Pedagoģijas studiju koncentrēšana daudznozaru universitātē nodrošinās izglītības studiju programmu modernizāciju

Pēc Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) padotībā esošās Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) pievienošanas Latvijas Universitātei (LU) visiem RPIVA studējošajiem tiks nodrošināta studiju procesa nepārtrauktība, kā arī nemainīgi studiju finansēšanas nosacījumi visu studiju laiku – to paredz IZM sagatavotais Ministru kabineta rīkojuma projekts.
iesūtīts: 09.03.2017lasīt tālāk »

Latgales kongresa simtgadei veltītajā konferencē Līvānos sprieda par tranzītu, vides aizsardzību un biznesa attīstību

Līvānu novada pašvaldība ir iesaistījusies projekta „Latvijas ilgtspējas dimensijas – izglītoti cilvēki un dabas vērtību saglabāšana” īstenošanā. Projekta pasākumi tiek rīkoti, īstenojot Latvijas vides aizsardzības fonda multisektoriālā projekta “Latvijas vides un dabas vērtību cildināšana godinot Latvijas valsts pastāvēšanas simtgadi” aktivitāti.
iesūtīts: 08.03.2017lasīt tālāk »

jaunumi Barkavā&Jēkabpils Agrobiznesa koledžā

Barkavā noslēgusies Ziemas uzņemšana ES struktūrfondu& valsts budžeta finansētās programmās. Kopumā uzņemti vairāk nekā 40 audzēkņu. Jauniešu garantijas finansētā programma pretendentiem(līdz 29gadiem) piedāvā iespējas par velti īsā laikā(10 vai 14 mēnešos) apgūt izvēlēto specialitāti papildus saņemot stipendiju līdz 115 EUR/mēn, kā arī citu būtisku atbalstu, piemēram, prakses laikā(apdrošināšanu, darba apģērbu, ceļa izdevumu kompensāciju u.c.).Pašlaik skolā ir apgūstamas piecas profesijas (Būvdarbi, Lauksaimniecība, Ēdināšanas pakalpojumi, Skaistumkopšanas pakalpojumi un Administratīvie un sekretāra pakalpojumi).Vairāk: www.bavs.lv vai www.jak.lv
iesūtīts: 28.02.2017lasīt tālāk »
Copyright © 2008-2017 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »