Madonas novadnieks, ONE Jaunatnes vēstnieks, Uldis Šalajevs turpinās cīnīties par galējās nabadzības izskaušanu pasaulē

Briselē: Atkārtoti uz trešo termiņu jaunieceltais ONE Jaunatnes vēstnieks Beļģijā Uldis Šalajevs kopā ar pārējiem 49 kolēģiem no 20 dažādam nacionalitātēm tikko vienojās par vairākām šī gada prioritātēm savā darbībā: pirmkārt, aktīvi aicināt pasaules līderus veicināt sieviešu tiesību un spēju attīstīšanu ekonomikā; otrkārt, lūgt Eiropas politiķus palielināt finansējumu attīstības sadarbībā nākošajā daudzgadu finanšu shēmā pēc 2020.gada.
iesūtīts: 15.03.2018lasīt tālāk »

Piesakies projektu vadības čempionātam 2018

Aizvien biežāk darba sludinājumos ir iespēja redzēt, ka darba devēji piedāvā darbu Projektu vadītājam, bet, apskatot sīkāk darba pienākumu aprakstu, ir skaidri saprotams, ka tie neatbilst piedāvātajam amatam. Tas liek secināt, ka lielai daļai Latvijas iedzīvotāju nav reālas izpratne par projekta vadītāja reālajiem pienākumiem.
iesūtīts: 07.03.2018lasīt tālāk »

Izsludina sociālās reklāmas konkursu 10. – 12.klašu skolēniem

Augstskola RISEBA sadarbībā ar Latvijas Reklāmas asociāciju izsludina sociālās reklāmas konkursu 10. – 12.klašu skolēniem. Konkursa mērķis ir veicināt jauniešu interesi par sociālo reklāmu un sociālo problēmu risināšanu, attīstīt skolēnu radošās spējas, piesaistīt viņu uzmanību iespējai iegūt atbilstoša profila augstāko izglītību.
iesūtīts: 27.02.2018lasīt tālāk »

Veselības veicināšanas nometnes bērniem rudens brīvlaikā

Projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem” ietvaros tiek piedāvāti bezmaksas veselības veicināšanas pasākumi, lai sekmētu iedzīvotāju veselības paradumu maiņu. Tostarp, veselību veicinošas nometnes dažāda vecuma bērniem visā Madonas novadā. Gaidāmajās skolēnu rudens brīvdienās tiek rīkotas trīs šādas nometnes.
iesūtīts: 20.10.2017lasīt tālāk »
Copyright © 2008-2018 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »