Biedrība ,,KASTANĪTIS - BĒRNIEM” bebīšu skoliņa ,,Asniņš” piedāvā nodarbības māmiņām un jaunajiem vecākiem

iesūtīts: 2020.01.14 13:31
Nodarbības notiek Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes ,,Kastanītis” zālītē , Blaumaņa 19, Madonā.

To uzdevumi ir:

  1. Sniegt iespēju jaunajām māmiņām un viņu atbalsta personām, tai skaitā sociālā riska grupām integrēties sabiedrībā, rast risinājumus aktuālām problēmām un daļēji novērst to cēloņus.
  2. Sniegt psiholoģisku atbalstu un speciālistu palīdzību ( mikrologopēda, pediatra, ģimenes psihoterapeita, fizioterapeita, mūzikas terapeita, smilšu terapeita, fitoterapeita, fitnesa trenera,  kinestētiskā hendlinga speciālista, ginekologa, dūlas u.c. speciālistu lekcijas).
  3. Dot iespēju jaunajiem vecākiem tikties un dalīties pieredzē un attīstīt viņu prasmes bērnu kopšanā un attīstības veicināšanā.
Dot iespēju bērniem jau no mazotnes būt kopā ar vienaudžiem.   

Nosūtu informāciju par biedrības ,,KASTANĪTIS – BĒRNIEM” bebīšu skoliņas ,,Asniņš”  17.01.2020. nodarbību.
Tikšanās ar sertificētu uztura speciālisti Baibu Bērtiņu “Veselīga uztura pamatprincipi topošajām un ar krūti barojošajām māmiņām, kā arī mazuļiem”.          Brīdis, kad sievietei piedzimst bērns un viņa to pirmo reizi pieliek pie krūts, ir ļoti īpašs notikums gan mātei, gan bērnam. Mātes piens pēc savas bioloģiskās vērtības ir unikāls, jo tā sastāvs spēj pielāgoties mazuļa vecumam un zīdīšanas stadijai. Tomēr mātes piena sastāvu spēj ietekmēt arī uzturs, tāpēc jaunajai māmiņai jāpievērš uzmanību tam, vai ēdienreizēs tiek uzņemtas visas nepieciešamās uzturvielas.   
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »