošanu. Jūsu m[…]inētais darbinieks periodiski strādā arī brīvdienās un svētku dienās un līdz ar to tiek izmantots darba transports. Siltumenerģijas ražošana notiek 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā, un siltumenerģijas ražošanas pārtraukumi tehnikas bojājumu dēļ nav pieļaujami. Bez tam SIA “Madonas Siltums” brīvdienu un valsts svētku laikā strādā pastiprinātas uzraudzības režīmā.
Kalsnavas Iedzivotajs 15.04.2019 21:59
Labdien. Jautajums Kalsnavas pagasta parvaldes vaditajam Artim Murmanim. Es esmu apmulsis. Es nese[…]nka atgriezos atpakal no arzemem kur stradaju 2gadu. Staigajot pa Kalsnavu un satiekot draugus uzinaju divainu lieti. Par nekustama ipasuma uzturesanas nodalas vaditaju kluvis Maris Stiprais. Labi. Visu saprotu. Linda Rizga ir dekreta atvalinajuma. Bet ka Maris S. ieguva sadu amatu. Jo es papetiju Kalsnavas pagasta parvaldes majas lapu. Bet es tur neradzeju nekadu konkursu uz sadu amatu. Tad ka tas iespejams ka tads cilveks ka Maris Stiprais tika iecelts par nodalas vaditaju bez konkursa. Jo par Mari es neieguvu nevienu labu atsauksmi, pat Marciena par vinu neko labu neviens nestasta.
Artis Mūrmanis Kalsnavas pagasta pārvaldes vadītājs 13.05.2019 08:13
Labdien! Kalsnavas pagasta pārvaldes nekustamā īpašuma uzturēšanas nodaļas pienākumu izpildītājs Māris Stiprais ir pieņmts tikai uz Lindas Ūdres Rizgas dekrēta laiku. Pirms tam Māris Stiprais strādāja Kalsnav[…]as pagasta pārvaldes nekustamā īpašuma uzturēšanas nodaļā ,un parādija sevi kā prasīgs un atbildīgas darbinieks.
Ginta Kalēja 07.04.2019 17:56
Labdien, vēlētos atrast atbildi uz jautājumu - kurš ir atbildīgs par bērnu laukumiņu tīrību Madonā, […]jaunais skaistais segums ar izsmēķu galiem, akmeņiem un citām drazām, vai nav iespējams, vismaz reizi mēnesī to segumu noslaucīt. Otrs jautājums par pagastiem, kur spēlēties bērniem piemēram Vestienas pagastā, ja spēļu laukumiņa publiski pieejama nav vispār :(
Marika Veiba Vestienas pagasta pārvaldes vadītāja 17.04.2019 19:10
Informācija par Vestienas centrā neesošu bērnu atpūtas laukumu ir nepatiesa. 2018. gada nogalē pie Vestienas jauniešu centra ar aktīvu un atsaucīgu iedzīvotāju palīdzību, tika uzstādītas trīs veida šūpoles, smi[…]lšu kaste ar aizveramu vāku, dažādas koka konstrukcijas spēka, kustību vingrināšanai un attīstīšanai (7 veidi), tai skaitā slidkalniņš. Diemžēl šūpoles stārķa ligzda un slidkalniņš pagājušajā nedēļā tika vardarbīgi salauzti un drošības apsvērumu pēc tika noņemti līdz salabošanai. Ik dienu laukumu apmeklē ap 10-15 bērnu, tai skaitā skolas vecuma bērni. Nepieciešamākās aktivitātes bērniem tiek nodrošinātas, ja vecāki vēlās īpašas lietas savām atvasēm, tad tās noteikti drīkst uzstādīt savu māju pagalmos. P.S Madonas rotaļu laukumu tīrībai tiks pievērsta lielāka uzmanība, paldies par jūsu rūpēm.
Kristīne Grūbe 04.04.2019 11:36
Labdien, ilgstošā laika periodā esmu novērojusi faktu, ka Madonā pie Raiņa ielas 19b esošais Latvija[…]s valsts karogs ir ļoti bēdīgā stāvoklī (viena mala pilnīgi driskās), kā arī sēru dienās tas netiek attiecīgi noformēts! Skumjš skats! Ja ir līdzekļu trūkums nomaiņai, tad labāk to karogu noņemt vispār. Vai tā nav valsts goda zaimošana?
11.04.2019 11:01
Ir informēta pašvaldības policija, kas apsekos minēto adresi. Paldies par jūsu līdzdalību, lai Madona kļūtu sakoptāka.
iedzīvotāja Ošupes pagasta pārvaldei 02.04.2019 12:02
Labdien, vai varētu lūdzu sakārtot apgaismojumu ,Livanu iela loti tumss, it sevišķi šajā tumšajā lai[…]kā! Degumniekos un ari solitas norades divi gadi pagajusi nekas nav izdarits !!!
Aigars Šķēls Ošupes pagasta pārvaldes vadītājs 11.04.2019 12:15
Līvānu ielas apgaismojuma izbūvei ir izstrādāts tehniskais projekts. Projekta ieviešanai, tas ir būvniecībai, tiek uzkrāti līdzekļi. Pagasta pārvaldes skatījumā pašvaldības autoceļu uzturēšanā prioritātes ir ce[…]ļi kas apkalpo ražojošas saimniecības, kur kursē skolēnu autobuss, turklāt Līvānu ielā patreiz ir apdzīvotas tikai trīs mājas un neviens no šo māju iedzīvotājiem nav griezies pagasta pārvaldē par ielu apgaismojuma izbūvi Līvānu ielā. Pagasta pārvalde nerīkosies tā lai, veicot ielu apgaismojuma izbūvi Līvānu ielā, tiktu pilnībā izlietoti ceļu fonda līdzekļi. Uzsveru-būvdarbiem tiek uzkrāti līdzekļi.
Dace Družeka 21.03.2019 10:37
Kāpēc pie domes nav papīra un plastmasas šķirošanas konteineru? Vai pašvaldībai nav jāšķiro?
11.04.2019 11:08
Sveiki, pašvaldības ēkā atrodas papīra savākšanas punkts. Savāktie papīri tiek nodoti otrreizējā pārstrādē.
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   
Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »