00:00   Svētdiena, 28. maijs
15:00–18:00
dienvidrietumu vējš, 4m/s

24°

Vārda dienas:
Vilis, Vilhelms

MEKLĒJIET VISĀS VIETNĒS!


SEKO SOCIĀLAJOS TĪKLOS Seko Draugiem.lv Seko Twitter Seko Facebook Seko Instagram
PIESAKIES JAUNUMIEM

"Smeceres sila Stirnu buks" - 27.maijā

Sezonas otrais posms Madonā


Ogres Zilajos kalnos 15.aprīlī tika atklāta taku skrējienu seriāla Stirnu buks 2017 sezona. Arī šajā gadā visi septiņi taku skrējienu seriāla Stirnu buks 2017 posmi notiks izcili ainaviskās vietās, kur būs iespēja baudīt Latvijas augstākos paugurus un skaistākās dabas takas.

Taku skrējienu seriāla otrais posms tā dalībniekus ievedīs pašā Latvijas vidienē – Vidzemes augstienes teritorijā, kas ir augstākā Latvijas augstiene! Latvijas augstākie virsas punkti ir augstienēs. Latvijā neviena augstiene pēc sava absolūtā augstuma nesasniedz kalnu augstumus, tomēr cilvēki ikdienā augstākos paugurus dēvē par kalniem. Augstākie Latvijas punkti Gaiziņkalns (311,94m) un Sirdskalns (296,8m) atrodas Vidzemes augstienē. Trase solās būt gana izaicinoša un dinamiska.

CIK GARAS DISTANCES SKRIESIM?

Katrā no seriāla sacensībām dalībniekiem tiks piedāvātas piecas jau ierastās distances, visiem meistarības līmeņiem un izturības sliekšņiem. Distanču garumi Madonā:

IZMAIŅAS SERIĀLA KOPVĒRTĒJUMĀ

Sacensība notiek gan atsevišķi katrā no septiņiem posmiem, gan sezonas kopvērtējumā komandām un individuāli.

Ja pērn, par uzvaru absolūtajā kopvērtējumā, iespēja cīnīties bija tikai garākās “Lūsis” distances dalībniekiem, tad šajā sezonā dalībniekiem būs plašākas izvēles iespējas. Vērtējot katra dalībnieka piecus labākos rezultātus konkrētajā distancē, par uzvaru absolūtajā sezonas kopvērtējumā sacentīsies “Zaķis”, “Stirnu buks” vai “Lūsis” distanču skrējēji.

Savukārt komandu ieskaitē pieaugušajiem – viss pa vecam. “Komandu kopvērtējumā” ieskaiti dos divi labākie komandas rezultāti katrā no “Zaķis”, “Stirnu buks” vai “Lūsis” distancēm, katrā posmā.

LATVIJAS ČEMPIONĀTS TAKU SKRĒJIENOS SKOLU JAUNIEŠIEM

Pirmoreiz seriāla vēsturē, uz sacensību tiks izaicināti skolu jaunieši, lai noskaidrotu Latvijas taku čempionus – ātrākos taku skrējējus Latvijas skolu jauniešu vidū, kā arī aktīvākās Latvijas mācību iestādes!
Lai veicinātu  un pilnveidotu aktīva un veselīga dzīvesveida popularitāti Latvijas skolās un popularizētu taku skriešanu kā visiem pieejamu sporta veidu, kā arī, lai atrastu talantīgus, darbspējīgus un motivētus jauniešus, potenciālos Latvijas taku skriešanas izlases kandidātus, sadarbībā ar Latvijas Vieglatlētikas savienību (LVS), Latvijas Sporta federāciju padomi (LSFP), taku skrējienu seriāla ietvaros tiks noskaidroti ātrākie taku skrējēji U-10, U-12, U-14, U-16, U-18 un U-20 vecuma grupās. Latvijas čempionāta taku skrējienos skolu jauniešiem ieskaitē tiks vērtēti katra dalībnieka trīs labākie rezultāti. Tātad, lai kļūtu par čempionu, jāpiedalās vismaz trīs posmos, skrienot 4-6 km distances.

Jaunieši nopelnīs LČ medaļas un trīs izglītības iestādes, kuras būs visvairāk pārstāvētas šajā sacensībā, tiks apbalvotas ar sporta inventāru, attiecīgi 1000,-, 600,- un 400,- eur apmērā.

TURPMĀKIE SERIĀLA POSMI:


UZ TIKŠANOS MEŽĀ!


Informāciju iesūtīja: Rimants Liepiņš, IESKRIEN MEŽĀ! stirnubuks.lv, tālr.+371 29558557
Informāciju ievietoja: I.RiekstiņaAtpakaļ
Copyright © 2008-2017 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »