pasniegti 1991.gada barikāžu dalībnieku biedrības sagatavotie pateicības raksti
  3.aprīļa pēcpusdienā sirsnīgā ceremonijā Madonas Kultūras namā tika pasniegti 1991.gada barikāžu dalībnieku biedrības sagatavotie pateicības raksti vairāk nekā 60 Madonas novada iedzīvotājiem, kas toreiz pirms 26 gadiem - 1991.gada janvārī-augustā pašaizliedzīgi, patriotisku jūtu vadīti piedalījās Latvijas neatkarības aizstāvēšanā. Apbalvojumus pasniedza bijušais Latvijas Tautas frontes priekšsēdētājs, 1991.gada barikāžu dalībnieku atbalsta fonda dibinātājs, pašlaik Saeimas deputāts - Romualds Ražuks, ikvienam sakot patiesu paldies par barikādēs paveikto.
 
Atklātas zviedru dienas Madonā
 
Ziedu nolikšana pulkveža O. Kalpaka atdusas vietā.
iemiņas pasākumi Brīvības cīņās kritušajam Latvijas Pirmās Neatkarīgās armijas Pulkvedim Oskaram Kalpakam, notiek visā Latvijā. Pulkveža Oskara Kalpaka piemiņas fonds organizē neklātienes un klātienes konkursus jauniešiem ikgadu.. Zvaigznes dienā-6.janvārī, tiek atklāts atceres pasākumu cikls, kurš noslēdzas 6.martā, kad kādā no konkursa ciklā iesaistītajām mācību iestādēm skan NBS orķestra koncerts un tiek apbalvoti pasākuma cikla uzvarētāji kopvērtējumā.
Pasākuma cikls notiek Kalpaka dzimtajā- Madonas pusē.Zvaigznes dienā Kalpaka dzimtas mājās ''LIEPSALĀS'' tiek degta Ticības liesma DIEVAM.LATVIJAI.ZEMNIEKAM,KARAVĪRAM, tiek atklāts pasākumu cikls. Pasākuma cikla ietvaros skolēni tiekas ,lai spēcinātu savu fizisko un gara rūdījumu. Sacensībās piedalās 1.-4.kl., 5./6.kl. 7.-9.kl. un 10.-12.kl. skolēnu komandas.Skolēni, sagaidot LV- 100 gadi, aktīvi iesaistījās zīmējumu konkursā: '' Ar ko man iesākas Latvija'', Erudīcijas konkursā( Madonas Bērnu Jauniešu centrā),Veiklības stafetēs, dambretes turnīrā( Meirānu Kalpaka pamatskolā),Spēka un izturības sac,( Lubānas vidusskolā), Volejbola sac.( Madonas sporta skolā), Ierindas skatē( Madonas pilsētas 1.vsk.) .2.martā cikla noslēguma sacensības Ošupes pagasta Degumnieku pamatskolā, kas ilgus gadus ir kā bāzes skola Kalpaka piemiņas pasākumu organizēšanā šeit, Madonas pusē.Cikla noslēgumā( Degumniekos)_ Militarizētā stafete, Latvijas vēsture,Latviskā dzīvesziņa, Patriotiskā dziesma,Pirmā palīdzība, Zemnieks- Zemkopis, šie un arī iepriekš pieminētie konkursi ir izstrādāti, pateicoties skolotāju nesavtīgam darbam, Zemessardzes , Jaunsardzes , Latviešu Virsnieku Apvienības, pašvaldību un pašvaldībās iekļauto skolu atbalstam. Kopīgs darbs, lai audzinātu patriotiskus Latvijas valsts pilsoņus.
Pulkveža Oskara Kalpaka piemiņas fonds izsaka pateicību NBS orķestrim par dalību piemiņas brīdī Kalpaka atdusas vietā Visagalā ( Lubānas novads), paldies par skanīgo koncertu, SIRSNĪGAJĀ noslēguma pasākumā,kad tika apbalvoti ''Kalpaka kauss'' uzvarētāji, šoreiz tas notika Latgales pusē- VARAKĻĀNU TAUTAS NAMĀ.(Jo pirms 100 gadiem Doma par Latvijas valsti dzima Latgales kongresā) Tā,savijot pagātnes atmiņu stāstus ar šodienas realitāti, skolu jaunieši tiek sagatavoti 100X 100 Labiem darbiem Latvijai... Pasākuma cikla ietvaros( 2.III.Degumnieku pamatskolā) skolēni veidoja LABA vēlējuma lādītes mūsu Karavīriem, tās adresātiem lūdzām nodot Zemessardzes komandieri A.Ozoliņu, kas bija šī pasākuma Goda viesis no NBS.
Pulkveža Oskara Kalpaka piemiņas fonds Kalpaka atceres pasākuma organizatoru vārdā saka PALDIES NBS bijušajam komandierim R.Graubem par sniegto atbalstu,gādību, rūpēm, organizējot jaunatnes patriotiskos pasākumus ''Kalpaka kauss'' ,nometnes ''Kalpaka Liepsalas'', Karoga svētki un Talkas Kalpaka dzimtas mājās ''Liepsalās''.
Savukārt, NBS jaunajam komandierim L.Kalniņam Laba vēlējumi , stājoties jaunajā amatā.
Izmantojot izdevību, gribas akcentēt PALDIES  un , lai pavasara saulstaru apmirdzēts un sadzirdēts   Paldies tiem cilvēkiem un viņu tuviniekiem ,kuri reiz aizsāka Kalpaka atceres pasākumus , šeit Madonas pusē. Sirsnīgs PALDIES, visiem  , KAS šogad  AKTĪVI IESAISTĪJĀS atceres pasākuma cikla ORGANIZĒŠANĀ UN VADĪŠANĀ.
Ar cieņu, POKPF valdes locekle Edīte Zaube
49.Eiropas meža darbinieku sacensības slēpošanā, pirmās dienas foto ieskats.
 
49.Eiropas meža darbinieku sacensības slēpošanā atklāšana.
  Laika posmā no šī gada 20. līdz 25.februārim Madonā norisinās "49.Eiropas meža darbinieku sacensības slēpošanā"(European Foresters competition in Nordic Skiing). Madonā ieradušies ap 550 sacensību dalībnieku no 20 Eiropas un Skandināvijas valstīm: Latvijas, Igaunijas, Vācijas, Krievijas, Beļģijas, Somijas, Slovākijas, Slovēnijas, Austrijas, Nīderlandes, Čehijas, Šveices, Francijas, Itālijas, Ungārijas, Horvātijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Bosnijas un Hercegovinas. Foto kadri no pasākuma atklāšanas.
Autotraks 2017
  Iesūtīja- andris.blakis@gmail.com
Pasaules kausa posms kamanu suņu sportā
 
Suņu pajūgu skriešanas sacensības 2016
  27. un 28. februārī Smeceres sila sporta un atpūtas bāzē norisinājās suņu pajūgu skriešanas sacensībās, kurās piedalijās 34 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas. 
Foto: Dāvis Veckalniņš
XVII Starptautiskais Masku tradīciju festivāls 2016
No 19. līdz 21.februārim Madonā norisinājās XVII Starptautiskais Masku tradīciju festivāls.
Foto: Imants Pulkstenis
AUTO TRAKS 2016
13.februārī Gaiziņkalnā norisinājās tradicionālās kalnā braukšanas sacensības "AUTO TRAKS 2016".

Foto: Māris Stiprais
Madonas novada uzņēmēju diena 2015
19.decembrī Madonas sporta centrā norisinājās Madonas uzņēmēju diena 2015, kurā vietējie un kaimiņu ražotāji, kā arī pakalpojumu sniedzēji iepazīstināja ar savu produkciju. 
Lielu paldies par fotogrāfijām sakām Mārim Stiprajam! 
Emocijzīme smile 
Pašvaldības apbalvojumu pasniegšanas pasākums
  15.novembrī īpašā pasākumā Madonas kultūras namā tika pasniegti pašvaldības Atzinības un Pateicības raksti tiem mūsu cilvēkiem, kas ar paveikto darbu apliecinājuši sevi novadam, un nesuši Madonas vārdu pasaulē.
Rudens Madonā
 Paldies Mārim Stiprajam par fotogrāfijām. 
Valsts prezidenta R.Vējoņa vizīte novadā
1.septembrī Madonas novadā viesojās Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi apmeklēja svinīgos 1. septembra pasākumus Madonas Valsts ģimnāzijā, Madonas pilsētas 1.vidusskolā un Madonas pilsētas 2.vidusskolā.
Īpaši sirsnīga runa izvērtās Madonas 1.vidusskolā, ko apliecināja arī pozitīvās klātesošo ovācijas. 
Tāpat prezidents viesosojās pie mūsu novada uzņēmējiem-dārzniecībā "Puķu sēta", SIA "Baltic Block", Z/S "Sveķi", Z/S "Līvi" un vīna darītavā "Domu pietura", kā arī apmeklēja PII "Saulīte".

‌Tikšanās ar iedzīvotājiem laikā, prezidents ierakstīja novēlējumu madoniešiem jaunizveidotajā viesu grāmatā,līdz ar to aizsākot jaunu tradīcīju pašvaldībā
Ieskandināti XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki
  Praulienas pagasta “Mācītājmuižā” ieskandināti XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki. 1866. gada 18. jūlijā šajā vietā notika pirmie bērnu dziedāšanas svētki.
Izdots mākslas katalogs „Jānis Simsons - Mūžības Ceļinieks”.
  Ar Valsts Kultūrkapitāla fonda, Latvijas valsts mežu atbalstītās „Vidzemes kultūras programmas - 2014” un Madonas novada pašvaldības piešķirto finansējumu, izdots mākslas katalogs „Jānis Simsons - Mūžības Ceļinieks”.
Mis un Misters Madona 2015
  2015. gada 21. martā Madonā notika konkurss "Mis un Misters Madona", kurā par titulu cīnijās 4 skaistas, gudras un enerģiskas meitenes, kā arī 4 izskatīgi, gudri un uzņēmīgi puiši. 
Titulu "Mis Madona 2015" saņēma Kintija Krastiņa, savukārt ar titulu "Misters Madona 2015" tika pagodināts Oskar Eiduks.

‌Foto: Māris Kreicbergs/Madonas novada pašvaldības arhīvs
Lielais karnevāls Gaiziņš 2015
2015. gada 14.martā Gaiziņkalnā notika lielais karnevāls "Gaiziņš"! 
Ziemeļblāzma Madonā
 2015. gada 17. martā Madonā bija redzama Ziemeļblāzma.
Foto: E.Lūsis
6. marts Gaiziņkalnā
Latvijas virsotnē Gaiziņā ir ziema! 
Baltā Madonas ziema
Īstas- baltas un aukstas ziemas kļūst arvien lielāks retums. 
Par fotogrāfijām sakām paldies novadniekam Mārim Stiprajam. 
Madonas pilsētas egles iedegšana
 
Ziemas sapnis Madonas novadā
2014. gada decembra sākums Madonas novadā. Fotogrāfijās redzama Mārcienas pagasta apkaime.
Foto: Māris Stiprais
Madonas muzejam 70
  Madonas muzeju sveikt 70. jubilejā bija ieradušies draugi un kolēģi no tuvām un tālām vietām.
Zinību diena Madonas Valsts ģimnāzijā 2014
1. septembris Madonas Valsts ģimnāzijā 
Ezera skaņas 2014
  Viss sākās ar tumsu, dziļu miegu, labsajūtu, pulsu. Bākas gaisma pulcē rīta svētku svinētājus. Vēl var ieraudzīt krītošas zvaigznes... 
Zelta Šlāgeris 2014
 Fotogrāfijas no populārās mūzikas festivāla Zelta Šlāgeris 2014! 

‌Paldies Indrai Veipai :)

BMX Madonā Jāņa Kļaviņa foto 
Vairāk par BMX video un bildēs var skatīt http://www.bmxrace.lv/
Copyright © 2008-2017 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »