Valsts svētku brīvdienās būs izmaiņas ap 600 reģionālo maršrutu

Sakarā ar gaidāmajiem valsts svētkiem laika periodā no 2017. gada 30. aprīļa līdz 7. maijam, kā arī 12. un 13. maijā plānotas izmaiņas kopumā vairāk nekā 600 reģionālo maršrutu. Valsts svētku laikā atsevišķos maršrutos tiks atklāti papildu reisi vai, tieši otrādi, samazināts reisu skaits, tādēļ aicinām iedzīvotājus sekot līdzi aktuālajai informācijai interneta vietnē www.1188.lv vai jautājumu gadījumā sazināties ar attiecīgo pārvadātāju.
iesūtīts: 27.04.2017lasīt tālāk »

Tiek uzsākta vienota sabiedriskā transporta plānošana: VPR turpina meklēt risinājumus sabiedriskā transporta pieejamības nodrošināšanai reģionā

Saskaņā ar izmaiņām Sabiedriskā transporta pakalpojumu likumā, sākot ar 2014.gada 1.janvāri tiks uzsākta vienota sabiedriskā transporta plānošana. Grozījumi likumā paredz Sabiedriskā transporta padomes izveidi, kurā darbosies 5 pārstāvji no Satiksmes ministrijas, kā arī pa vienam pārstāvim no katra plānošanas reģiona.
iesūtīts: 16.12.2013lasīt tālāk »

Sabiedriskajā transportā cenas tiks norādītas gan latos, gan eiro

Saistībā ar euro valūtas ieviešanu Latvijā, Vidzemes plānošanas reģions (VPR) atgādina, ka arī sabiedriskajā transportā no š.g. 1.oktobra maksai par braucienu jābūt norādītai abās valūtās – gan latos, gan eiro. Šāda kārtība, kas pieņemta visā valstī, ļaus patērētājiem pakāpeniski pierast pie jaunās valūtas. Cenas par braucieniem tiks atspoguļotas abās valūtās līdz pat 2014.gada jūnija beigām.
iesūtīts: 26.09.2013lasīt tālāk »

Nepietiekama pasažieru skaita dēļ atcels Gulbenes un Siguldas eksperimentālos vilcienus

No nākamā gada 1.janvāra AS „Pasažieru vilciens” pārtrauks divu šogad ieviesto eksperimentālo vilciena maršrutu apkalpošanu Siguldas un Gulbenes virzienos. Abi vilcieni tika ieviesti šā gada jūlijā ar mērķi izpētīt pasažieru plūsmu šajos maršrutos. Pusgada laikā apkalpoto pasažieru skaits parāda – ieviestie maršruti sevi nav attaisnojuši.
iesūtīts: 27.12.2012lasīt tālāk »
   1 2 3   
Copyright © 2008-2017 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »