Tiek uzsākta vienota sabiedriskā transporta plānošana: VPR turpina meklēt risinājumus sabiedriskā transporta pieejamības nodrošināšanai reģionā

Saskaņā ar izmaiņām Sabiedriskā transporta pakalpojumu likumā, sākot ar 2014.gada 1.janvāri tiks uzsākta vienota sabiedriskā transporta plānošana. Grozījumi likumā paredz Sabiedriskā transporta padomes izveidi, kurā darbosies 5 pārstāvji no Satiksmes ministrijas, kā arī pa vienam pārstāvim no katra plānošanas reģiona.
iesūtīts: 16.12.2013lasīt tālāk »

Sabiedriskajā transportā cenas tiks norādītas gan latos, gan eiro

Saistībā ar euro valūtas ieviešanu Latvijā, Vidzemes plānošanas reģions (VPR) atgādina, ka arī sabiedriskajā transportā no š.g. 1.oktobra maksai par braucienu jābūt norādītai abās valūtās – gan latos, gan eiro. Šāda kārtība, kas pieņemta visā valstī, ļaus patērētājiem pakāpeniski pierast pie jaunās valūtas. Cenas par braucieniem tiks atspoguļotas abās valūtās līdz pat 2014.gada jūnija beigām.
iesūtīts: 26.09.2013lasīt tālāk »

Nepietiekama pasažieru skaita dēļ atcels Gulbenes un Siguldas eksperimentālos vilcienus

No nākamā gada 1.janvāra AS „Pasažieru vilciens” pārtrauks divu šogad ieviesto eksperimentālo vilciena maršrutu apkalpošanu Siguldas un Gulbenes virzienos. Abi vilcieni tika ieviesti šā gada jūlijā ar mērķi izpētīt pasažieru plūsmu šajos maršrutos. Pusgada laikā apkalpoto pasažieru skaits parāda – ieviestie maršruti sevi nav attaisnojuši.
iesūtīts: 27.12.2012lasīt tālāk »

Iespēja ar vilcienu nokļūt uz Gulbenes – Alūksnes bānīša Ziemassvētku ieskandināšanas pasākumu

AS „Pasažieru vilciens” (turpmāk – PV) aicina izmantot garās Ziemassvētku brīvdienas, lai apceļotu Latviju un atpūtos kopā ar ģimeni! Lai svētku dienās pēc iespējas vairāk cilvēku varētu nokļūt ārpus Rīgas, 22.un 29.decembrī norīkots papildus vilciens Rīga-Gulbene. 22.decembrī ar šo vilcienu būs iespējams nokļūt uz Gulbenes-Alūksnes bānīša rīkoto Ziemassvētku sagaidīšanas pasākumu. Savukārt pēc svinēšanas atkal varēs sēsties vilcienā Gulbene-Rīga un doties atpakaļ uz mājām.
iesūtīts: 14.12.2012lasīt tālāk »

Latvijas Republikas Proklamēšanas svētku brīvdienās tiks norīkoti vairāki papildu vilcieni

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” informē, ka Latvijas Republikas Proklamēšanas svētku brīvdienās tiks norīkoti vairāki papildu vilcieni un noteiktas izmaiņas dīzeļvilcienu kustības sarakstā maršrutos Rīga-Krustpils, Rīga-Daugavpils, Rīga-Rēzekne, Rīga-Madona-Gulbene, Rīga-Liepāja un Rīga-Sigulda. Pasažieru pārvadājumu labākai nodrošināšanai šajās dienās tehnisko iespēju robežās tiks palielināts atsevišķu dīzeļvilcienu vagonu skaits. 19.novembrī arī elektrovilcieni kursēs saskaņā ar brīvdienu sarakstu.
iesūtīts: 08.11.2012lasīt tālāk »
   1 2   
Copyright © 2008-2017 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »