Ar 1. septembri ēdināšanas pakalpojums bērnudārzos būs bez maksas

30. jūlija Madonas novada pašvaldības domes sēdē ar mērķi atbalstīt ģimenes ar bērniem, deputāti nobalsoja par priekšlikumu piešķirt atlaidi 100% apmērā maksai par ēdināšanas pakalpojumiem pirmsskolas izglītības iestāžu un izglītības grupu izglītojamiem un 100% atlaidi maksai par brokastu, launaga un vakariņu sniegtajiem pakalpojumiem vispārizglītojošo skolu izglītojamiem, nosakot, ka izglītības iestāžu vadītāji ir atbildīgi par precīzu un savlaicīgu datu sniegšanu ēdināšanas pakalpojumu maksas aprēķināšanai un atlaides piešķiršanai izglītības iestāžu izglītojamiem.
iesūtīts: 31.07.2020lasīt tālāk

Madonas pilsētas vidusskolā noris rekonstrukcijas darbi

Madonas novada pašvaldība izglītības iestāžu infrastruktūras sakārtošanā un mācību vides uzlabošanā šogad turpina īstenot vairākas aktivitātes. Nozīmīgākās no tām – jau iesākto būvdarbu turpināšana Madonas Valsts ģimnāzijas ēkā, un šomēnes uzsāktie rekonstrukcijas darbi Madonas pilsētas vidusskolā.
iesūtīts: 29.07.2020lasīt tālāk

Par Skrides fonda prēmiju pasniegšanu, pavasara semestri noslēdzot

Šā gada jūnija sākumā, ievērojot visus drošības pasākumus, tai skaitā ieturot noteikto distanci vienam no otra, Dzelzavas pamatskolā pulcējās 15 skolēni – Skrides fonda radošā konkursa uzvarētāji un teicamnieki, kuri 2020. gada pavasara semestrī čakli mācījušies un pierādījuši sevi eksaktajos priekšmetos.
iesūtīts: 08.07.2020lasīt tālāk
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »