Jautā pašvaldībai

 Uzdot jautājumu
Meklēšana:
Lazdonas Iedzivotajs 03.01.2019 19:56
Labdien! Jautājums Lazdonas pagasta pārvaldei, lieta tiešām ir nopietna, kāpēc Lazdonas bērnudārzā l[…]ielajā grupā tiek turēti vaļā logi kad iekšā grupiņā bērni sēž poe pilnīgi atvērtiem logiem un jaunā audzinātāja Ilze vispār neņem vera vairaku vecāku teikto, un vadītāja ar neko nedara lietas labā, protams saprotu Ilzimazak bernu vairak laika dzert kafiju, un manuprat viņa kā skolotaj kas agrak bija, tagad darzina stradajot ar berniem ir parak rupja, deretu pasekot lidz kadus audzinatajus liekam muusy atvasam!
Inese Juhnoviča Lazdonas pamatskolas direktore 09.01.2019 09:10
Labdien, cienījamais Lazdonas pagasta iedzīvotāj! Prieks, ka Lazdonas pagastā dzīvo iedzīvotāji, kuri modri seko līdzi mūsu bērnu labklājības nodrošināšanai. Atsaucoties uz pārmetumu, ka grupās bērni sēž pie[…] atvērtiem logiem, informēju, ka Lazdonas pagasta pirmsskolas izglītības grupās tiek ievēroti visi ar bērnu veselību un drošību saistītie normatīvie akti. (piem. MK.Nr.890) Grupas telpu vēdināšana norisinās saskaņā ar „Pirmsskolas grupu telpu vēdināšanas kārtību”. Skumdina Jūsu apgalvojumi, ka pedagogs spēj tuvoties bērnam ar sliktām domām vai rīcību. Iestādes darbinieki strādā godprātīgi un pēc labākās sirdsapziņas, lai vecāki redzot bērnu izaugsmi, varētu lepoties. Pieļauju domu, ka līdz galam neizrunātu jautājumu vai pārpratumu dēļ, Jums ir izveidojusies personīga rakstura nepatika pret konkrētu pedagogu, kā rezultātā Jūs atļāvāties noniecināt pedagoga profesionalitāti. Aicinu Jūs uz konstruktīvu sadarbību, lai mūsu bērni būtu ieguvēji, nevis kļūtu par pieaugušu cilvēku domstarpību ķīlniekiem. Mācīsimies viens otru sadzirdēt un pamanīt līdzcilvēka rīcībā labo, nevis uzsvērt negatīvo. "Iesim viens otram tuvāk ar tīrām domām. Iesim viens otram pretī ar mīlestību. Dvēseles dzīlēs tik daudz mirdzošu dārgakmeņu."
Dāvis Āre 31.12.2018 23:20
Kur Madonas ietvaros ir iespējams nodot veco sadzīves tehniku. Vai ir kaut kas līdzīgs kā Valmierā -[…] speciāli pieņemšanas punkti?
Elga Kišņakova SIA "Madonas namsaimnieks" juriste 08.01.2019 16:41
Labdien! Veco sadzīves tehniku var nolikt Augu ielā 29, Madonā, jūras konteinerā pie vārtiem kreisajā pusē no plkst. 8:00 līdz 17:00 darba dienās.
Iluta Kupce 26.12.2018 22:18
Kuriem berniem domats seanss darba dienas plst.16.00?Vecaki taču šajā laikā vēl strādā.
Aigars Noviks Kinoteātra "Vidzeme" vadītājs 28.12.2018 14:09
Jau vairākkārt skaidrots, ka kinoteātris "Vidzeme" ir Madonas novada pašvaldības iestādes Madonas pilsētas kultūras nama filiāle ar ierobežotu darbinieku skaitu. Tāpēc abu iestāžu darbs tiek plānots, izvērtējot[…] gan finansiālos, gan cilvēku resursus. Seansi kinoteātrī "Vidzeme" šobrīd tiek plānoti ceturtdienās un svētdienās. Lai dotu iespēju filmas redzēt pēc iespējas vairāk skatītājiem, filmas tiek plānotas dažādos laikos un dienās, arī darbadienās. Kā pierāda apmeklētāju skaits, ir liela apmeklētāju kategorija, kas šo iespēju novērtē.
Aira Bērziņa 18.12.2018 08:30
Madonā ir tāda ieliņa -Egļu iela, viens ielas gals ir uz pilsētas estrādes pusi, otrs gals- uz pilsē[…]tas kapu pusi. Mums Egļu ielas iedzīvotājiem radies jautājums- kurš liek ignorēt Egļu ielas kapu gala iedzīvotājus. Mēs visu saprotam, sniegs ir sasnidzis daudz, darbs ielu tīrīšanas dienestiem ļoti daudz..... , bet kāpēc viens ielas gals tiek regulāri tīrīts un kaisīts vai katru dienu, bet otrs- labi ja pāris reizes ziemā. It kā dzīvojam vienā ielā.....
Guntis Ķeveris Madonas pilsētas pārvaldnieks 19.12.2018 10:41
Labdien. Pilsētas teritorijā ir gan grantēti ceļa segumi, gan asfaltēti ceļa segumi un Egļu ielā ir situācija, kad uz estrādes pusi ir asfaltēts ceļa segums un uz kapu pusi ir grantēts ceļa segums. Pēc ceļu u[…]zturēšanas tehnoloģijas grantētos ielas posmus nedrīkst kaisīt ar sāli, kā to dara uz asfaltētajiem ceļiem, jo sāls lielā daudzumā grantētajiem ceļiem var radīt ceļa seguma bojājumu. Tāpēc grantētās ielas kaisa ar smilts - sāls maisījumu atkalas vai kailsala gadījumā. Protams arī pie maziem sniega daudzumiem grantētās ielas tīra retāk jo esot nedaudz uz grantētā ceļa sniega tas mazina slīdamību. Bet pie šādiem laika apstākļiem kādi ir šis dienas arī grantētās ielas tiek tīrītas un kaisītas regulāri, bet ja Jūsu ziņā ir kad kāda no grants seguma ielām netiek iztīrīta, var zvanīt Madonas pilsētas pārvaldniekam Guntim Ķeverim, kurš nekavējoties nodos informāciju attiecīgajiem atbildīgajiem cilvēkiem.
Liene Liepina 16.12.2018 20:15
Vai nav doma modernizēt kino " Vidzeme" biļešu iegādes sistēmu kā arī vairāk pieejamākus kino seansa[…] laikus un daudzumus, ja redz ka ir pieprasijums. Jo domāju ka dzīvojam 21.gs. un ir jāstāv rindā un pat nezini vai tiksi uz seansu ( piemērs 7dienā Grinčs- bērni stāv salst ārā rindā jo ir gaidītā brīvdiena kad vecāki tiek aizwest un labi pawadīt KOPĀ laiku, bet tā vietā tiek pateikts nē par vēlu atnācāt kā lai to izskaidro mazajam un ne wisi ir madonieši). Ja es iegādājos ātrāk biļeti gribētos zināt kad man šī vieta ir 100% garantēta, ko negarantē man tāpat jāierodas ātrāk. Uzskatu tomēr ja ir pieprasijums jābūt piedāvājumam, tā taču ir reāla peļņa, un kurš ir neieintresēts?
Aigars Noviks Madonas kinoteātra "Vidzeme" vadītājs 17.12.2018 13:02
Pateicamies par izrādīto iniciatīvu un priecājamies par lielo interesi kino apmeklēšanā Madonā. Atzīstam jūsu minētos jautājumus par aktuāliem un sasāpējušiem arī mums, tāpēc šobrīd aktīvi strādājam pie darbība[…]s modeļa, kas jau drīzumā ļautu kino Madonā piedāvāt pieejamākos laikos, koncentrējoties uz nedēļas noslēgumu un brīvdienām. Kinoteātris "Vidzeme" ir Madonas novada pašvaldības iestādes Madonas pilsētas kultūras nama filiāle, ar ierobežotu darbinieku skaitu. Tāpēc abu iestāžu darbs tiek plānots izvērtējot gan finansiālos gan cilvēku resursus. Jautājums par kinoteātra darbu vēl joprojām ir atvērts un tiek meklēti risinājumi lai nodrošinātu plašāku un modernāku kinoteātra darbību jau 2019. gada sākumā. Runājot par šobrīd ļoti pieprasīto animācijas filmu "Grinčs" - tiek plānoti papildseansi jau tuvākajās dienās, kā arī svētkos. Lūdzam sekot informācijai Madonas novada pašvaldības mājaslapā, kā arī kinoteātra "Vidzeme" Facebook kontā. Pateicībā par ieinteresētību un mierīgus un labsirdīgus svētkus vēlot, Aigars Noviks.
Raitis Grīva 09.12.2018 08:32
Sveiki! Dzīvojam Rūpniecības ielā 51, mums ir mazs bērniņš. Lejā, pašvaldības dzīvoklī, regulāri not[…]iek dzeršanas un tiek traucēts naktsmiers. Bieži ir saukta policija, bet nekas nemainās. Vai tiem iesniegumiem policijā nav nekādas nozīmes? Ko mums šādā situācijā darīt? Vai pašvaldība nevar šos cilvēkus izlikt no dzīvokļa ārā?
Guntis Ķeveris Madonas pilsētas pārvaldnieks 17.12.2018 13:06
Šis jautājums risināšanai ir nodots Sia Madonas namsaimnieks, kurš ir jūsu mājas apsaimniekotājs un pašvaldība ir deleģējusi pārstāvēt pašvaldības intereses. Pašvaldībai Sia Madonas namsaimnieks ir skaidrojis, […]ka ar šo īrnieku ir uzsākta tiesvedība par izlikšanu no dzīvojamās platības.
Signita Stiprā 21.11.2018 13:22
Labdien. Paldies par ierīkoto bērnu rotaļu laukumu Priežu kalniņā. Bet?! Varbūt var lūgt ierīkot arī[…] dažus soliņus pie bērnu laukumiņa, lai vecākiem un citiem pieskatītājiem būtu kur apsēsties, kamēr bērns rotaļājas? Bērnus mēdz pieskatīt arī vecmāmiņas, kurām ir grūti visu šo laiku nostāvēt kājās, gaidot kamēr bēns izrotaļāsies. Paldies!
Agnese Silupa Ainavu arhitekte 04.12.2018 13:33
Labdien! Bērnu rotaļu laukumiņā Priežu kalniņā ir plānots uzstādīt 2 soliņus ar atkritumu urnu.
Kalsnavas Iedzīvotājs 21.11.2018 09:51
Labdien! Interesē, kāpēc ilgstoši notiek visatļautība Kalsnavas pagasta pārvaldē, vai tiešām Kalsn[…]avas pagasta pārvaldes sekretārei nav jāpilda savi tiešie darba pienākumi? Visi nodokļu maksātāji maksā viņai algu, tikai par ko? Par to ka darba laikā nav darba vietā, bet ir apģērbu veikalos Madonā, saviesīgos pasākumos, koncertos, u.t.t. Tas nav pusdienas laikā, un arī personas kas varētu aizvietot uz vietas neatrodas!!! Varbūt ar Jauno 2019. gadu varam ietaupīt un likvidēt šo amata vietu, ja jau nav ko darīt un var nebūt darbā! Turklāt, esmu ievērojis ka darbalaiks sākas 8:00, bet sekretāre 8:00 ir tikai Kalsnavas tuvumā nevis savā darba vietā! Kāpēc viti pārvaldes darbinieki strādā no 8-18:00 un pusdienlaikā iet vēlu, strādā pat brīvdienās, bet citi kā, piemēram, konkrētā sekretāre var tikai braukāt apkārt un saņemt algu kā par pilnu darba dienu? Vai tiešām nav taisnīguma un vienlīdzības, tā ir mana un citu iedzīvotāju nauda kura tiek izsaimniekota viņas algai...
Artis Mūrmanis Kalsnavas pagasta pārvaldes vadītajs 26.11.2018 16:46
Labdien, anonīmais rakstītāj! Pirmkārt, Kalsnavas pagasta pārvaldē nenotiek visatļautība un jūsu minētā informācija nav patiesa. Otrkārt, pārvaldes vadītājs ir tas, kas atbild par saviem darbiniekiem, jebkad u[…]n jebkura darbinieku attaisnota prombūtne tiek saskaņota ar mani. Aicinu neslēpties anonīmi! Savu viedokli varat sniegt man personīgi. Esmu sasniedzams gan uz vietas pagasta pārvaldē, telefoniski 20371517, epasts: artis.murmanis@madona.lv
Sandija Kalsnavā 06.11.2018 15:33
Labdien! Kā radās izgāztuve pie kurinātavas Jaunkalsnavā? Vecās mēbeles, sadzīves tehnika tiek vien[…]kārši tur izmestas un nevienu tas neinteresē? Rudenī tur samet nozāģētos zarus un savāktās lapas, nosedzot visus atkritumus. Vai ir jārīko talka iedzīvotājiem? Vai to var atrisināt pagasta pārvalde? Varbūt ir iespējams šo vietu sakopt un norobežot, lai nenotiktu turpmāk piedrazošana tur. Pati redzēju, kā svētdien (4.11.) piebrauca vīrietis, izmeta matraci un aizbrauca - nu skaisti! Diemžēl redzēju to pa logu, tāpēc nebūtu paspējusi aizskriet, kā arī viņš mani nedzirdētu. Lūdzu dariet kaut ko lietas labā! Mēs taču vēlamies, lai dabai ir labi un mums apkārt ir skaista, sakopta vide. Fui tiem, kas to izgāztuvi radīja, arī tanēm, kas "kopj" savus dārzus un nes visas lapas izgāzt tur. Skaists jau tas dārzs bez lapām, bet uz kā rēķina? Ja man tiek nodrošināti konteineri/maisi un vēl kāds palīgs, kas smagās lietas var pacelt, esmu gatava savākt tur visu. Tikai ar tādu norunu, ja tā vieta pēc tam tiek norobežota, izvietoti konteineri vai uzstādīta novērošanas kamera ar brīdinājuma zīmēm. Patiesībā ļoti neglīti, it īpaši tad, ja pa to pusi brauc cilvēki pusdienās un to visu izgāztuvi redz. Šo "tradīciju" vajadzētu apturēt.
Artis Murmanis Kalsnavas pagasta pārvaldes vadītajs 12.11.2018 08:59
Labdien! Zaru un sadzīves lietu novietne ,kura atrodas Ceriņu ielā 3 atrodas SIA Kalsnavas komunālais uzņēmums teritorijā,tuvākajā laikā vieta tiks sakopta un norobežota. Ar ciema iedzīvotājiem veiksim atkārto[…]tas sarunas par vietām, kur likt zarus,krūmus un negabarīta sadzīves lietas un tehniku.
Linda Madona 23.10.2018 16:17
Sveiki! Interesē, Kā tiek izlietota/sadalīta pirts pakalpojumu maksa (Parka ielā 6), par kuru netie[…]k izsniegti ne čeki, ne kvītis?
Gundars Riekstiņš Madonas novada pašvaldības Sociālā dienesta vadītājs 12.11.2018 14:35
Labdien, informācija par to ka netiek izsniegtas kvītis ir nepatiesa, kvītis tiek izsniegtas. Par naudas izlietojumu lūgums jautāt LELB Diakonijas centram.
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   
Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »