Vietvārdu talkas Liezerē noslēguma pasākuma foto atskats
 Vietvārdu talka noslēgusies

9. decembrī uz biedrības “Ozols un zīle” projekta “Vietvārdu talka Liezērē” noslēguma pasākumu Liezēres kultūras namā pulcējās biedrības biedri, jaunāki un vecāki liezērieši un viesi, kopskaitā ap septiņdesmit. Pasākuma apmeklētāji bija liecinieki ceļojošās izstādes “Vietvārdu talka Liezērē” un brošūras “Liezēres pagasta vietvārdi” atklāšanai, kā arī dalībnieki izklaidējošai erudīcijas spēlei “Mana Liezēre”.

Projekts tapa kā Liezēres pagasta iedzīvotāju dāvana Latvijai simtgadē.

Par vakara muzikālo noskaņu rūpējās liezērieši Zane Imša un Oskars Gailītis. Pasākuma izskaņā ikviens tika aicināts kavēties savos stāstos par Liezēri, papildināt vietvārdu kartotēku, apskatīt izstādi, pārlapot brošūru, aprunāties ar draugu vai kaimiņu pie kafijas tases, vienvārdsakot – justies labi, ērti un gaidīti. Šķiet, tas ari izdevās…

Paldies ikvienam, kurš ieradās un padarīja šo pasākumu tik sirsnīgu un brīnišķīgu!

Projekts tapis, pateicoties Madonas novada pašvaldības Nevalstisko organizāciju projektu konkursā gūtajam finansējumam.

Vairāk par projektu – www.liezere.lv

 

Projekta vadītāja Laura Smudze    
"Piesaki sevi mākslas pasaulē" Noslēguma pasākums
  Vizuālās mākslas konkurss "Piesaki sevi mākslas pasaulē" noslēdzies.
Konkursa rezultāti:1.vieta nav piešķirta
2. vieta Kristīne Pavloviča
2. vieta Reina Violeta Vihrova
3. vieta Katrīna Dambeniece
3. vieta Linda Vēze
Veicināšanas balva - Aleksandrs Ezeriņš, Agnese Aizpuriete, Madonna Anastasija Broka, Loreta Ducena, Lauma Vanaga.
Skatītāju simpātijas balva - Agnese Aizpuriete
Pateicība par piedalīšanos - Kalvis Kārkliņš
Sudraba gailis 2017
Foto atskats uz Madonas novada Jauniešu domes rīkotā svinīgā piecgades pasākuma - gada balva "Sudraba gailis" (1.decembrī) norisi Madonas pilsētas kultūras namā.

Vairāk par pasākumu un nominācijām.
Labdarības koncerts "Baltā ūdensroze"
Ar Latvijas operas solistu krāšņu piedalīšanos 27.novembrī Madonas pilsētas Kultūras namā izskanējis labdarības koncerts „Baltā ūdensroze”.

Vairāk par koncertu.

Uzņēmēju diena 2017 Madonā
Madonā, pilsētas sporta centrā, š.g. 25.novembrī norisinājās Madonas novada uzņēmēju izstāde –  “Uzņēmēju parāde Madonā 2017”, piedaloties vairāk nekā 72 Madonas novada amatniekiem, ražotājiem, uzņēmējiem un pakalpojumu piedavātājiem.
Koncerts "Lec saulīte"
17.novembrī - Valsts svētku priekšvakarā deju kolektīvi un dziedātāji radīja prieku koncertā "Lec saulīte".
Madonas novada pašvaldības apbalvojumu ceremonija 2017
Šogad, godinot personas, kas devušas īpašu ieguldījumu Madonas novada labā, 16.novembrī tika pasniegti 39 apbalvojumi - no tiem 20 pateicības raksti, 18 atzinības raksti, viens goda diploms un goda zīme.
Apbalvojamo saraksts šeit.

Visas bildes iespējams nolādēt ŠEIT.
Lāčplēša diena Poruka ielā, Madonā
Ikgadēja tradīcija, kuru jau daudzus gadus dzīvu uztur Madonas Grāmatu biedrības vadītāja Beāte Ozoliņa. Šogad Grāmatu draugu biedrība, sadarbojoties ar Madonas pilsētas kultūras namu, 11.novembrī aicināja madoniešus uz piemiņas brīdi ar zīmīgu nosaukumu “Mūžam nerims varoņu gars”, piedaloties Ļaudonas jauktajam korim "Lai top!" un Sarkaņu amatierteātra “Piņģerots” aktieriem.
Lāpu gājiens uz Liseskalpa kapiem
Ikgadējs gājiens uz piemiņas vietu Liseskalna kapos 10.novembrī, kur caur dzeju, dziesmām, lāpu un sveču gaismā tika godināti mūsu tautas varoņui un stiprināta piederības apziņa mūsu zemei un valstij, kurā dzīvojam. Pasākumu organizēja Madonas Valsts ģimnāzija. 
Dziedošo un muzicējošo ģimeņu "Spiets"
Šogad 4.novembrī Madonas Kultūras namā notika Dziedošo un muzicējošo ģimeņu "Spiets" - koncertuzvedums 2 daļās, tikšanās ar mūsu Latvijas Gaismas cilvēku - Jāni Streiču un mūsu novadnieci, leģendāro aktrisi Olgu Dreģi, kura iejutusies visdažādākajos tēlos izcilā režisora filmās. Kā pārsteigums skatītājiem bija aktieris Jānis Paukštello.
Neparasti parastie madonieši 2017
Jau otro gadu norisinājās pasākums "Neparasti parastie madonieši".
Rudens Madonas novadā 2017
 
Kartupeļu svētki 2017
Foto atskats no bagātīgajiem "Kartupeļu svētkiem" Madonā. Paldies ikvienam apmeklētājam, tirgotājam un aktivitāšu dalībniekam! Tiekamies nākamgad, kad norisināsies jau 20. Kartupeļu svētki!  
Barkavas pamatskolas sporta zāles atklāšana.
Barkavas pamatskolas sporta zāle š.g.5 oktobrī ir atklāta! Paldies visiem, kuri ieguldīja savu darbu, idejas un enerģiju projekta ieviešanā! Lai labi kalpo un ar jaunu sparu pilnveidojas sporta dzīve Barkavas pagastā!
2 divīzijas volejbola sezonas atklāšanas pirmā spēle
  8. oktobrī. norisinājās Latvijas Nacionālās līgas 2 divīzijas volejbola sezonas atklāšanas pirmā spēle. Spēlējot 4 spraigus setus Volejbola klubs " Madona" tomēr zaudēja 3 setus Sporta klubam " Talsi".
Komandā šodien spēlēja: Artūrs Fridrihsons, Jurğis Seržāns, Andris Seržāns, Vasilijs Trusovs, Nauris Pulkstenis, Jēkabs Zommers, Rolands Ağis, Daivis Grudulis, Aleksandrs Šrubs, Ainārs Kāposts, Jēkabs Gruduls. Komandas treneri : Guntis Lazda, Arkādijs Strods. APSVEICAM! Rezultatīvākais spēlētājs šodien-Aleksandrs Šrubs. Nākamā spēle Jelgavā 15.oktobrī. Nākamā mājas spēle 22.oktobrī.
SIGNALS EM TROPHY 2017
 9. septembrī Madonas novada, Liezēres pagasta "Lācos" norisinājās SIGNALS EM TROPHY 2017. Foto atskats uz CanAm trophy Latvia 2017. gada sezonas pēdējām sacensībām.  
1. septembris J. Norviļa Madonas mūzikas skolā
 Šī diena Madonā - neliels satraukums, bērnu čalas un satikšanās prieks.Mācību gadu sākums.
1. septembris Madonas pilsētas mākslas skolā
  Šī diena Madonā - neliels satraukums, bērnu čalas un satikšanās prieks.
Mācību gadu sākums.
1. septembris Madonas pilsētas ģimnāzijā
  Šī diena Madonā - neliels satraukums, bērnu čalas un satikšanās prieks.
Mācību gadu sākums.
1. septembris Madonas pilsētas vidusskolā
  Šī diena Madonā - neliels satraukums, bērnu čalas un satikšanās prieks.
Mācību gadu sākums.
Madonas novada pedagogu konference
Zinību nedēļas ietvaros šodien 28. augustā notika ikgadējā Madonas novada pedagogu konference.

Gaiziņkalna bulta 2017
Sveicam Emīlu Stipro no Madonas ar pārliecinošu uzvaru skrējienā "Gaiziņkalna bulta 2017", kas norisinājās 26.augustā Gaiziņkalnā. Paldies "Fitness ABC" par profesionālu un aizraujošu sacensību organizēšanu! 
Foto:Agris Veckalniņš
Melleņu svētdiena
Svētdien, 13. augustā tika aizvadīta jau trešā "Melleņu svētdiena" Madonas novada, Vestienas pagasta "Jāņkalnos"! Pasākums ir izdevies godam! Milzīgs paldies "Jāņkalnu" saimniecībai, aktīvajam pasākuma vadītājam,Mārcim Feldbergam Milleru-Balandīnu ģimenes grupai "CanZone", saksofonu kvartetam "N[ex]t move", Artūram Grandānam par brīnišķīgo koncertu un muzikālo baudījumu. Burbulis.lv par maģisko burbuļu šovu. Liels paldies ikvienam dalībniekam un apmeklētājam par pozitīvās enerģijas vairošanu "Melleņu svētdienas" pasākumā!
Aviācijas Svētki Degumniekos
Aviācijas svētkos, 2017.gada 8.jūlijā, notika lidaparātu apskate uz zemes, izpletņlēcēju demonstrējumi, Latvijas Republikas robežsardzes arobātikas paraugdemonstrējumi, lidaparātu grupas lidojumi, panorāmas lidojumi un motoparaplānu lidojumi. 
Madonas pilsētas svētki 2017
4.jūnija netradicionālo braucamrīku dalībnieku parāde no Saieta laukuma un sacensības "Ripo raiti 2017" Skolas ielā.
Par īpašu noskaņu gādāja J.Norviļa Madonas mūzikas skolas pūtēju orķestris "VIVO" A.Kloppes un A.Grandāna vadībā.
Foto: Dāvis Veckalniņš
Madonas pilsētas svētki 2017
4.jūnija fitness ABC Priežu kalnā.
Mērķis, uzskrienot mazajā Priežu kalniņā (~50m), bija noskaidrot "Pilsētas ātrākās kājas"!
‌‌Foto: Dāvis Veckalniņš
Madonas pilsētas svētki 2017
3.jūnija koncerts "Par vasaru, puķēm un mīlestību" Saieta laukumā, svētku balle.
Koncertā piedalījās Ginta Krievkalna, Ieva Sutugova, Andris Ērglis, Mārtiņš Ruskis, Elīna Čempere, Laima Miltiņa, dejotāji Ievas Kemleres vadībā, grupa "Vintāža", koncerta vadītājs - Māris Grigalis. Svētku balli turpināja Andris Ērglis un "Belcanto orķestris", DJ Roberts Lejasmeijers.
‌‌Foto: Dāvis Veckalniņš
Madonas pilsētas svētki 2017
3.jūnija mākslinieces Aijas Ozoliņas izstādes "Mana vieta" atklāšana Madonas novadpētniecības un mākslas muzejā.
Novadnieces, mākslinieces Aijas Ozoliņas retrospektīva izstāde “Mana vieta” sniedz plašu ieskatu grafiķes radošajā darbībā sākot no 20. gadsimta septiņdesmitajiem gadiem līdz pat mūsdienām, ļaujot iepazīties ar darbiem, kas tapuši oforta, sietspiedes, pasteļa un guašas tehnikās. 
Foto: Dāvis Veckalniņš, Kirils Šmeļkovs
Madonas pilsētas svētki 2017
3.jūnija piedzīvojuma orientēšanās xRace.
Piedzīvojumu orientēšanās pa Madonu, kontrolpunktu meklēšana, brauciens ar velosipēdiem uz Kusu un Smeceres silu, skriešanas uzdevumi, purvu šķērsošana, laivu un virvju uzdevumi. Starts un finišs Saieta laukumā.
Rezultāti.
Foto: xRace sacensību centrs
‌Foto: xRace distance
Madonas pilsētas svētki 2017
3.jūnija amatnieku, mājražotāju tirdziņš un aktivitātes ģimenēm ar bērniem Mīlestības graviņā, Skolas ielā un Priežu kalnā.
Bērnu priekam darbojās piepūšamās atrakcijas, seju apgleznošanas darbnīca, bija iespejams izbraukt ar laivu, veikt izjādes ar zirgiem, uzrāpties klinšu sienā, izmēģināt radio vadāmās mašīnas, elektro skuteri, loku šaušanu, virtuālo realitāti, bildēties foto studijā un vēl daudz ko citu.
‌‌Foto: Dāvis Veckalniņš
Madonas pilsētas svētki 2017
2. un 3.jūnija gaisa balonu saiets.
Neskatoties uz visai nelabvēlīgajiem laika apstākļiem un vairākkārtējām izmaiņām iepriekšplānotajā - ikvienam tomēr bija iespēja vērot degļu šovu 2. un 3.jūnija vakarā, kā arī gaisa balonu lidojumu virs pilsētas 3.jūnija vakarā.  Kopumā gaisa balonu saietā piedalījās vairāk kā 10 gaisa balonu no Latvijas, Krievijas un Baltkrievijas.
‌Foto: Dāvis Veckalniņš
Madonas pilsētas svētki 2017
2.jūnija pasākums ģimenēm "ES zaļai Latvijai" pie Madonas novada bibliotēkas.
Jau 7.gadu Madonas pilsētas svētku ietvaros zaļajā zonā pie Madonas novada bibliotēkas tiek rīkotas brīvdabas aktivitātes ģimenēm, pulcinot simtiem lielu un mazu pilsētas svētku svinētāju. Šī gada pasākuma laikā būs unikāla iespēja tuvumā apskatīt gaisa balona grozu; iesaistīties aktīvās nodarbībās par meža tēmu kopā ar Danutu Kiopu no Meža konsultāciju pakalpojumu centra apmācību centra “Pakalnieši”; iepazīties ar Stafecku ģimenes bišu saimi no z/s “Kalna Maruškas” un iejusties bitenieka arodā; izstaigāt sajūtu taku dažādām maņām un izspēlēt atjautības spēli, kurā jāatpazīst dabas veltes. Bet svētku noslēgumā visiem kopā būs iespēja baudīt Zaļo zupu.
‌‌Foto: Dāvis Veckalniņš
Madonas pilsētas svētki 2017
1. un 2.jūnija Latvijas izglītības iestāžu leļļu teātru festivāls "Ki-ke-ri-gū". 
A.Burova "Leļļu mājā" Vestienas pagastā notika radošās darbnīcas un meistarklases dalībniekiem un pedagogiem, savukārt Madonas Kultūras namā - bērnu un jauniešu leļļu teātru izrādes.
Vairāk informācijas par festivālu.
Foto: Indra Veipa
Madonas pilsētas svētki 2017
1.jūnija Bērnu un jauniešu tautas deju kolektīvu un jaunkto koru koncerts "Danco, brālīt, es gavilēšu!" Madonas sporta centrā.
Piedalījās ap 700 tautisko deju dejotāju un ap 100 koru dziedātāju no visas Latvijas.
‌‌Foto: Dāvis Veckalniņš
Atklātas zviedru dienas Madonā
 
Pasniegti 1991.gada barikāžu dalībnieku biedrības sagatavotie pateicības raksti
3.aprīļa pēcpusdienā sirsnīgā ceremonijā Madonas Kultūras namā tika pasniegti 1991.gada barikāžu dalībnieku biedrības sagatavotie pateicības raksti vairāk nekā 60 Madonas novada iedzīvotājiem, kas toreiz pirms 26 gadiem - 1991.gada janvārī-augustā pašaizliedzīgi, patriotisku jūtu vadīti piedalījās Latvijas neatkarības aizstāvēšanā. Apbalvojumus pasniedza bijušais Latvijas Tautas frontes priekšsēdētājs, 1991.gada barikāžu dalībnieku atbalsta fonda dibinātājs, pašlaik Saeimas deputāts - Romualds Ražuks, ikvienam sakot patiesu paldies par barikādēs paveikto.
 
Ziedu nolikšana pulkveža O. Kalpaka atdusas vietā.
Piemiņas pasākumi Brīvības cīņās kritušajam Latvijas Pirmās Neatkarīgās armijas Pulkvedim Oskaram Kalpakam, notiek visā Latvijā. Pulkveža Oskara Kalpaka piemiņas fonds organizē neklātienes un klātienes konkursus jauniešiem ikgadu.. Zvaigznes dienā-6.janvārī, tiek atklāts atceres pasākumu cikls, kurš noslēdzas 6.martā, kad kādā no konkursa ciklā iesaistītajām mācību iestādēm skan NBS orķestra koncerts un tiek apbalvoti pasākuma cikla uzvarētāji kopvērtējumā.
Pasākuma cikls notiek Kalpaka dzimtajā- Madonas pusē.Zvaigznes dienā Kalpaka dzimtas mājās ''LIEPSALĀS'' tiek degta Ticības liesma DIEVAM.LATVIJAI.ZEMNIEKAM,KARAVĪRAM, tiek atklāts pasākumu cikls. Pasākuma cikla ietvaros skolēni tiekas ,lai spēcinātu savu fizisko un gara rūdījumu. Sacensībās piedalās 1.-4.kl., 5./6.kl. 7.-9.kl. un 10.-12.kl. skolēnu komandas.Skolēni, sagaidot LV- 100 gadi, aktīvi iesaistījās zīmējumu konkursā: '' Ar ko man iesākas Latvija'', Erudīcijas konkursā( Madonas Bērnu Jauniešu centrā),Veiklības stafetēs, dambretes turnīrā( Meirānu Kalpaka pamatskolā),Spēka un izturības sac,( Lubānas vidusskolā), Volejbola sac.( Madonas sporta skolā), Ierindas skatē( Madonas pilsētas 1.vsk.) .2.martā cikla noslēguma sacensības Ošupes pagasta Degumnieku pamatskolā, kas ilgus gadus ir kā bāzes skola Kalpaka piemiņas pasākumu organizēšanā šeit, Madonas pusē.Cikla noslēgumā( Degumniekos)_ Militarizētā stafete, Latvijas vēsture,Latviskā dzīvesziņa, Patriotiskā dziesma,Pirmā palīdzība, Zemnieks- Zemkopis, šie un arī iepriekš pieminētie konkursi ir izstrādāti, pateicoties skolotāju nesavtīgam darbam, Zemessardzes , Jaunsardzes , Latviešu Virsnieku Apvienības, pašvaldību un pašvaldībās iekļauto skolu atbalstam. Kopīgs darbs, lai audzinātu patriotiskus Latvijas valsts pilsoņus.
Pulkveža Oskara Kalpaka piemiņas fonds izsaka pateicību NBS orķestrim par dalību piemiņas brīdī Kalpaka atdusas vietā Visagalā ( Lubānas novads), paldies par skanīgo koncertu, SIRSNĪGAJĀ noslēguma pasākumā,kad tika apbalvoti ''Kalpaka kauss'' uzvarētāji, šoreiz tas notika Latgales pusē- VARAKĻĀNU TAUTAS NAMĀ.(Jo pirms 100 gadiem Doma par Latvijas valsti dzima Latgales kongresā) Tā,savijot pagātnes atmiņu stāstus ar šodienas realitāti, skolu jaunieši tiek sagatavoti 100X 100 Labiem darbiem Latvijai... Pasākuma cikla ietvaros( 2.III.Degumnieku pamatskolā) skolēni veidoja LABA vēlējuma lādītes mūsu Karavīriem, tās adresātiem lūdzām nodot Zemessardzes komandieri A.Ozoliņu, kas bija šī pasākuma Goda viesis no NBS.
Pulkveža Oskara Kalpaka piemiņas fonds Kalpaka atceres pasākuma organizatoru vārdā saka PALDIES NBS bijušajam komandierim R.Graubem par sniegto atbalstu,gādību, rūpēm, organizējot jaunatnes patriotiskos pasākumus ''Kalpaka kauss'' ,nometnes ''Kalpaka Liepsalas'', Karoga svētki un Talkas Kalpaka dzimtas mājās ''Liepsalās''.
Savukārt, NBS jaunajam komandierim L.Kalniņam Laba vēlējumi , stājoties jaunajā amatā.
Izmantojot izdevību, gribas akcentēt PALDIES  un , lai pavasara saulstaru apmirdzēts un sadzirdēts   Paldies tiem cilvēkiem un viņu tuviniekiem ,kuri reiz aizsāka Kalpaka atceres pasākumus , šeit Madonas pusē. Sirsnīgs PALDIES, visiem  , KAS šogad  AKTĪVI IESAISTĪJĀS atceres pasākuma cikla ORGANIZĒŠANĀ UN VADĪŠANĀ.
Ar cieņu, POKPF valdes locekle Edīte Zaube
49.Eiropas meža darbinieku sacensības slēpošanā, pirmās dienas foto ieskats.
 
49.Eiropas meža darbinieku sacensības slēpošanā atklāšana.
  Laika posmā no šī gada 20. līdz 25.februārim Madonā norisinās "49.Eiropas meža darbinieku sacensības slēpošanā"(European Foresters competition in Nordic Skiing). Madonā ieradušies ap 550 sacensību dalībnieku no 20 Eiropas un Skandināvijas valstīm: Latvijas, Igaunijas, Vācijas, Krievijas, Beļģijas, Somijas, Slovākijas, Slovēnijas, Austrijas, Nīderlandes, Čehijas, Šveices, Francijas, Itālijas, Ungārijas, Horvātijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Bosnijas un Hercegovinas. Foto kadri no pasākuma atklāšanas.
Autotraks 2017
  Iesūtīja- andris.blakis@gmail.com
Pasaules kausa posms kamanu suņu sportā
 
Suņu pajūgu skriešanas sacensības 2016
  27. un 28. februārī Smeceres sila sporta un atpūtas bāzē norisinājās suņu pajūgu skriešanas sacensībās, kurās piedalijās 34 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas. 
Foto: Dāvis Veckalniņš
XVII Starptautiskais Masku tradīciju festivāls 2016
No 19. līdz 21.februārim Madonā norisinājās XVII Starptautiskais Masku tradīciju festivāls.
Foto: Imants Pulkstenis
AUTO TRAKS 2016
13.februārī Gaiziņkalnā norisinājās tradicionālās kalnā braukšanas sacensības "AUTO TRAKS 2016".

Foto: Māris Stiprais
Madonas novada uzņēmēju diena 2015
19.decembrī Madonas sporta centrā norisinājās Madonas uzņēmēju diena 2015, kurā vietējie un kaimiņu ražotāji, kā arī pakalpojumu sniedzēji iepazīstināja ar savu produkciju. 
Lielu paldies par fotogrāfijām sakām Mārim Stiprajam! 
Emocijzīme smile 
Pašvaldības apbalvojumu pasniegšanas pasākums
  15.novembrī īpašā pasākumā Madonas kultūras namā tika pasniegti pašvaldības Atzinības un Pateicības raksti tiem mūsu cilvēkiem, kas ar paveikto darbu apliecinājuši sevi novadam, un nesuši Madonas vārdu pasaulē.
Rudens Madonā
 Paldies Mārim Stiprajam par fotogrāfijām. 
Valsts prezidenta R.Vējoņa vizīte novadā
1.septembrī Madonas novadā viesojās Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi apmeklēja svinīgos 1. septembra pasākumus Madonas Valsts ģimnāzijā, Madonas pilsētas 1.vidusskolā un Madonas pilsētas 2.vidusskolā.
Īpaši sirsnīga runa izvērtās Madonas 1.vidusskolā, ko apliecināja arī pozitīvās klātesošo ovācijas. 
Tāpat prezidents viesosojās pie mūsu novada uzņēmējiem-dārzniecībā "Puķu sēta", SIA "Baltic Block", Z/S "Sveķi", Z/S "Līvi" un vīna darītavā "Domu pietura", kā arī apmeklēja PII "Saulīte".

‌Tikšanās ar iedzīvotājiem laikā, prezidents ierakstīja novēlējumu madoniešiem jaunizveidotajā viesu grāmatā,līdz ar to aizsākot jaunu tradīcīju pašvaldībā
Ieskandināti XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki
  Praulienas pagasta “Mācītājmuižā” ieskandināti XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki. 1866. gada 18. jūlijā šajā vietā notika pirmie bērnu dziedāšanas svētki.
Izdots mākslas katalogs „Jānis Simsons - Mūžības Ceļinieks”.
  Ar Valsts Kultūrkapitāla fonda, Latvijas valsts mežu atbalstītās „Vidzemes kultūras programmas - 2014” un Madonas novada pašvaldības piešķirto finansējumu, izdots mākslas katalogs „Jānis Simsons - Mūžības Ceļinieks”.
Mis un Misters Madona 2015
  2015. gada 21. martā Madonā notika konkurss "Mis un Misters Madona", kurā par titulu cīnijās 4 skaistas, gudras un enerģiskas meitenes, kā arī 4 izskatīgi, gudri un uzņēmīgi puiši. 
Titulu "Mis Madona 2015" saņēma Kintija Krastiņa, savukārt ar titulu "Misters Madona 2015" tika pagodināts Oskar Eiduks.

‌Foto: Māris Kreicbergs/Madonas novada pašvaldības arhīvs
Lielais karnevāls Gaiziņš 2015
2015. gada 14.martā Gaiziņkalnā notika lielais karnevāls "Gaiziņš"! 
Ziemeļblāzma Madonā
 2015. gada 17. martā Madonā bija redzama Ziemeļblāzma.
Foto: E.Lūsis
6. marts Gaiziņkalnā
Latvijas virsotnē Gaiziņā ir ziema! 
Baltā Madonas ziema
Īstas- baltas un aukstas ziemas kļūst arvien lielāks retums. 
Par fotogrāfijām sakām paldies novadniekam Mārim Stiprajam. 
Madonas pilsētas egles iedegšana
 
Ziemas sapnis Madonas novadā
2014. gada decembra sākums Madonas novadā. Fotogrāfijās redzama Mārcienas pagasta apkaime.
Foto: Māris Stiprais
Madonas muzejam 70
  Madonas muzeju sveikt 70. jubilejā bija ieradušies draugi un kolēģi no tuvām un tālām vietām.
Zinību diena Madonas Valsts ģimnāzijā 2014
1. septembris Madonas Valsts ģimnāzijā 
Ezera skaņas 2014
  Viss sākās ar tumsu, dziļu miegu, labsajūtu, pulsu. Bākas gaisma pulcē rīta svētku svinētājus. Vēl var ieraudzīt krītošas zvaigznes... 
Zelta Šlāgeris 2014
 Fotogrāfijas no populārās mūzikas festivāla Zelta Šlāgeris 2014! 

‌Paldies Indrai Veipai :)

BMX Madonā Jāņa Kļaviņa foto 
Vairāk par BMX video un bildēs var skatīt http://www.bmxrace.lv/
Copyright © 2008-2017 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »